Koşu Bandı Kullananlar ?

selam arkadaslar fit and smart dıye bir koşu bandım cok memnunum sıze onermek ıcın burdayım harbıden guzel bır urun hepsibayiden.com diye bır sıteden aldım fiyatı 1550 tl kampanyada dedıler fiyatını bılmem ama cok guzel bır koşu bandı saolsunlar 3 gun ıcınde teslım ettıler almak ıstemezsenız bıle bence bır bakın derim.saygılar ıyı aksamlar

Fit And Smart M300 ( 3 hp ) Koşu Bandı « Hepsibayiden.com | Derin Dondurucu, Dikiş Makinası, Koşu Bandı, Buzdolabı, Motorsiklet, Akülü Araba, Bebek Arabası En Uygun Fiyat

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar koşu bandında 5.0 dan daha hızlı yürümeyin..ve eğimli olarak asla yürümeyin..hatta koşu yapmayın..mümkünse koşu bantlarını bırakın sokakta yürüyün..çnkü bana fizik doktoru söyledi..insan eklem yapısı koşu bandında yürümeye müsait değilmiş yaratılış olarak..zaman içerisinde eklemlerde problemlere yol açıyormuş..hatta diz kapaklarının yanlarındaki bağlarda sorun yaratırmış..bacaklar içe yada dışa dönme yapabilirmiş zaman içerisinde..yani tehlikeli bir alet...aklınızda bulunsun uyarmak istedim sizleri

arkadaşlar koşu bandında 5.0 dan daha hızlı yürümeyin..ve eğimli olarak asla yürümeyin..hatta koşu yapmayın..mümkünse koşu bantlarını bırakın sokakta yürüyün..çnkü bana fizik doktoru söyledi..insan eklem yapısı koşu bandında yürümeye müsait değilmiş yaratılış olarak..zaman içerisinde eklemlerde problemlere yol açıyormuş..hatta diz kapaklarının yanlarındaki bağlarda sorun yaratırmış..bacaklar içe yada dışa dönme yapabilirmiş zaman içerisinde..yani tehlikeli bir alet...aklınızda bulunsun uyarmak istedim sizleri

Esnek zemine sahip koşu bantları belirtmiş olduğunuz rahatsızlıklar aneden olmazlar.Doktorunuzun söylemiş olduğu piyasada 500-1000 tl arasındaki koşu bantları için geçerli.Koşu bantlarının fiyatları 3000 - 5000 tl'ye kadar çıkabiliyor.Nasılki ayağınıza ayakkabı alırken ortopedik ve ayağınıza uygun modelleri tercih ediyorsanız koşu bantlarındada aynı kriterler söz konusudur.Size ve sağlığınıza en uygun koşu bandını tercih etmelisiniz.Bu konuda ise voit koşu bantları modellerini öneriyorum.

Koşu bandı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.Bunları alttaki linkten incleyebilirsiniz.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Koşu Bandı Rehberi: Koşu Bandı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İmkan elveriyorsa dışarıda yürümeyi bende öneririm. Fakat soğuk ve yağışlı havalarda malesef bu fazla mümkün olmuyor. Sokaklarda yürümek te o kadar kolay değil. Kaldırımların birisinden inip diğerine çıkmak ve düzgün olmayan zeminde yürümeye yada koşmaya çalışmak işkence olabiliyor.
Koşu Bantları tehlikeli bir alet değil bence. 15 Yıldır kullananları tanıyorum. Yanlız şöyle bir nokta var. Kalitesi düşük bir herhangi bir cihaz başınıza ne kadar dert açıyorsa kalitesiz bir koşu bandı da o kadar dert açar. Burada dikkat edilecek nokta kullanacağınız koşu bandının kaliteli olmasıdır. Zemini esnek olmayan tartan zemin olmayan koşu bantları eklemlere zarar verebilmektedir. O yüzden multiflex ve esnek zemin koşu bantlarını tercih edin. Konu ile ilgili bir makaleyi sizinle paylaşmak isterim.

Multiflex Sistemi Nedir? Reflex Sistemi Nedir? Voit, Voit Koşu Bandı, Voit Kondisyon Bisikleti, Voit Yetkili Satış Noktası | Sıkça Sorulan Sorular
koşu bantları eliptik bisikletler yatay ve dikey bisiklet incelemeleri: Koşu Bantları ve Güvenlik Önlemleri
Esnex zeminli yani tartan zeminli bir koşu bandı videosu Voit Epic Koşu Bandı Tanıtım - www.sportifsepetim.com - YouTube
Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Genel Bilgileri Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Genel Bilgileri - www.sportifsepetim.com - YouTube

Kızlar size teşekkür etmek istedim.Bugün sayenizde tam 1 saat yürüdüm.Yazdıklarınızı okuyunca motive oldum ve yıllardır kıyafet askısı görevi yapan koşu bandını açtım.Tekrar teşekkürler. Sağlıcakla...

Hamileyim ve sorunlu geciyor dün gece sabah a kadar uyuyamadim gripliyim bide uykusuzluktan gozlerim acıyor tam biraz içim geçiyor du birden o sesi duydum yine Allah im beynimin içinde zonkluyo sanki. Evde spor yapma diyen yok ama sen orda zayiflican forma gircen diye beni rahatsiz etmeye hakkında yok ha yok illa o kadar idare edin diyosaniz apartma hayatını bilmiyosun o zaman kardeşim git müstakil evde otur yada ses çıkarmayan aletlerden al dışarıda koş yada aletsiz çalış ayıptır yaa bugün banaysa yarın size bunlar napiyim iradem dışı sebeplerden rahatsizim ben ama siz iradeniz dışı yapmıyorsunuz bu sesi sabah sabah tepem attı valla by aradabizene söyleniyor sun diyenler olabilir birin cisi yukardakini uyardim bile ikincisi baskalarida benim durumuma düşmesin.

Konu çok eski umarım güncel bilgi paylasimi olur ümidiyle yazıyorum.
Ctesi gunu kosu bandi aldık ve ayni gün yürümeye başladım.
İlk 3 gun 20 dk hafif tempolu olarak basladim.
Sonra gunde yarım saat 3 km tempolu yürüyüş yapıyorum. Buna ek olarak aksam 6 dan sonra yemegi kestim.aralikli oruç diyetini tam anlamiyla yaptigim soylenemez biraz dikkat ediyorum.baslangic kilom 64.6 idi bu sabah tartıda 62.7 çıktım.boyum 1.70.
2 litre su icmeye çalışıyorum
Amacim kilo vermek degil aslinda 2 dogumdan sonra yas da 36 olunca kendime dikkat etmek istiyorum, sıkı bir vücut amacım.
Hayatimda hic diyet ve spor yapmadım
Kilo problemimde olamamisti bu zamana kdr, ama anladimki iyi beslenme ve spor insani hem mental hem fiziksel genc ve zinde tutuyor bknz.cagla sikel🥲

X