sogan kuru yumurtalara olan etkisinin yanında zayıflatıyorda...

A

askperisi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi askperisi
kızlar sogan kurune iltihap falan varsa gitsin die basladfım iltihabı sokuyor bu bir kesin ayrıca zayıfladımda belkide vucuddaki odemi attıgındandır ama baya bi incelme oldu gozle gorulur belim 69 cmdi simdi 68 cm 4. gunum bugunhihoyyyt

• Konu Sahibi askperisi
canım bende faydası yok sanırım 15 gun bı ıcıtım sımdı terar basladım 5 gunumdeyım ama hala şişkoyummdelikafaduldennaniknaniklülülülülülü

• Konu Sahibi askperisi
cnm ben zayıflamak icin icmedim ama zayıflattı sen zayıflama istiyosan lahana kurunu yap o kesin zayıflatıyo bagırsakları acayip calıstırıyo

• Konu Sahibi askperisi
cnm sana bisey sorucam sogan kurunu hic adetliyken uyguladınmı ben basladıgımda dettim benim adetim bni tuhafoldu asırı koyu renkte ve yogunlukta ve parcalı oldu senin ole bisi oldumu

• Konu Sahibi askperisi
canım ben adetten once ıstım 15 gun evet senın dedgın gıbı oldu adetım ve ılk defa adet agrısı cektım soganın ıse yaradıgını onda anladım sankı gercekten ıcımı temızledı gıbı hıssettım ınsalh gercekten faydasını goruruz.ha bı de ben tekrar adetın 5 gunu basladım. ıkı uc ay denıcem ben

• Konu Sahibi askperisi
ins goruruz cnm
bebek istiyomusun sen

• Konu Sahibi askperisi
eveeeeeeetttttttttttttttttt hem de 7 tane:))))))))))))

• Konu Sahibi askperisi
oooooooooooohhhhh hhoooooooooooo

• Konu Sahibi askperisi
merhaba kızlar soğan kürü ile hamile kalanınız var mı?

sogan kürü kistlere iyi geliyor diye duydum..benim gögsümde kist var..acaba sabah akşammı kullandınız bunu?

hamile kalan bı cok kısı duydum ama ben daha olmadım.ayrıca arkadasım bu rahımde kı ve yumurtalıktakı kıstlere ıyı gelıyo dıye bılıyorum oylede duydum ibrahim sarcoglu amcadan...

sogan kürü kistlere iyi geliyor diye duydum..benim gögsümde kist var..acaba sabah akşammı kullandınız bunu?

canım ben soğan kürünün yumurtalık kistlerine iyi geldiğini biliyorum göğüse iyi gelirmi bilmem sabah akşam içiliyor sen istersen ibrahim saraçoğlu sitesine gir belki başka kür vardır onu denersin canım allah acil şifalar versin canım geçmiş olsun kendine iyi bak:1hug:

canım ben soğan kürünün yumurtalık kistlerine iyi geldiğini biliyorum göğüse iyi gelirmi bilmem sabah akşam içiliyor sen istersen ibrahim saraçoğlu sitesine gir belki başka kür vardır onu denersin canım allah acil şifalar versin canım geçmiş olsun kendine iyi bak:1hug:

teşekürler cnma.s.sogan kürü herşeye çok iyi duydumda bakayım başka bi formül bulamassam yinede içeyim zararı olmas heralde:)a.s.:1hug:

X