Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır?

F

forga

Ziyaretçi
Arkadaşlar açıkarttırmalı meşhur bi siteden tester parfüm aldım ama bi türlü gerçek mi değil mi emin olamadım.
Bu konuda bi bilginiz var mı nasıl anlayabilirim? Kokusu gerçek gibi ama hiç kalıcı değil, doldurma olmasından şüpheleniyorum, şişesi orjinal.

yakınlarda varsa tekin acar sevil falan git ve sor canım
tabi bahse konu parfümü daha evvel kullanmadıysan

yakınlarda varsa tekin acar sevil falan git ve sor canım
tabi bahse konu parfümü daha evvel kullanmadıysan

Teşekkür ederim önerin için.
Ama nerdeee burda TA, Sevil falan olsun mahrumiyet bölgesi :KK70:
Bu tarz parfüm satan parfümeri bile yok. YKM vardı o da battı :KK70:
Konu nerden nereye gedli en dandik AVM hasret kaldım yemin ediyorum delikafadulden
Neyse parayı verdik aldık sahte yada değil kullınıcaz :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzmek istemem ama aynısı benim de basıma geldi...

Sikayet ettim. Site yardımcı bile olmadı... Oradan marka birsey almamak lazım...

Herseyin satıldıgı acık artırmasız bir site var... hersey in orada oldugu yani... Oradan al bir dahaki sefere...

Allah iyiliğini versin ne tatlısın yaaaa:)))

Teşekkür ederim bilmukabele kaydirigubbakcemile3

Sinpac, malesef ödeme onayı vermiş bulundum. O kadar gıcık oldum ki sonra, şimdi hepsiburadadan orjinalini alıcam, kar ettim güya
Neydi İngiliz atasözümüydü "ucuz mal alacak kadar zengin değilim"
Kocaman yazıp gözümün önüne koyacağım

Bu konu çok önemli şekerler..
Sahte parfümde ucuz malzeme kullanıldığından dolayı en fazla bir saat içinde koku ekşimeye ya da ağır bir kokuya dönüşmeye başlar. Kalıcılık konusu değişkendir, ben de buram buram kokan sizde kalıcı olmayabilir, alerji konusu da değişkenlik gösterir. Sahte parfümü orjinal parfümden ayıran en önemli özellik, ilk sıkıldığından sonra bir saat sonra da aynı koku geliyorsa sorun var demektir. Çünkü orjinal parfümde, notalar olduğundan ilk sıkıştaki kokuyla, bir saat sonraki koku aynı olmaz. Oturduktan sonra o keskin alkol kokusu yerini, hoş çiçek kokularına bırakır.

Aslına bakarsanız üzerinde yazan ithalatını yapan firmayı gördünüz mü korkmayın bence, arayın öyle bir yer var mı bakın! Çünkü kimse durduk yere taşın altına elini sokmaz.

Son düzenleme:
X