Saç Şekillendiriciler Mavi su kullananların yorumları

E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar saç kremi niyetine kıullanılan mavi suyu kullnanlar memnun olup olmadıklarını belirtebilir mi
saçlarım röfleli açılmıyor önerirmisiniz bu mavi suyu?

ben kullanıyorum canım ama saç kremide kullanıyorum banyoda , banyodan çıkınca havluyla kuruluyorum taramadan önce mavi suyu sıkıyorum daha kolay açılıyo ama saçta kalıcı bir yumuşaklık sağlamıyo sadece kolay açılıyo tararken tek işlevi bu o yüzden saç kremide kullanmalısın mutlaka . benim saçlarımda çok dolaşır yıpranmış oldukları için tarıycam diye tel tel döker koparırdım artık öle bi sorunum olmuyo ilk şişemi bitirmek üzereyim 2. alıcam :1rolleyes:

Canım bende saçım ıslakken uyguluyorum, kolayca taranıyor..tavsiye ederim :))

Ben de totex in mavi suyunu kullanıyorum gerçekten çok çok memnunum. Ki ben bu tür şeylerin hepsini deneyen birisi olarak bu gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim, daha önce fonexinkini kullandım o güzel gelmedi ama totex kullanmanızı tavsiye ederim tek sorun her yerde bulunmuyor ama bulursanız fiyatıda çok uygun. Kolay taranır dolaşma olmaz ve elektriklenme olmaz ayrıca kokusu çok harika kullananlar bilir. ısteyene temin konusunda yardımcı olurum.

bende kullanıyorum mavi suyu. saçta herhangi bi yumusaklık parlaklık saglamıo fakat kolay açıyo sen genede banyoda kremden vazgeçme derim ikisini birden kullanabilirsn hem. a.s.

bende kullanıyorum mavi suyu. saçta herhangi bi yumusaklık parlaklık saglamıo fakat kolay açıyo sen genede banyoda kremden vazgeçme derim ikisini birden kullanabilirsn hem. a.s.

o zaman ne önemi kaldı ki ben zaten saç kremi yerine kullanmak istiyordum.

mavi su, kuaförlerin kullandıkları su mu acaba, nerelerden alınabilir bilen var mı?

evt cnm genelde kuaförler kullanır fön cekerken daha kolay olması için kuaförlerde bulabilirsin ama bence onlardan alma 2 hatta 3 katı daha pahalı satıyolar kuaför mazemeleri satan yerde yada kozmatiklerden temin edebilirsin cok cok daha ucuza:eek:

Bende Magicare marka mavi su kullandım nefret ettim neredyse dolu halde attım şişeyi.Saçlarımı tararken sorun olmadı ama kuruttuğumda kaskatı yaptı.Mavi su yerine saçın daha kolay taranması için gliss in sıvı saç kremini tavsiye ederim.

Bende Magicare marka mavi su kullandım nefret ettim neredyse dolu halde attım şişeyi.Saçlarımı tararken sorun olmadı ama kuruttuğumda kaskatı yaptı.Mavi su yerine saçın daha kolay taranması için gliss in sıvı saç kremini tavsiye ederim.

magicare berbat gerçekten ben de kullanamadım attım dolu şişeyi saçlar nemliyken yapış yapış yapıyo kuruyuncaysa kupkuru oluyo kısaca kimseye tavsiye etmem:eek:lmaz:

ben de nevacera nutritive aldım...yumuşacık yaptı mis gibi de kokuyo..ama tel tel benim saçlar...bir arada durmasına etki etmiyo galiba yahu..

bende burdaki yorumlardan duyarak aldım inanın yumuşacık yapıyo ki benim saçlarım çok hasar gördü ve yıprandı hiçbir zaman yumuşak olmadı ama bu mavi su sayesinde daha rahat bi şekilde tarayabiliyorum kuruduktan sonrada yumuşaklığı hala devam ediyo opuyorumnanaktan

bende burdaki yorumlardan duyarak aldım inanın yumuşacık yapıyo ki benim saçlarım çok hasar gördü ve yıprandı hiçbir zaman yumuşak olmadı ama bu mavi su sayesinde daha rahat bi şekilde tarayabiliyorum kuruduktan sonrada yumuşaklığı hala devam ediyo opuyorumnanaktan

hangi marka aldın cnm? bide bu mavi su tam olarak ne işe yarıyo saça yumuşaklık parlaklık vermek? beslemek? ısıdan dolayı yıpranmayı azaltmak?fisfisfis

bende kullandım püskürttükten sonra en açılmayan saç bile kolayca taranabilir hale geliyor..5 ay önce kullanmaya başladım kuaför saçlarımı fönle yaktıktan sonraa saçlarıma TARAK dahi işlemiyordu böylece mavi su ile tanışmış oldum=))

mavi su, kuaförlerin kullandıkları su mu acaba, nerelerden alınabilir bilen var mı?

evet kuaförlerin kullandığı mavi su yani diğer adıyla fön suyu saçı fön çekerken sağlıklı omasını sağlıyo tek amacı bu sen yinede banyoda da durulanan saç kremi kullanmalısına.s

Eğer mavi su alınacaksa sarıkızı öneririm zaten en iyilerinden birtanesi kızıl olanıda var bende kullandım ama ben fönün yada maşanın zararaını daha aza indirgemek için kullanmıştım...

selective protek aldım, evet sadece taramaya yardımcı oluyor. kuruyunca berbatttttt, hem matlaştırıyor hemde serleştiriyıor, tiftik tiftik oluyor. satıcı öyle ballandıra ballandıra anlatmıştıki bana, yok eşi, kızı kullanıyormuş, yok saçları inanılmaz değişmişmiş filan. birdaha o kozmetik mağazasının önünden bile geçmedim.

canım mavi suyu bende öneririm ama kesinlikle markası çok önemli.bi aldığım çok kötüydü saçım hemen yağlanıyodu flan ama sarıkız olan çok iyiydi:KK66:

mavi su da kullandım ama biopon al dene derim saçlar harika hemde renk sorunu yok en sın 20tl idi ama değer nerdeyse 1 yıl kullanıosun 10 point

Ne kadara aldınız kızlarr.Kuaförüm 20 dedi bana...

X