Saç Rengi ve Saç Boyama kzılar photoshopla saç rengi değiştirme programı lazım

KatnissEverden

Alaycı Kuş
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
3.524
1.119
38
arkadaşlar photoshoptan saç rengini değiştirme programı lazım

ama nasıl yapıldığı değil
gözattan resmi seçip değişiyo ya öyle bişey
yardımcı olabilirmisinz

caım biliyorum çok oluyorum ama
ya ben çok fazla bilgisayardan anlamıyorum
yazılar ingilizce
hangi adımları izilicez yadımcı olabilirmisin tatlıma.s.

canım ilk önce siteye üye olman gerekiyor sing in e gir orada not a member ı tıkla username password e-mail i doldur üye ol ondan sonra site de upload photo ya tıkla bilgisayarında ki resimlerden birini yükle ve başla makyaj saç yapmaya sengözlerimebaksanab a.s.

rica ederim tatlım gerçekten çok eğlenceli bütün saç renklerini saç boyatmadan görebiliyoruz riske girmiyoruz:1hug:

canım pek iüye olmadan yapabilceğimiz b program varmı yada sen üyemisin
ya rica etsem üyeysen eğer bi arkadaşımın fotosunu versenm deneyebilirmisin kzıl rengi üstünde
çok uğraştırıyorum seni ama

neden canım sorun ne ?? foto nu uplate yaptıktan sonra noktalar çıkıyor onları yüz şekline göre belirliyorsun acaba orada mı takıldın :KK43:( ilk başlarda bende ne olduğunu anlamamıştım sonra çözdüm işi...

arkadaşım bi de e-kolay.net in mahmure die bi şeyi var aynen aradığın gibi. fotonu yükle, istediğin renk ve kesimi gör.

a.s.
neden canım sorun ne ?? foto nu uplate yaptıktan sonra noktalar çıkıyor onları yüz şekline göre belirliyorsun acaba orada mı takıldın :KK43:( ilk başlarda bende ne olduğunu anlamamıştım sonra çözdüm işi...

bu mesajindan sonra bidaha denedim ,bu sefer giris yapamadim,

sonra aklima bi fikir geldi ,adresi kopyalayim,google ceviri yerine yapistirdim ve turkce cikti site karsima,boyle daha kolay oldu,tavsiye ederim,benim gibi basarili olamayan arkadaslara:lepi:sanada cok tesekkur ederim canim paylastigin icina.s.

X