Tüp Bebek Merkezleri 2009 yılında Amerikan hastanesinde tüp bebek yaptıranlar ?????

serenanes

Herşeyimiz Doruk'ta
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
2.372
4
arkadaşlar

Amerikan hastanesinde tüp bebek yaptırmış olanlarınız var mı ? Deneyimlerinizi anlatır mısınız ? Şimdiden teşekkürler

canım ben temmuz ayında amerikanda yaptırdım doktorum bülent urman, ve 9 gün sonra kızıma kavusucam inşallah... ilk denememde tuttu çok şükür, ben çok memnun kaldım sadece çok kalabalık oluyo hastane o kadar... şimdiden hayırlı olsun

canım ben temmuz ayında amerikanda yaptırdım doktorum bülent urman, ve 9 gün sonra kızıma kavusucam inşallah... ilk denememde tuttu çok şükür, ben çok memnun kaldım sadece çok kalabalık oluyo hastane o kadar... şimdiden hayırlı olsun

ah cok sevindim ilk seferde tutturmus olmana :) allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin . benim doktorum cem ayhan ve ilk denemem. hastane kalabalık orasını çok takmadım da bazen işlemler onlara çok rutin geldiği için kısmen sana robot muamelesi yapabiliyorlar. ona takılmıştı bir ara kafam.

Merhaba . Ben Amerikan da 3 defa denedim. Şahsen herkese tavsiye etmiyorum. Başarısız olduğu için değil başka nedenlerle. Bu konuyu ayrıntılı olarak yeni açtığım "Amerikan Hasatanesinde Tüp Bebek Tedavisi" forum başlığı altında anlattım.

X