Çocuk Hastalıkları Bebeğim uykuda ağlıyo sonra yine uyumaya devam ediyo...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

AZRA2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
71
1
Bİkaç günden beri kızım uykusunda ağlamaya başlıyo uyandı diye yanına gidiyorum bakıyorum uyumaya devam ediyo. korkutuluyo olabilir diyolar onu uyuturken dua da okuyorum sürekli. Varmı bu durumla karşılaşan ?

evet benim kızımda öyle..uyurken kaşlarını çatıyo yüzünü buruşturuyo sonra ağlıyo ve bi anda susuyo bazende gülüyo..
yapılacak tek şey sürekli dua okumak galiba.

ani bir gaz sancısı giriyor olabilir canlarım gaz sancısı gelince ağlıyorlar geçince de susuyorlardır . bebek bunlar işte böyle böyle büyüyorlar . duaları da eksik etmemek gerek tabi ki

benim kızımdada var aynı durum.ama bazen çığlık çığlığa uyanıyor.öyle ağlıyorki yarım saat boyunca içini alamıyor.hatta geçen gün yine öyle uyandı iç çeke çeke uyudu.uykunun arasında hala iç çekiyordu .2 saat uyudu uyandığında iç çekmesi devam ediyordu.ne kadar dua okurum ama yinede oluyor.

bazen benim kızımda da oluyor.neden acaba?okumaktan başka çare gelmiyor elimizden.artık nazar mı gaz mı?
Allah hepsini korusun.

bebişimde de hep oluyordu ağlıyor susuyordu şimdi ise onu bıraktı kahkaha atıyor o atınca bizde atıyoruzkaydirigubbakcemile3 bebek bu tabikide olacak tek tepkileri gülmek ve ağlamak zaten,siz duanızı edin ama korkmayın gayet normal:KK66:

evet benim bebeğimde hem ağlıyor hem gülüyor karışık bir durum yani.bebeğim ağlayınca içim yanıyor gülüncede dünyanın en mutlu insanı oluyorum.

benim bebeğim yaklaşık 2 aydır böyle..doktora götürdüm kan idarar tahlilleri yapıldı hiç bişey çıkmadııı.uykuda inliyo sesler çıkarıyo sürekliii.ne olduğunu anlayamıyorummm...kızım 13 aylık...sürekli böyle her gece. napacağımı şaşırdımmm.tavsiyeleriizi bekliyorummm:KK43:

gaz sancısı olabilir bizim bebeğimiz de böyleydi geceleri ama artık günüdüzleri de böyle uyurken ağlamaya başladı yani şiddetli bir şekilde gaz sancısı çekiyoruz demekmiş maalesef , bizlere kolay gelsin

benim oğlum da 2 aylık aynı sorunu 2 gündür ben de yaşıyorum..
uykuya dalıyor ve öyle bir ağlamayla uyanıyor ki anlatamam hiç gaz sancısı ağlaması gibi değil.
ama başka türlü de bir neden veremiyorum.. allahım inşallah çabuk geçer :KK43:(

benim oğlumda 5 ayını bitirdi 6. ayında ama oda ağlıyor özellikle uykuya dalacağı zaman uykuda sıçrıyoe bunlar epilepsi belirtisi olabilirmiş yarın drundan randevu aıcam canım sıkılmaya başladı artık

arkadaşlar bugün dr a gittik kusuyordu falan neyse bide bide şu epilepsi, işini sordum drun aynen verdiği cevabı söylüyorum
' evet bunlar epilepsi belirtisi ama 100 bebekte bu görülür sadece 1inde epilepsi çıkar o da ağlama olmaz bilinç kaybı olur bu bilinç kaybınıda aile ile konuşarak aileden öykü dinlenerek teşhis konmur veya şüphelenir efe gayet sağlıklı' dedi
çok şükür Allahıma

X