Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: banyo..

1. Konu Sahibi : pisicik_26 #11
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    sevgılı altunhan, benden bır gun once dogum yaptın sanırım. ben 26 subatta yaptım. benımkı de 21 gunluk oldu oglum. Allah anlı babalı buyutsun senıonkını de. ben ıkı kere yıkadım daha :) zaten gobegı dusmeden yıkamadım. ama hergun sıldık annemle. bahsettıgın sey bebegın derısı. degısıyor. bu yuzden kurularken soyuluyor. keseleme bence cocugu :) ben de bundan sonra 3 gunde bır fılan yıkıcam. çok rahatlıyo cunku.

2. Konu Sahibi : pisicik_26 #12
    bende 24 şubatta doğum yaptım canım tamam keselemem zaten kıyamıyorumki...bende göbeği düşene kadar hergün pamuğu gülsuyu yada su ile ıslatarak siliyodum şimdi ise 2 gün ara ile yıkıyorum eşim kızıyor bana çocuk hasta olucak haftada bir yıka diyor :)
    banyodan sonra hava güneşli olursa beşiği güneşe çekip kızımı oraya yatırıyorum hemen uyuyor..
    ama bu havalarda yıkamaktan korkuyorum..

3. Konu Sahibi : pisicik_26 #13
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    zamanla doğru ölçüleri tutturucaz işalla. bebek üşür dıyolar ınce gıydırıyorum, bu sefer karnı gaz dolar dıyolar kalın gıydırıyorum. sık sık yıkama hasta olur dıyolar, bır başkası cocugu ıkı gune bır yıkamazsan hasta olur dıyolar. bız yaşayarak ogrenıcez galıba bazı seylerı. onun bunun lafıyla olmuyo.

4. Konu Sahibi : pisicik_26 #14
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    ayyy yerim onu ben yaa;korkamyın cildi soyulur,yeğenimde de aynısı oldu ilk 4 aya kadar da devam etti...daha sonra da geçti..yıkadığınız suya 1-2 damla bebe yağı damlatın..

5. Konu Sahibi : pisicik_26 #15
    her bebeğin düzeni farklı olur sizde banyo zamanını ona göre ayarlarsınız canlarım... benim oğlum aylarca cildi soyuldu hemde öğle böğle değil dr..götürdük normalmiş birde çok küçük doğmuştu oğlum ondanmış ama çabuk büyüdü gelişti gün geçtikçe o soyulmalar gider eser kalmaz canım hiç kafaya takma ..tekrar sağlıcakla büyütün bebeklerinizi..

6. Konu Sahibi : pisicik_26 #16
    banyo yaptırıp dışarı çıkarmadıktan sonra sorun yok.
    bir de ilk banyolarında eltimler,havlusu,üstüne baska battaniye ile sarıp,veriyorlardı,emiyor uyuyordu,üşür müşür diyordum,yok öyle daha sıcak olurmuş,büyrmüş,vs.rahatsızdım o ara pek karışamadım,ama iyi de oluyordu,sonra yaz geldi büyüdü,hemen giydirmeye başladım.

7. Konu Sahibi : pisicik_26 #17
    benim oğlumunda cildi soyuluyordu banyodan hemen sonra bebe yağıyla masaj yapıyordum iyi oluyo bence dene birde kıyamadıgın için temiz yıkamamıs olabilirsin tek basıma ilk yıkadıgımda bendede olmustu

8. Konu Sahibi : pisicik_26 #18
    kızlar o yumuşak banyo süngerlerinden aldım bebekler için olanından yavaş yavaş yıkadım kızımı o süngerle ama kurukarken yine oldu o beyazlık demekki benim yıkamamla alakası yokmuş...

9. Konu Sahibi : pisicik_26 #19
    Bebeği hergun yıkayabilirsin benim bebegim 5 aylık ilk 4 ay hergun yıkadım simdi ise basladıgımdan 2 gunde bir yıkıyorum.Cildi hassas oldugu icin bebek süngeri ile yıkıyıp sonra bebe yagı suruyordum ama cildi cok kuru oldugu icin hemen dökülmeler oluyordu doktorum mustela kullanmamı söyledi güzel bi krem asırı kuru ciltli ise bebeginiz kullanın ilk haftada faydasını görürsünüz cok kuru değilse bebe yagı bile olur .
    Hergun yıkamakdan korkmayın evim dogalgazlı ama soguk oldugu icin elektrik sobası da aldım bebegi yıkarken odayı iyice ısıtıyordum yıkıyıp yatırıyordum asırı gazlı bi bebek oldugundan yıkanmak cok iyi geliyordu.

10. Konu Sahibi : pisicik_26 #20
    benim kızımda çok gazlı evet banyo rahatlatıyor yavaş yavaş hergün yıkamaya başlıcam bebeğimi zaten kaka sorunumuz var belki banyo düzene sokar..

Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon