Doğuma Hazırlık Bebek için ya da anne için alınacak ürünler hakkında

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Arkadaşlar, güvenilir, uygun, taksit yapabilen siteleri paylaşabilirmiyiz.
Mesela E-bebek sitesi güzel beğendim ama sanırım taksit olayları yok, sizin de böyle beğendiğiniz alışveriş yapılabilecek bildiğiniz site varsa yazalım...
Site ismi vermek yasak olmasa gerek çünkü kulübümüzde görüyorum(e- bebek sitesinide burdan okudum çünkü)
Yasaksa söylenir zaten.

canım e_bebek kredi kartına taksit yapıyor birde bana bir ben bursa mağazasına gitmiştim bana bir indirim koçanı verdiler aldıklarımda indirimler yapılıyor belki internettende gönderiyorlardır

Bende eczanemizde.comdan bişeyler aldım elime ulaştı orasıda güvenilir yani, Şu karın çatlakları ile ilgili bir jel var onu birde ufak tefek biberon falan gibi siparişler verdim, taksitte yapıyor.

Deveyükü denilen bir sitedende park yatak siparişi verdim, bakalım sorunsuz gelecek mi? Buranında fiyatları uygun 12 aya kadar taksitte yapılıyor..

Birde bir arkadaşımız avantajlı ürünler diye bir siteyi yazmış ordan sipariş vermedim ama oranında fiyatları uygun bayaa, istediğim park yatak orda olsaydı ordan alacaktım.

e_belis diye birsitede var oda uygun fiyatlı.uzun sürecibinlik fiyatı araştırdım orda 10 tlye buldum

Aaa kızlar birde bir site var çok uygun gerçi malları kalitelimi bilmiyorum onlarda iddialı, aynı ürünü başka bir yerde daha uyguna bulduğunuzda para iadesi yapıyorlarmış, uygun olan ürünleri bayaa var ama orası hiç taksit yapmıyor sanırım; enesbebe.com
(bu arada güvenilir bir sitemi bilmiyorum, ama kapıdan ödeme yapılabiliyormuş sanırım, ozaman mal gelmedimi ödemede yapmamış oluruz.)

Aaa kızlar birde bir site var çok uygun gerçi malları kalitelimi bilmiyorum onlarda iddialı, aynı ürünü başka bir yerde daha uyguna bulduğunuzda para iadesi yapıyorlarmış, uygun olan ürünleri bayaa var ama orası hiç taksit yapmıyor sanırım; enesbebe.com
(bu arada güvenilir bir sitemi bilmiyorum, ama kapıdan ödeme yapılabiliyormuş sanırım, ozaman mal gelmedimi ödemede yapmamış oluruz.)

canım şimdi baktım cok uygunnn ya zıbın set 5 ytl:)en cok ihtıyacmız olcak sey .babanesı alcak tum kıyafetlerını ama grnce dayanamadım 5 ytl nedır ki:):lepi:

canım şimdi baktım cok uygunnn ya zıbın set 5 ytl:)en cok ihtıyacmız olcak sey .babanesı alcak tum kıyafetlerını ama grnce dayanamadım 5 ytl nedır ki:):lepi:

Evet uygun ürün var bayaa , ama işte kalitelimidir, geçtim kaliteyi alerji falan yapmasın kumaşı, bütün herşeye kanserojen madde içermez falan diye yazmışlar ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Ha bide aklıma geldi, sözleşmelerinde şöyle birşey yazıyordu tam olarak cümlesini yazamıycam ama diyorki; haber vermeden yani alıcıya bildirilmeden fiyat değiştirme hakları saklıymış, yani kapınıza geldiğinde farklı bir fiyatta söylenebilir... ha işte tam olarak yazan şey bu: "Enesbebe sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar"...
işte bu biraz kafa kurcalıyor.

Son düzenleme:
kızlar ucuz diye tek tek sipariş vermeyin bence bi yer bulup ordan toptan verin hem çoğu sitede belli bi miktar üstü kargo ücrtsiz 5 ytlye bi ürün alıyorsunuz 5 ytlde kargo ücreti veriyorsunuz.ben iki gün önce pratik evden park yatak siparişi verdim bugün geldi ürün çok güzel kurduk ve ben çok beğendim fiyatta uygun linki PratikEv - Kraft Jenny Park Yatak - Pembe/Gri - Park Yataklar - Yataklar - Kraft - Çocuk Yatakları & Parklar

Canım mesela aynı ürün avantajlı ürünler sitesinde daha uygun hemde taksitli hali sanırım 135 miydi neydi, iyi araştırmak lazım.

ben oğlumun odasını e_belisten aldım.net üzerinden,arabası,puseti,mama sandalyesi,yürüteçi,nivea bakım set,yatagı 70 e 130 cm,şifonyer,uyku seti hepsi 1065tly aldık.bence net takip edin.güvenilir,bizimle çok ilgilendiler ve 3 gün içinde bütün ürünlerimiz geldi.herkese tavsiye ederim.hepsi çok kaliteli.

narbebenin narbebe.com sitesinden ihtiyacım olan ürünleri araştırdım herşey vardı. mağazası Avcılar da bayağı büyük bir mağaza ve gerçekten herşey var çeşit çeşit. Hepsine dokunarak , bakarak almak çok daha eğlenceli. sadece nevresim tekstili oradan almadım. onları da Aziz bebeden halledeceğim.

benim keçiörende 10 tl ye aldığım tulum,enes bebe sitesinde 13tl+kdv. markası deseni hepsi aynı.bilginize.malesef kendi bebeğim yok görümcem hamile 7 aylık onun bebeğine aldım.

ILK ONCE HERKESE SELAMLAR,

BEN DE 23,5 AYLIK FURKAN BEBEGIN ANNESIYIM VE SIZE SOYLE SOYLEYEYIM ILLE KALITELI BIR SEY DERSENIZ ILK ADRESINI Welcome idilbebe.com - Hostmonster.com URUNLERI OLSUN TURKIYEDE PEK BILINMEZ AMA DIGER BEBE GIYIM FIRMALARINA 3-4 KEZ FARK ATAR URUN KALITESI ILE VE EGER ISTANBUL ANADOLU YAKASINDA ISENIZ SIZE SUNU ONERECEGIM IDIL BEBENIN ANKARA ASFALTI GUZELYALI UST GECIDINI GECINCE HEMEN SAGDA FABRIKASI VE ALTINDA FABRIKA SATIS MAGAZASI VAR BU FIRMA BEBEK TULUMU + BATTANIYE VE DIGER URUNLERDE BIR NUMARA VE % 100 TURK URETIMI VE URUNLERININ YUZDE 80 I IHRACATA GIDIYOR ZATEN URUNLERINDEN BIR ADET BULUP ELINIZE ALIN DIGER KALITELI URUN DIYE ANILAN FIRMALARA FARK ATAR VE FABRIKA SATIS MAGAZASINDA YUZDE 25-30-40 INDIRIMLI URUNLER BULABILIRSINIZ.

SIMDI GELELIM DIGER INTERNETTEN SATIS YAPAN SITELERE - BIR BEBEK URUNU ALMADAN ONCE ASAGIDAKI SITELERDEN ARASTIRMA YAPIN BAZEN 150-200 TL VEREREK ALDIGINIZ BIR BEBEK URUNUNU YARI FIYATINA BULABILIRSINIZ :

Cimri.com - Online Alışveriş Rehberiniz - Ürün, en ucuz fiyatı arama ve karşılaştırma
Ucuzu - Türkiye: Fiyat karşılaştırma, online alışveriş sitesi
NeKadar.Com - Fiyat Karşılaştırma Sitesi
LCD TV Led Plazma Laptop Notebook Cep Telefonu Dizüstü Bilgisayar Fiyatları Ev Sineması En Ucuz Kamera Fotoğraf Makinesi Anne Bebek Ürünleri Beyaz Eşya Fiyatdedektifi'nde.
WWW.ENUCUZ.COM
akakce.com - Fiyat Arama Motoru - Internet Alışveriş Rehberi

YUKARDAKILERE SONRA EKLEME YAPARIM.

ALISVERIS ICIN ISE UZUN BIR LISTE YAPACAGIM AMA SIZE EN HESAPLI OLANLARDAN BASLAYAYIM.

GittiGidiyor - Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi. BEBEK KISMI OZELLIKLE BEBEK ARABASI+BEBEK KOLTUGU+BEBEK OYUNCAGI E OZELLIKLE BEBEK GIYIM KALITE MARKALARI DA OLMAK UZERE OLD NAVY GYMBOREE+ZARA+MARKSANDSPENCER+MOTHERCARE+CHICCO VE ANDYWAWA GIBI URUNLERIN HEM SIFIR HEMDE TEMIZ KULLANILMIS 2NCI EL OLANLARINI BULABILECEGINIZ BIR YER DIGER INTERNET SATIS SITELERINE GORE SOYLE BIR ARTISI VAR AXESS E PESIN FIYATINA 3 TAKSIT VE BELIRLI GUNLERDE AXESS PESIN FIYATINA 12 TAKSIT VE DIGER KARTLARADA 3-6-9-12 AY TAKSIT VAR.
AMA BURANIN EN GUZEL TARAFI URUNU ALIRKEN ONAY SISTEMI VAR URUNU SATIN ALIYORSUNUZ VEYA KAZANIYORSUNUZ ODEMEYI KREDIKARTI VEYA HAVALE ILE YAPIYORSUNUZ URUN ELINIZE GECINCE BEGENMEZSENIZ URUNU IADE EDIP PARANIZI GERI ALIYORSUNUZ.

DIGER 2NCI TURKIYE DE BILINEN SITE Sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2. El, Emlak, Oto, Araba, Bilgisayar, Film, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası - İlan ve alışverişte ilk adres OZELLIKLE COCUK MOBILYASI VE PARK YATAK + BEBEK ARABASI VE BEBEK STERILIZATOR + BEBEK MAMA VE BESLENME URUNLERINI COK HESAPLI SATIN ALABILIRSINIZ.

MESELA DISARIDA 5000 TLOLAN INCI TUNCEL BEBEK ODASINI 200-300-400 TL GIBI COK IYI FIYATLARA BULABILIRSINIZ PARK YATAKLARI ISE 30-60-90 TL ARASI - IKEA VE MOTHERCARE GIBI MARKALARDA MEVCUT.

BENIM SIZE TAVSIYEM PARK YATAK GIBI MALZEMESININ NE OLDUGU BELLI OLMAYAN COGU CIN MALI PLASTIK YATAK YERINE BEBEGINIZIN 2-3 YASINA KADAR KULLANABILECEGI DOLAPLI VEYA DOLAPSIZ AGAC MALZEMEDEN YAPILMIS URUN ALIN BEN ARSTIL ALMISTIM 2 SENE KULLANDIM COK MEMNUN KALDIM.SAHIBINDEN COMDA MESELA YANLIS HATIRLAMIYORSAM IKEADA 300TLYE SATILAN BIR AGAC KARYOLA ORADA ICINDE YATAGI ILE BIRLIKTE 100-150 TLCIVARI BIR FIYATTAN BULUNABILIR.

SIFIR URUN 2NCI ELDE SIZE KENDIMINDE FAYDALANDIGI DIGER BIR SITE SOYLEYECEGIM
Trkiye'nin ilk ve tek 2. el cocuk eya sitesi cocuktancocuga.com HERKESE TAVSIYE EDERIM OZELLIKLE BEBEK ARABASI+BEBEK KOLTUGU+BEBEK TASIMA PUSETI+BEBEK PARK YATAK+BEBEK SAGLIK VE BESLENME URUNLERI
BEBEK OYUNCAK VE BEBEK KIYAFETLERINI 4TE BIR 5TE BIR HATTA BAZEN 10DA BIR FIYATA BULABILECEGINIZ BIR SITE ARACI KIMSE YOK SADECE ORAYA ILAN KOYANLARLA TEMASA GECIP SATIN ALIYORSUNUZ.

BUNUN HARICINDE BOL BOL BEBEK BEZI VE BEBEK PISIK ONLEYICI KREM (PRIMA VE SEBAMED URUNLERI TAVSIYEM) STOKLAYIN EN COK PARA ONA GIDECEK CUNKU :şo)

DIGER WEB SITELERINI DIGER YAZIMDA SIZE BAHSEDECEGIM AMA SUNDAN EMIN OLUN SADECE BIR BEBEK URUNLERI SATISI YAPAN SITEYE MAHKUM OLMAYIN VE ALIMYAPACAGINIZ SITEYI SECTIKTEN SONRA 2 DAKIKANIZI AYIRIP WWW.SIKAYETVAR.COM ADLI SITEDEN O SITENIN GUVENLIGINI INCELEYIN DERIM NACIZANE.

BU ARADA ISTANBULDA ISENIZ COK HESAPLI VE KALITELI URUNLER ISTIYORUM DIYORSANIZ
AKLIMA GELEN 3 ADRES BIRINCISI PEROS (HM ZARA DISNEY VB GIBI COK KALITELI BEBEK URUNLERINI BULABILIRSINIZ) 2NCISI CIVIL BEBE 3NCUSU TEDI DISCOUNT MARKET ILK AKLIMA GELENLER BUNLARIN HARICINDE WENICE + KANZ + ANDYWAWA + VB GIBI MARKALARIN FABRIKA SATIS MAGAZALARINI TAKIP EDIN COK HESAPLI SEYLER CIKABILIYOR.

EN SON BULDUGUM BIR SITE SOYLEYEYIM YARIN DIGERLERINI BIR LISTE HALINDE VERIRIM SIZE
kinci el anne bebek ve ocuk giysileri ve eyalar COK HESAPLI BEBEK URUNLERI VAR INANILMAZ UCUZ FIYATLARDAN HEM DE.

YARINDA BUTUN BEBEK URUNU SATAN SITELERI SIZE YAZACAGIM.

SIMDILIK BU KADAR YARDIMCI OLABILDIYSEM NE MUTLU BANA...

SEVGILER,
RABIA

Arkadaşlar, güvenilir, uygun, taksit yapabilen siteleri paylaşabilirmiyiz.
Mesela E-bebek sitesi güzel beğendim ama sanırım taksit olayları yok, sizin de böyle beğendiğiniz alışveriş yapılabilecek bildiğiniz site varsa yazalım...
Site ismi vermek yasak olmasa gerek çünkü kulübümüzde görüyorum(e- bebek sitesinide burdan okudum çünkü)
Yasaksa söylenir zaten.

ben bebek arabasını oto koltugunu,bıberon atesolcer yaklasık 1 mılyara yakın alısverısı Bebek arabas, Mama sandalyesi, Bebek oto koltuu dan yaptım.Bır sorun oldugunda urunumu degıstırdım.Bır de yaptıgın alısverıs gıderıne gore hedıye gonderıyorlar.Bebek arabası ve otokoltugu aldıgımızda mama ve bıberon ısıtıcısı yollamıslardı.her pakettede 3-4 tane onluk yolluyorlar.bır sonrakı alısverısımde ıslak mendıl yolamıslardı.

Bır de ınternet sıtelerınde karsılasılan en populer sorun urun olmadıgı halde sıtede mevcut gorunmesı ve aldıgınızda sızı gerı arayıp bu urunden yok sıze gerı ıade yapıcaz deyıp bır ay ıkı ay bekletmelerı.Ben genelde urunlerı almadan once arayıp soruyorum sepetımdekı urunlerden olmayan varmı dıye.buna dıkkat et cnm.mutlu alısverısler :)

X