Çocuk Hastalıkları Bebeklerde kokulu gaz

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

sayra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
441
7
Merhaba arkadaşlar bi kaç gündür bebeğim kokulu gaz çıkartıyor ayyy burnumun delikleri tahriş oldu nerdeyse:) ya şaka bi yana bi sitede dr sağlığı normal bebeklerde kokulu gaz olmaz demiş bende bu nedenle endişelendim.Acaba sizlerde de böyle bi sorun varmı yada oldu mu? Cevap verirseniz inanın çok sevinirim.

ayrı durum benım oglumda da var
ama bır rahatsızlık belırtısı olabılecegını hıc dusunmemıstım
danısmak lasım doktora

kokulu gaz üşütmeden dolayı olur.üşütmüş bebişler kızlar,aman dikkat edin

kokulu gaz üşütmeden dolayı olur.üşütmüş bebişler kızlar,aman dikkat edin

Evet arkadaşlar doğru. Üşütünce ve asitli yiyecekler yediklerinde ( portakal, mandalin, kivi ) oluyor. Eeee ne demişler; ayağını sıcak tut başını serin, yediğini kaliteli temiz ye, düşünme derin :) Canım babamın en meşhur lafıdır.

Eğer üşütmekten oluyorsa o zaman doğrudur zira bebeğim nezleydi ama atlattı sayılır yani hastalığının yoğun olduğu zaman da yoktu böyle bi sorun ama inşallah sorun üşütmektendir aksilik cuma günü dr a gittim bişey yoktu sadece hapşırık eve geldik burnu akmaya başladı sinir oldum dr a gitmeden olsaydı sorardım ama şuanda gidemem yakında gidecek varsa sorabilirsiniz

offf ıkı gunder oglumunda gazı kokuyordu hıc usuttugunu dusunemedım ıkı gundurde dısarı cıkıyoruz offf esım duyarsa yandım tutturdun gezıcem dıye bak cocuk hasta oldu dıyecek

yok arkadaslar bebeklerımız hasta falan degılll tek sebep kakanın ıcerde kalmasından dolayı olan bı kokuymus bu sorun edılecek bısey degılmıss

benım bebegımınde gazı kokuyordu ama 3 gunde bır yaptıgı zaman cok kotu kokuyordu bagırsakları bıraz daha duzene gırınce o kotu koku kesıldı.sadece kakası kokuyor o da normal sanırım.

X