Saç Rengi ve Saç Boyama bir bulut olsam dizisindeki asiyenin saç rengi???

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
mrbbbbb hanımlar.a.s..bir bulut olsam dizindeki asiye nin(evin gelini) saçlarının rengi ne acaba.:uhm:.çok güzel bi kızıll ama tam olarak ne bilmiyorum..delikafadulden
resimde tam anlaşılmıyor ama:KK43::KK43:

Son düzenleme:
Ay evet bende çok beğendim o rengi. Çok güzel bir kızıl.
Çok doğal duruyor.
Bende yaprak dökümündeki ferhundenin
saç rengini çok merak ediyorum.
O da çok güzel bir renk.kaydirigubbakcemile5

ayy cnmm valla bende ikisinin saçını çok begeniyorumm..palettenin koyu kızılı böyle olurmu acaba sanırım ona boyuycam yakın zamanda:)

selam kızlar baktımkı konu kızıl tam benlık dedım kızıl kafa oldugum ıcın kızıl palettenın sonbahar kızılını boyuyorum ılk boyarken pembe gıbı sanırsın ama yıkadıktan sonra ıkı gun ıcınde renk tam yerıne oturuor:) ferhundedınkı gıbı oluor esım hep bana ferhunde kılıklı der evde hahaha dogalda gozukuyor tavsıye ederım

cnm benim saçta gölge varr sonbahar kızılına yapınca baya açık olmazmı..sonra kırmızı kırmızı dolanmıyayım ortalıkta:)koyu kızıl seviyorumda::)

selam kızlar baktımkı konu kızıl tam benlık dedım kızıl kafa oldugum ıcın kızıl palettenın sonbahar kızılını boyuyorum ılk boyarken pembe gıbı sanırsın ama yıkadıktan sonra ıkı gun ıcınde renk tam yerıne oturuor:) ferhundedınkı gıbı oluor esım hep bana ferhunde kılıklı der evde hahaha dogalda gozukuyor tavsıye ederım

Canım; resim koyabilirmisin. Ferhındenin yeni halindeki gibi koyu kızıl
oluyormu sonbahar kızılı,
ben boya kutusunun üstünde çok canlı bir kızıl gibi hissettim o rengi.

ay vallaaa resim olsa iyi olur cidden....eskiden kendi dogal saçıma kına ile boyardımm tam resimdeki gibi olurdu ama..şimdii boyadan dolayı bi türlü tutturamıyorum kızılı..

ferundenin saç rengini elde ettim ben.şöyleki istanbul viyole boyadım 2 kez saçımı.sonra 3de istanbul viyolenin içine yarım kutu lorealin koyu kor kızılını koydum.şuan aynı ferhundenin saç rengi.ya da denemedim ama viyole kızılı kullanılırsa yine ferhunde rengi elde edilir.sonbahar kıızılı oldukça açık fakat üst üste kızıl boya kullandıkça renk oturur ve koyulaşır::KK66:

bende palaette koyu kızıl ile koyu viyole renklerini karıştırmayı düşünüyorum..hergün fikrim değişiyor valla karar veremedim bitürlü:)

Son düzenleme:
canım saç rengimi koyuyorum bilmiyorum istediğin gibi mi ama yakın sanırım.

bende palaette koyu kızıl ile koyu viyole renklerini karıştırmayı düşünüyorum..hergün fikrim değişiyor valla karar veremedim bitürlü:)

ayrıca bu karışımdan o istediğin renk çıkmaz canım. deneme bence.

cnm ferhundeninde saç rengini çok begniyorum..seninkide o renklerden inş seninki gibi olur saçlarımm:):)

buda güzel:)

Son düzenleme:
cnm süpersin istedigiim tam böyle iştea.s.nsl elde ettinki:teytey:

canım benim de ilk boyam zaten. geçen ay kuaföre boyattım ilk kez. ama wella'nın çikolata kahvesini ve kızılını karıştırdı. biraz sarı da kattı içine rengi koyu olmasın diye. sen evde yapmaya çalışırsan bu rengi elde etmen çok zor olur canım. tek tüpte böyle bir renk yok çünkü. ayrıca herkes soruyor hangi renk bu nasıl elde ettin diye, günışığında nasıl güzel anlatamam.çok memnunum :-)

cnm ferhundeninde saç rengini çok begniyorum..seninkide o renklerden inş seninki gibi olur saçlarımm:):)

canım bu benimkinden daha kızıl. ben ne kızıl istedim, ne de kahve.tam ortası olsun dedim. ikisinden de karıştırdı ve çok az da sarı ekledi bu renk oldu. 4 kez yıkadım sanırım ama pek akma olmadı tazeliğini koruyor hala :-)

cnm seninki gibi olsa keşke ama ben evde onu yapamam heleki sarı boyada varsa ayarını tuturamam:) ama kahve ile kızılı karıştırsamda olur sanırım....kırmızı gibi yapay olsun istemiyorum seninki hem kullanışlı hemde dogal duruyor..teşekkürler cnm..

canım zaten sarı çok az koydu. çünkü saçım doğal rengindeydi ilk kez boya gördü. açıcı da kullanmadığı için koyu olmasından korktum ben. o nedenle sarı ekledi renk garanti olsun diye. çünkü benim saçım koyu kahve idi. kopkoyu.

cnm benim saçım koyu kumral üzerine koyu sarı gölge..salak gibi gittim yaptırdım işte bi anlık bi hevesle..saçım ondan açık yaa sarı katmama gerek yok ozaman:)...çok sagol valla..çikolata kahve ile kızılı alıp yapcam eklerim buraya bakalım olacakmı :)

Son düzenleme:
hadi bakalım hayırlısı canım o zaman sende sarısız da tutar (;

inş olur cnm yaa..teşekkürler ilgilendigin için:)iyi geceler:)

X