Saç Rengi ve Saç Boyama En Güzel Kahve ve Kumral Tonları

Gareng

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
1.710
10
beğendiğimiz kahve ve kumral tonlarından bir katalog yapalım -tatlicadiarzu-

ayy benimde buna çok ihtiyacım var gerçekten.. saçlarım koleston açık kumralla boyalı hafif kızıl ama ben bunun dip boyasıyla ugrasamicam. kendi sacımda kestane rengi..
Bu gün acık kestaneye baktım hos gibi sanki kahve gibi duruodu kutunun üzerinde..

bunları koyarken altlarına ne renk olduklarını da yazsaydınız ya ne güzel olurdu...aslında böle olmalı herkes bildiği ve beğendiği fotoları koyup ne renk olduklarını yazmalı...böylece bizde beğendiğimiz renklerin ne olduklarını uzun zaman araştırmak zorunda kalmazdık :KK43:( ben ne zamandır naz elmasın saç rengini araştırıyorum hala bulamadım....

Benim saçım röfleli, rengini çok beğeniyorum ama saçlarım çok yıprandı, o yüzden ben de bir süredir açık kahverengi tonlarında boyatmayı düşünüyordum ve nette saç renkleri araştırıyordum.Bu başlık isabetli olmuş.

Bu renge bayıldım. Kahvemi koyu kumralmı fisfisfis Benim saçım çikolata kahve ama aynı renge boyaya boyaya siyaha yakın oldu nerdeysee. Bu rengin ne renk olduğunu bilen varmı yada bu rengi sağlamak için gerekli olan saç boyası markasınını vede numarasını bilen :uhm:

selam kızlar saçlarınız koyu renkse koyu kumral boyatın 2ay sonra orta kumral 2veya 3ay sonra açık kumral orenği elde edersiniz .ben ve çevremdekiler koleston boya kullanıyorlar çok memnunum çok dayanıklı parlak ve saçımı yıpratmıyor 15 günde bir 1 yumurta sarısı zeytin yagını çırp saç diplerine sür 1saat beklet yıka saçı besliyor parlatıyor matlık gidiyor benden bukadar şekerler öptüm zizleri bayyyyy

bende renk degiştirmek istiyorum şuan siyah acık kahve istiyorum

işte bu çok zor (yani evde) hatta imkansız
benimde saçım koyu kahveydi ama aynı siyah gibiydi
evde renk üstüne renk boyadım olmadı
sonunda kuaföre gidip saçımı açtırdım hala daha o koyu renk olan yerler belli
bende renk arayışındayım

X