Lohusa şerbeti setini kendisi yapmak isteyenler burayaaa

bunalr hazır alınanı yokmu ılla yaacakmsıyız elımden hiç iş gelmezkı benım

arkadaşlar yapıp satmayı düşünmezmisiniz.bende oğlum için kullanmak istyrm.bizim burdaki tuhafiyelerde yok malzemeler,uzağada ben gidemiyorum

ben bayıldım bunlara bende yapıcam yada yaptırıcam...
nette gg de ve başka bir sitede gördüm 6lı set herşey içinde 50-70 tl ye...

Pendik 19 mayıs caddesinde Selen diye bir mağaza var onun ara sokağına girip (yani sola dönüp) ilk sağda görürsün zaten 3. dükkan bebek şekerleri falan herşey var bardak mika süsüyle beraber 1,5 lira tane sadece süsüde var gayet uygun gerçi ben kendim yaptım ama Burcununkiler süper olmuştu belki yapar bi sorun isterseniz çok yetenekli ve zevklidir.

benim dün akşam aklıma geldi lastikli tokalar var kız çocukları için onlar süper ..ben mavi ve beyaz figürlü olanlarına bakıcam...

kızlar ben lastikli kurdelalardan aldım onları bardağın tipine göre ayarladım daha sonra küçü bir iple diktim. daha sonra bu satılan çiçek şeklindeki boncuklarla kurdelanın üzerine yapıştırarak süsledim.tepsi içinde uygun bir kumaş alıp aynı şekilde kurdela ve boncukla süsledim. biz sıcak servis ettiğimiz için daha doğrusu bizde adet öyle.sürahiye yapmadım.bu fikri deneyebilirisniz biz 10 liraya mal ettik ve süper şık oldular.eğer resim bulabilirsem eklicem kızlar.

Lohusa şerbeti güzel bir adet ben de seviyorum, ama biraz abartılmıyormu böyle danteller şifonlar falan bence çok abartılı . Bir keresinde köy düğününe gitmiştim, kız bütün çeyizlerini koymuş sergiliyordu, yok çalı süpürgesinin üzerine yünden örtü örmüş yok oklava örtüsü... Bilmem farkındamısınız ama yeni bir pazar ortaya çıktı ve birileri bundan fena para kazanıyor. Kapı süsleri, bebek şekerleri, yok sepetler, mevlit şekerleri bir sürü saçma sapan ıvır zıvır üstelik bunları yazdığım halde ben de çarka çokdan kapıldım malesef çikolata ve kapı süsü aldım, farkında değilim. Bir sürü zaman ve para kaybı malesef. ılk çocuğumda hiçbirşey yapmamıştım valla. Şimdi yaptım ama pişmanım valla. Hele şu fırfırlı dona benzer lohusa bardak zımbırtılarını görünce iyice koptum yaaa.

Kızlaaaaaaaaaaar biblolarımızıda yapıştırdım, böylece şerbet takımı ve kapı süsümüzü tamamladımmmmm,
Bakalım beğenecekmisiniiiiiiiiiiiiiiiiiizz, yorumlara açığız

merhaba öncelikle ellerinize sağlık bunlar gördüğüm en güzel süsler bende yapmak istiyorum ama malzemeleri nerden alabilirim daha doğrusu ne diye alıcam nasıl yapıcam kısaca sizi yormadan anlatabilir misiniz?

mrb hanımlar bende bebek annesiyim 7 aylık kızım var süt yapar diye duydum içiyorum açıkçası sürekli bişeyler içmektende yoruldum ama anne olmak böyle bişey anne sütünü artıran tarifleriniz varsa bekliyorum çok ihtitacım var

X