Sedef hastalığı olup çare bulan var mı?

kızlar bana da bu linki mesaj atabilir mi birisi acaba???bende ve eşimde var bu hastalık.dermovatein kortizonlu olduğunu da bilmiyordum :KK43:((

canım benm bütün arkadasları merakla takip ediyorum..ama özellikle seni..yukarıdaki durumun beni gercekten cok etkiledi..ben de seninle aynı durumdayım..eşimin yanında rahat edemiyorum..görecek diye korkuyorum..bunu bile bile evlendi benimle ama yaşamayan bilemez.inşallah bu ilaç derdimize kesin devadır.. bu yüzden sıksık rapor verirsen çok sevinirim :)

bu derdi ancak yaşayan bilir,birde evliysen dahada zor :KK43:ben ilacı dün kullanmaya başladım ama daha çok erken sonuç için ama gidişat çok iyi,dünden buyana kaşıntı,pullanma yok :) ellerimin üzerindede çıkmaya başlamıştı onlara incirin sütünü sürmüştüm(iyi geleceğini umarak)ama inanılmaz derecede ellerim şişmiş ve korkunç derecede kızarmıştı ama kremi dün sürmeye başladım sabah uyandım kırmızılık hafif solmuştu :) bir günlük uygulama şimdilik iyi,bakalım ilerleyen günlerde sonuç nasıl olacak???mutlaka burdan bilgi vericem olumlu veya olumsuz,İNŞAALLAH hepimiz beklediğimiz sonuca ulaşırız :))

bu derdi ancak yaşayan bilir,birde evliysen dahada zor :KK43:ben ilacı dün kullanmaya başladım ama daha çok erken sonuç için ama gidişat çok iyi,dünden buyana kaşıntı,pullanma yok :) ellerimin üzerindede çıkmaya başlamıştı onlara incirin sütünü sürmüştüm(iyi geleceğini umarak)ama inanılmaz derecede ellerim şişmiş ve korkunç derecede kızarmıştı ama kremi dün sürmeye başladım sabah uyandım kırmızılık hafif solmuştu :) bir günlük uygulama şimdilik iyi,bakalım ilerleyen günlerde sonuç nasıl olacak???mutlaka burdan bilgi vericem olumlu veya olumsuz,İNŞAALLAH hepimiz beklediğimiz sonuca ulaşırız :))

Nurcannur o kadar sevindim ki... ilk başta yazınca insanlar tereddütle karşılıyor doğal olaraktan. Ama böyle deneyip çare bulanları duyunca gözlerim doluyor inanki. merakla bekliyorum kullananların hayırlı haberlerini ...ki herkese çare olsun. çok zor çok. kızlar herkese ulaştıralım bilgiyi, destek olalım birbirimize. bir komşumuzun oğluna o kadar anlattım ve kullanmaya o kadar zor ikna ettim ki ! umudu kalmamış, inancı kalmamış. dizlerinde plaklar vardı. 7 yaşından beri çekiyor. şimdi dualara üzerine dua alıyorum... kızlar bir de alkali su içmek de toksinleri atıyormuş vücuttan.. limonlu su için bol bol. sebze suyu bir de. vücudu temizliyormuş. her gün sıkmaya başladım, elime ne gelirse, salatalık, havuç, limon...dinç kalkıyorum. ciltte nemlendirme özelliğini artırırmış. haydi inşallah kurtulucaz bu illetten...

kızlar bana da bu linki mesaj atabilir mi birisi acaba???bende ve eşimde var bu hastalık.dermovatein kortizonlu olduğunu da bilmiyordum :KK43:((

aman canım sakın sakın, uzak dur. ben senelerce kullanmak zorunda kaldım. cildim tül gibi oldu. kılcal damarları çıkartıp cildi öyle bir inceltiyorki anlatamam...

kullanan arkadaşların yorumlarını büyük bir merakla bekliyorum umarım şifa bulursunuz. ben ir aydır kortizonlu hap ve kortizonlu merhem kullanıyorum büyük ölçüde geçti ama hala sırtımda ve göğüslerimde var. umarım bu krem iyi gelir. herkese geçmiş olsun.7

Busy senin sedeflerinin son durumu nedir şu an? İyileştimi tamamen ? Eğer iyileştiyse üzerinden ne kadar zaman geçti? biraz anlatırmısın lütfenn ? :KK1:

Busy senin sedeflerinin son durumu nedir şu an? İyileştimi tamamen ? Eğer iyileştiyse üzerinden ne kadar zaman geçti? biraz anlatırmısın lütfenn ? :KK1:

valla gecti gibi. :)) biraz kendime guvenim geldi. ilk basta duzenli gunde 3-4 kere surunce zaten birhaftada sonuc aldim. bakis acim degisti. cilt bariyeri onemliymis. koko-tr cilt bariyeri yazip google a okumani tavsiye ederim. ticari bir site degil. artik cildimi tahris etmemeyi kurutmamayi ogrendim. e bisi olursa tekrar, kortizonsuz kremim de var :) istersen bu sitenin linkini atabilirim. cok faydali. alman yaklasimi.

aman canım sakın sakın, uzak dur. ben senelerce kullanmak zorunda kaldım. cildim tül gibi oldu. kılcal damarları çıkartıp cildi öyle bir inceltiyorki anlatamam...

Coresatin kullanabilirsin kortizonsuz bir krem hiç bir yan etkisi yok 2 gün içinde etkisini göreceksin.

birisi banada su kremi hangi internet sayfasindan aldigini soyleyebilirmi link atabilirmi yani yada burda soylemek yasakmi ya herkes ulassin arkadaslar

selam kızlar, coresatini kullanan arkadaşlara bi sorum olacak, benim bebeğim var emziriyorum kayınvalidem doktora sormadan kullanma dedi ama doktorlar maalesef bu ilacı duymamışlar, kullanan arkadaşlar prospektüste emziren anneler için bişi yazıyo mu acaba?

selam kızlar, coresatini kullanan arkadaşlara bi sorum olacak, benim bebeğim var emziriyorum kayınvalidem doktora sormadan kullanma dedi ama doktorlar maalesef bu ilacı duymamışlar, kullanan arkadaşlar prospektüste emziren anneler için bişi yazıyo mu acaba?

Canım prospektüsünü inceledim.malesef emziren anneler ile ilgili herhangi bir bilgi vermemişler.

Selam aubk kortizomlu krem kullanmaktansa bunu kullan derim. Normal nemlendiricilerden cildinin emeceği kimyasallarda az değil. En azından etkili olan coresatini kullanabilirsin... Ama sakın kortizon kullanma ...

Serenyonca etki gördünmü canım?

herhangi bir olumsuz etkisini görmedim şu an canım.Kendimden referansla seninde kullanmanı tavsiye ederim.

2 gündür kullanıyorum ben.Tenim yumuşadı.Sedefler söndü,lezyonların kızarıklıgı kaldı.ve küçük lezyonlar parçalanmaya başladi.Bakalım inşallah iyiye gider.

X