Lohusa şerbeti setini kendisi yapmak isteyenler burayaaa

burcuuu

O 62 kg geri gelecek :)
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
6.173
57
Annişler lohusa şerbeti için bardaklarımı kendim süslemeye karar verdim,bunlarda birkaç örnek,bir fikir olması açısından
:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:
ST21705KR.JPG

yusuf059ba0.jpg

ST21704BR.JPG

ST13805BR.JPG

2371.jpg

erbet.jpg

furkan071528x396xp0.jpg

DSC02650.JPG

CIMG3379.JPG

1221947298.jpg

ben en çok en altta olanı beğendim,örtüsünü fln öyle yapabilirim belkiyerimsenibenyerimseniben

ayy çok güzel hepsi yaaa ama ben bunların malzemesi nerden alınıyor hiç bilmiyorum yahuuu

burcu canım çok hoşlar
bende karar veremedim daha nasıl yapıcama

kız bunlar çok güzell:)) ama bizde lohusa şerbeti diye bir adet yok. bebiş doğunca gelen misafirlere "kaynar" dediğimiz bir içecek dağıtırız. o da sıcak olur adı üstündekaydirigubbakcemile3
yani fincanla verilir. ama bunlarda gözüme çok hoş göründü haaa:jeyyar:

kız bunlar çok güzell:)) ama bizde lohusa şerbeti diye bir adet yok. bebiş doğunca gelen misafirlere "kaynar" dediğimiz bir içecek dağıtırız. o da sıcak olur adı üstündekaydirigubbakcemile3
yani fincanla verilir. ama bunlarda gözüme çok hoş göründü haaa:jeyyar:

Ayşecim "kaynar"nasıl bir içecek cnm?çok merak ettim:uhm::uhm:

Canım çok güzeller yarın bende yapmaya başlıyorum alttakini beğendim ay çok güzeller

Ayşecim "kaynar"nasıl bir içecek cnm?çok merak ettim:uhm::uhm:

canım, 7 çeşit baharat var (karanfil, zencefil, kabuk tarçın vb.) bunları bol şekerle saatlerce kaynatıyoruz. çay gibi bişey. üzerine de ezilmiş ceviz atıp ikram ederiz. ayy canım çekti. yeme de yanında yat:kahve:

kızlar sürafiyi nasıl yapıcaksınız bende yapıcam ama nasıl yapacağıma bir türlü karar veremedim en sondaki bardaklarla daha uygun olur gibi geldi bide evde gümüş tepsi var ounun üstün epembe fırfırlı bri örtü düşündüm nasıl olur size

marlyıncim günaydın bebiş bence iyi düşünmüssün bende sondakini yapacağım pembesini

LOGUSA SERBETI DEDINIZ SOGUK MU KIZLar yafs..
bızımde buralarda kaynar yaparlar....bole mis gibi olur....sdıcak içililr fıncanla yanı bole bardaklarla içilmez zannetmıom...ynı içecekten bahsetmıoz demı sanırsam.

Kızlar hepimiz en sondakini beğenmişizhihoyyythihoyyyt,zevkli hatunlarız bacum
:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok güzel ikinci bebişimde :CüvCüv: inşallah bu bardaklardan yapacağım...

vallahi Bayıldım ben bunlara hiç aklıma gelmemişti böyle bi şii....
iyi Fikir oldu.. bi de sonra bi şey duydum ben bu takımı hastanede gelen gidene ikram içinde sunabiliyormuşsun galiba.. siz nasıl yapmayı düşüyorsunuz ? evdemi hastanedemi?

X