Lekeler, Çiller Pişik kremi ten rengini açar mı ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
T

Tora_34

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar :)
Ten rengini açmak için bebek pişik kremleri kullanan var mı ? Popolin veya başkasını ?
Ten rengini beyazlattığını duymuştum doğrumudur acaba hihoyyyt

BıRı KKDAKı HATUNLArı durdursun aman Allahım bunu da okudum ya artık ölüm yok bana anacım olur mu öylr işşşş sonra tüm yüzünüzüz sivilceler daha beteri komedonlar sarar neyi var ki cildinizin rengini açacaksınız beyazlık çok mubah olsa millet onca paraları döküp saatlerce solaryumda kalır mı...............

alakası yok canım kullanma bence..sivilce filan basar aman.
solaryumda kalmakta okadar akıl karı bişey değil be canım =))))

bilmiyorumda.. kardeşim için özel yurtdışından getirtilen pişik kremleri vardı.. cildi çok hassas olduğu için yüzünede kullanıyorduk.. bütün bir yaz kullandık ve onun cildi gözle görülür biçimde açıldı.. ama herkeste aynı etkiyi vermiyo.. onun cildi aşırı hassas olduğu için böyle sonuç vermiş... yinede kullanmayın... her sabah baya miktarda yağı yüzünüzden çıkarmak için baya uğraşırsnız...

bilmiyorumda.. kardeşim için özel yurtdışından getirtilen pişik kremleri vardı.. cildi çok hassas olduğu için yüzünede kullanıyorduk.. bütün bir yaz kullandık ve onun cildi gözle görülür biçimde açıldı.. ama herkeste aynı etkiyi vermiyo.. onun cildi aşırı hassas olduğu için böyle sonuç vermiş... yinede kullanmayın... her sabah baya miktarda yağı yüzünüzden çıkarmak için baya uğraşırsnız...

benim cildimde çok hassas çabuk yanıyor tatillerde :KK70: bir kaç hafta içinde düzeliyor bu kezde epeyi bir esmerleşmeye başlıyorum . ama esmerliğim kalıcı olmaya başladı sanki :S bir kaç sene önce böyle değildim :KK70: eski rengimi özledim :KK70:

arkadaşlar papatya suyu ten rengini açıyormuş okuduklarımm kadarıyla benim ten rengim beyazdı çok aşırı şekilde yanmıştım 2 yıl önce yanış o yanış düzelemiyorum bi türlü gittikçe esmerleşiyorum siyah beyazım diyebilirim. lütfen acil yardım güneşe her çıktığımda biraz daha esmerleşiyorum ne yapabilirim yanmamak için ve eski halime dönmek için????:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

bir keresinde duymustum, cilde sürülen kremler varmis ten rengini beyazlatan. bunlari özellikle gothic tipler kullaniyormus. ama iyi birsey oldugunu hic sanmiyorum, ne de olsa kimyasal. bence ciltle fazla oynamaya gelmiyor, hersey daha fena oluyor.

ya bu pişik kremını acaba tenı açarmı dıye bende düşünmüşdüm çünki içinde çinko var şu arnavutların aklık diye yapdığı krem varya ondan

beyazlamak istiyorum yardım edin intihar edicem artık ya böcek gibiyim

bende duymuştum şu pişik kremi olayını fakat işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum
bilen varsa paylaşsın bence
bide papatya suyunun saç rengini açtığını biliyordum fakat yüz olayını duymadım
açıkçası pek mantıklı gelmedibenneyaptımki

hiç duymamıştım kaş yapalım derken göz çıkarmayın

.........................

Son düzenleme:
ya bu pişik kremını acaba tenı açarmı dıye bende düşünmüşdüm çünki içinde çinko var şu arnavutların aklık diye yapdığı krem varya ondan

bunu da yeni okudum arkadaşım bahsettiğin o krem arnawut kreminin içinde çinko değil cıwa war cıwa cildi beyazlatır ama cildin içine de eder ÇOK zARARLIDIR pişik kremlerinin içinde çinko war we çinko cilt için çok faydalıdır
sen nerden duyduysan yanlış duymyşsun canım

Pişik kremi cilde iyi geliyor fakat beyazlattıgını duymadım, istersen dene bi gör :KK1:

expiğment diye bir kırem var arkadaşlar onu kullanın ama biraz uzun kullanmak gerekiyor 2-3 ay falan....

pişik kremini ilk defa duydum:) Ama benimde cildimi bir iki ton kadar açacak bir şeye ihtiyacım var kzılar yardımm:KK36:

bende araştırırken okumuştum içinde çinko oldugu için cilde iyi geliyormuş ama pişik kreminden çok çinko krem diye satılan bi krem varmış o daha etkiliymiş ebru şallı programında tarif bile vermiş denemek lazım.....

X