Cilt Bakımı Ürünleri Avene Akne Kremi Kullananlar Yardım Edin Lütfenn

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
I

inci_nuR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi inci_nuR
Ya size bisi sorcam smdi ben avene'den sivilceler için olanını kullanımmı kullanmıyımmı annamadm walla bazı yorumlar güsel bazıları kötü.Kullananlar bi yardım edin yan etkileri oluormu nasıl bi krem yardım edin lütfen lütfen simdiden teşekkürler kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi inci_nuR
avene diacnel kullandım canım aman aman gözle görülür bir etkisi olmadı bende malesef:KK43:

• Konu Sahibi inci_nuR
avene ürünlerni bende merak ediyorum tavsiyelere göre nemlendiricisini alicam ve yikama jelini almayi düsünüyorum

• Konu Sahibi inci_nuR
bende dün gözaltı kremini ve 50 factör güneş koruma sını aldım ve denemem için temizleme jeli verdiler testırını yani ilk kez dün akşam yıkadım cildim baya kurudur benim böle yumuşacık gib geldi valla ama ilk sefer yanıltıcı da olabiliri her gün deniycem faydasını görürsm bende almayı düşünüyorum

• Konu Sahibi inci_nuR
birde bu jelin en güzel tarafıda gözleride yıkayabilmen beni cezbedn taafı bu açıkcası:)

• Konu Sahibi inci_nuR
arkadaşlar geçen bi cilt doktoru önerdi bana yüz temizleme jelini merak ediyorum alsam mı acaba
kullananlar yorumlarını bekliyorum bilmiyorumkismile

• Konu Sahibi inci_nuR
arkadaşlar aveneden hiçbirşey almayın bence 52 liraya güneş kremi aldım bir hafta sonra yağ çıkmaya başladı içinden eczaneye götürdüm. Eczacı bayan ayrışma yapmıştır çalkalayarak kullan dedi ama nafile, hiç bir değişiklik olmadı, olan benim boşa akıttığım parama oldu. coppertone a yağlı onu kullanma demişti o bile bundan yağsız kalıyor şimdi. hem kocaman şişe 2 yıl gidiyor bi daha coppertoneden şaşmam.

• Konu Sahibi inci_nuR
Ben avenenin temizleme jelini, göz makyajı temizleyicisini, nemlendiricisini, sivilce kremini, iz kremini, termal suyunu ve maskesini kullandım. Temizleme jeli çok güzel, kesinlikle kurutmuyor, gönül rahatlığıyla alabilirsniz. Benim cildim aşırı hassas en ufak bir şeyde sivilce çıkar, kurur pul pul dökülür, gerilir, kızarır...her bişey olur yani ama avene ürünlerinde bu sorunu yaşamadım.göz makyajı temizleyicisini beğenmedim, çok güzel çıkarmıyor. sivilceler için kremi de bende gözle görülür bir etki yapmadı. ız kremi çok büyük bir etki göstermedi. Ama nemlendiricisi ve maskesini çok beğendim.Bugün güneş koruyucusunu ve göz çevresi kremini aldım. ilerleyen dönemlerde fikirlerimi paylaşırım. Bende işe yaramayanlar belki sizlerde işe yarar fakat temizleyicisi, nemlendiricisi ve maskesi çok güzel ben çok memnunum. Bu arada termal suyundan da memnunum. Cıldimdeki yağlanma oranı azaldı ama cildimi hiç kurutmadı.

• Konu Sahibi inci_nuR
Bu ürünlerin hiçbirini kafama göre almadım, hepsini avene uzmanı verdi. Cilt tipini bilmek ürün seçmek kadar önemli.

Bana da dermatoloğum Cleanance yüz temizleme jelini ve Diacneal kremini verdi.Yüz temizleme jeli harika, hiç ama hiç kurutmuyor yumuşacık bir ürün...Tabi bu ürün yağlı ciltler için..Diacneal şimdilik cildime iyi geliyor gibi ama daha yeni kullanmaya başladım doktorum etkisini görmek için en az 3 ay kullanmam gerekir diyor.Ben şimdilik memnunum yani Avene'in ürünleri bence çok hafif ve işe yarar ürünler..

bence de...temizleyicisi çok güzel...öncelikle numune kullanmanızı tavsiye ederim..

Kızlar 3 aya yakın zamandır kullanıyorum şimdi Diacneal hakkında yorum yapabilirim sanırım:Gözle görünür bir etkisi olmadı senağlama Gerçi benim cildim çok problemli bir cilt belki başkasında daha iyi sonuç verir bilmiyorum..Ama yüz yıkama jelinden hala çok memnunum..

X