Transferimin 5. günü ama hiç ama hiçç belirtim yok:(

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
799
11
Kızlar ewt transferimin 5. günü ama hiç hamilelik belirtim yok ve transfer olduğu günden beri de ishalim.... progynex iğne,coraspin ve folic asitten başka hiçbirşey kullanmıyorum ama burda herkes kabız olduğunu söylerken ben niye ishal oldum ..Bel ağrım var bu da adet belirtisi, göğüslerimde çok hafif ağrı var o da adet belirtisi offf çok kötüyüm kızlar ya....İlk tüp bebek denemem benim tam 1 senedir aynı merkeze gidip geliyorum (Jinemed Hospital)3 yumurta takibi, 3 aşılama derken ve hiçbir sebep yokken olmaması için son ümidim tüp bebekte tutmadı hissediyorum:KK43:( 5.gün transferi yapıldı bana 3 tane çok kaliteli embriyo olduğunu söylediler çok ümitliydi dr'm ama insan mutlaka hisseder diyorum bişey olsa değilmi?

Kızlar ewt transferimin 5. günü ama hiç hamilelik belirtim yok ve transfer olduğu günden beri de ishalim.... progynex iğne,coraspin ve folic asitten başka hiçbirşey kullanmıyorum ama burda herkes kabız olduğunu söylerken ben niye ishal oldum ..Bel ağrım var bu da adet belirtisi, göğüslerimde çok hafif ağrı var o da adet belirtisi offf çok kötüyüm kızlar ya....İlk tüp bebek denemem benim tam 1 senedir aynı merkeze gidip geliyorum (Jinemed Hospital)3 yumurta takibi, 3 aşılama derken ve hiçbir sebep yokken olmaması için son ümidim tüp bebekte tutmadı hissediyorum:KK43:( 5.gün transferi yapıldı bana 3 tane çok kaliteli embriyo olduğunu söylediler çok ümitliydi dr'm ama insan mutlaka hisseder diyorum bişey olsa değilmi?

Canım bahsettiklerinin hepsi hamilelik belirtileride olabilir sen böyle kenidini üzersen tutmuşlarsa bile kaybedersin allah korusun toparlan ve dua et biliyorum çok zor beklemek ama olumsuzluğa kapılmamaya çalış lütfen hem herkeste aynı belirtiler olucak diye birşey yok kiminin beli ağrıyor kiminin kasıkları kendine ve bebişlere iyi bak olurmu 7 gün sonra güzel haberler ver bize

canım daha belirti olması için çok erken belki henüz bebişlerin yeni tutundu. ayrıca bak bende de hiç belirti yoktu. üstelik 6 hafta 2 günlük hamile olmama rağmen hala hafif bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti dışında bir şey hissetmiyorum. ben de senin gibi insan mutlaka hisseder derdim ama öyle değilmiş. sakın kendini ve bebişlerini üzme yapış de yapışsınlar

valla benim 9. günüm ,bende de aman aman bir belirti yok ...sadece hafif bir bel ağrısı var. onun dışında ne kasık ağrısı, ne göğüs şişliği, ne de başka bişey ...bence de stres yapma, zamanı doldur.

canim benimde bugün 7 .günüm ve daha 2 gündür belim agrimaya basladi migdem sürekli yaniyor daha hic birsey belli olmaz canim o dedigin hamilelik belirtileri de olabilir ve benim bu 4. denemem hic birinde de kabiz olmadim herkes kabiz olacak diye bir sey yok kendini üzme canim ins güzel sonuclarla cikacagiz....

arkadasım benım 7.günüm mesela benımde gööğüs ağrısından başka bi ağrım yok ama benım gibi acele edıp sakın test mest yaptırma ben bugün yaptım negatıf çıktı

canım herkeste belirti olacak diye birşey yokki hem cok erken bunları düşünmen için umudunu yitirme sakın ki bebişlerinde sana sıkı sıkı sarılsınlar inşallah gönlünce olur canım

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim desteğiniz için...ınanın psikolojim o kadar bozuldu ki anlatamam hiçbirşeyden zevk almıyorum tamamiyle olumsuzluğa yönlendim...Birde transferden sonra ishal olmak yetmezmiş gibi birde inanılmaz derecede sarı renkte akıntım var ve mantar oldum,iğneden önce jel kullanıyodum ondan mı oldu bilmiyorum ama vajinam zaten tahriş oldu çok kötü zaten o yüzden iğne verdi progesteron için....

canım mrb benim 11.günüm evde teset yaptım sonuç negatif ama mecburen yarını bekliyorum kaç gündür benimde ağrım yok çok korkuyorum yarına kadar olursa diye ama herşeyin hayırlısı.olursa da ne yapalım durmak yok yola devam.hiç canını sıkmabende kabız falan olmadım hiç belirti yok.bakalım yarın olumlu sonuç alırsam haber veririm inş.normalde hamile kalanlar bu günlerde zaten anlamıyor hiç birşey sanırım bizler herşeyi dışarıda yaşadığımız için vucudumuzu dinleyip belirti bekliyoruz olmaması normal değilmi aslında

canım mrb benim 11.günüm evde teset yaptım sonuç negatif ama mecburen yarını bekliyorum kaç gündür benimde ağrım yok çok korkuyorum yarına kadar olursa diye ama herşeyin hayırlısı.olursa da ne yapalım durmak yok yola devam.hiç canını sıkmabende kabız falan olmadım hiç belirti yok.bakalım yarın olumlu sonuç alırsam haber veririm inş.normalde hamile kalanlar bu günlerde zaten anlamıyor hiç birşey sanırım bizler herşeyi dışarıda yaşadığımız için vucudumuzu dinleyip belirti bekliyoruz olmaması normal değilmi aslında

Haklısın cnm, güzel haberlerini bekliyoruz.....Hakkımızda hayırlısı...

canım daha 5. gününde ne hissetmeyi bekliyosunki onlar daha yapışma aşamasında mide bulantıları kusmalar baş dönmeleri falanmı biraz bekliceksin canım hemen sadece bel adet ağrısı şişkinlik ve gaz hissedersin bana transferde fitil verdiler ondan dolayı kabız olmadım seninde ilaçların etkisi olabilir bozma moralini allah büyük canım o herşeyin en iyisini bilir

Cnm bnde dun transfer oldum ve aşırı ishal başladı bugün senin sonucun pozitif olmusmuydu o zmn cevap yazarsan çok sevinirim cnm umut ol bna ins

X