Geçmişte Genital Bölgeme Lazer Yaptırdığım İçin Hamile Kalamıyorum Diyenler Var Mı

Mermaid

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.611
1
Mrblar,26yasında ve bekarım gecen ay genital bölgeme lazere başladım.ama bı kaç kişi yumurtalıklrın zarar gorur çocuğun olmaz dıyınce beynımde acabalar olustu...Böyle bırsey olurmu olmazmı emın olamıyorum..malesefkı burda cocugu olamayan arkadaslr ablalar gordum.Rabbim inş.en tez zamanda herkese beklediği bebişleri verir.İçlerinizde lazer yaptırıpta cocugu olamaynlar var mı acaba

bak içime bır kurt düşürdünnn .
bende lazer tedavızı yaptırdım ve
bır yıl surdüüü
acaba gercekten bi sorun olustururmu .yaptırdıgım yere sormustum sıkıntı olurmu ılerde dıye hayır dedılerr.
ışın sadece kıl köklerıne duyarlı ymurtalıklarına kadar gıtmes demışlerdiiiiiiii
of ya kımden öğrenebılırız acaba yaaaaaasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

heavenly bılmıyorum ya annem bırak yaptrma dıyo kımısı senın dedıgın gıbı diyor.bırde kanıtlanmıslıgı yok dıolar cok uzun zmndr uygulanan bırsey olmadıgı ıcın.....bılemıyorum........kesın bılgısı olanlar yazarsa aydınlanırız.ben yurt dısında nsl onu merak edıyorum aslnda..yurt dısında uygulanıosa zararı yoktur ama benm memleketmde soylenenlere ınanasm gelmıooo:KK43: (doktorlarn bısey yok demesıne yni)

ya ben bugun bı doktora sordummm.dayanamadımmmmmmm
çünkü bebek istıyorum ve bı an korkuya kapıldım .
sordugum doktor bayan doktoru.
bende lazere gıdıyorum hiç bir yan etkısı yok dedı .
hatta ilk evlendıgımde gıdıyordum seanslarımı tamamlamadan hamıle kaldım.ve lazaerı bıraktım dogumdan sonrada devam ettım dedı .
lazer ışınları yumurtalıklarımıza kadar ulaşmıyormuşş sadece kıl köklerıne duyarlı başka hiçbişeye duyarlı degıl dedııııı
umarım hiç yan etkısını duymayızzz.ama aslında bıraz dusununce doktora hak verdımm.bencde bı zararı olmaz çünkü 17 yasından sonra tüm genç kılzarda yaptırıyolarrr.....
kafamızı boyle seylerle mesgul etmelımmmmm.ıyı dusunelım ıyı olsunnn
:))))))))))

Mrblar,26yasında ve bekarım gecen ay genital bölgeme lazere başladım.ama bı kaç kişi yumurtalıklrın zarar gorur çocuğun olmaz dıyınce beynımde acabalar olustu...Böyle bırsey olurmu olmazmı emın olamıyorum..malesefkı burda cocugu olamayan arkadaslr ablalar gordum.Rabbim inş.en tez zamanda herkese beklediği bebişleri verir.İçlerinizde lazer yaptırıpta cocugu olamaynlar var mı acaba

iyi dileklerin için saol cnm.hemen lazeri bırak lütfen.koltuk altına bile çok zararlımış.meme kanseri yapıomuş.genital bölgesini yaptıranların çoğundan bu şikayetleri duyduk cnm.hemen bırak çoluk çoçuğa karışında devam edersinnn

yaa benim bi arkadaşım yaptırdı evlenir evlenmez istem dışı bir bebeği oldu şu anda 3 yaşında maşaallah tosun gibi:) takmayın boyle seyleri kafanıza kısmet herşeyin başı

BENCEDE TAKILMAYIN BÖLE ŞEYLEREEE...........bende lazer yaptırıyorummm büyük kolaylık valla....ama tabi 7 senedir çocuğum olmuordu zaten herşeyi erteliyordumm...bebek olunca die die die...amannn şimdi boşverdim lazere gidiyorumm....inanmayın böle şeyleree..bişi olmaz Allahın işi olacaksa olur zaten her türlü...

X