Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bitkisel yöntemlerle gögüs büyütme

testerella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
94
1
GEREKLİ MALZEMELER :

* 1/2 lt su,
* 250 çemen otu filizi,
* 1 tutam anason,
* 1 tutam fesleğen,
* 1 tutam frenk kimyonu,
* 1 tutam dereotu,
* 1 tutam rezene,
* 1 tutam meyan kökü tozu,
* 1 tutam mercanköşk,
*1 tutam limon otu

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynatın. soğuduktan sonra, süzün. Elde etiğiniz bitkisel karışımdan, sabah akşam 1 bardak için. Sade olarak içemiyorsanız, limon ve bal ile tatlandırarak içiniz.

bunu uygulayanlar varmı görüşlerinizi yazabilirmisiniz...

Son düzenleme:
Kızlar hiç mi yapan yok bunu?bayadır sitelerde dolaşıyor yardımcı olursanız sevinirm....hihoyyyt:ecrin_bebek:

onuda alıcam yanında onada başlıcam ek olarak.suan sadece bunu yapıyorum faydası olacak gibi bana iyi geldi.

Son düzenleme:
özellikle çemen otu filizi ostrojeni tetikliyormus...bilmiyorum deniyorum bnde bişeler oluyo ama kesin konusmak istemıyorum...bu olmassa küçü deniycem...şuan olumlu bir sonuç alıcam gbi görünüyor:1closedeyes:

.....................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ben rezene içmiştim bi etki görmedim
adaçayı daha etkili bence
olabilir henüz hiçbirşeyi denemedim ilk denemem(:-) onu da denerim sallama içsek olmazmı(:-) onuda öylesine içerim bitki manyağı oldum...8 tne bitki karıstırıyorm rezene mezene hiçbirinin tadını anlamıyorum ki(:-)karman çorman birşey oluyo ama etkili gbi(:-)

arklar masajda çok önemli okuduğum yazıya göre masaj aşağıdan yukarıya oval bir şekilde yapılmalı ve gögüslere elle bastırılmamalıymıs zararlıymıs...

Son düzenleme:
testerella cnm yaa o 8 bıtkı ıse yaradımı sende bende kullanmayı dusunuyorum da mirmirmirmir

ya canım ne desem ki şimdi bende yaradı evet ama herkesin bünyesi aynı değil.bn daha ikinci günden karıncalanma hissettim.bu arada cemen otunu 250 gr falanda atmadım 1 tatlı kaşığı attım hbrn olsn..inşallah sendede işe yarar bu kadar bitki illaki yarar gbime geliyor

ya canım ne desem ki şimdi bende yaradı evet ama herkesin bünyesi aynı değil.bn daha ikinci günden karıncalanma hissettim.bu arada cemen otunu 250 gr falanda atmadım 1 tatlı kaşığı attım hbrn olsn..inşallah sendede işe yarar bu kadar bitki illaki yarar gbime geliyor

buyutucu yag bıtınce bıraz bekleyıp boyle seylere yonelcem de cnm o yuzden sordum sagol pekı ne kadar fark ettı kullanalı ne kadar oldu

öyle yağlı masajları erkek arkadaşlarınıza yaptırın daha etkili oluy

yok cnm o kadarda degıl kalsın ben kendım yapıom valla hıcde usenmıom gunde ıkı kez hemde 15 dk sabah 15 dk aksam tek buyusun bı saat de yaparım ama gunluk yarım saatı gecmemesı gerekıomus her bolge ıcın masajbenneyaptımki

X