kına gecesı muzıklerı

geniekiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
91
1
arkadaslar bızde kına gecesını evde yapıcaz bızede hareketlı kına gecesı sarkıları lazım bı el atıversenız yoksa berbat olucak hersey :mymeka:

kızlar bu konuda bişarkı türkü öneremem ama seçilen şarkılar dikkatli seçilmeli....
mesela ağlanacak şarkılar ağlatmalı....
eğlendirecek şarkılar eğlendirmeli...
güya beni kına yakarken ağlatacaklardı gülmekten ölmüştüm yahu.... :roflol:

ılk önce nereliyseniz o yöreye ait şarkıları kullanını derim..elbet vardır her yörenin şarkıları

yüksek yüksek tepeleri candan erçetin çook güzel söylüyor
ben hala dinledikçe ağlarım senağlama

yüksek yüksek tepeleri candan erçetin çook güzel söylüyor
ben hala dinledikçe ağlarım senağlama

canım o tur aglatacakları ayarladım bı yuksek yuksek tepelere bıde kınayı getır aney var zaten onları buldumda eglendırmeye sarkı arıyorum bulamıyorum :1no2:

Bende var isteyene verebilirim msn'den.Kına gecesinde ağlatan ve eğlendirecek parçalar.Kuzenimin kına ve düğününde çalmıştık.Çok hoş düğün parçalarıda var.Dünya listelerindeki en popüler düğün parçaları da var. Kendi favorilerimide ekledim.ısteyenlere yardımcı olabilirim...Şimdiden mutluluklar dilerim
...a.s.

gültekin ve ekrem var onun sarkılarını indirebilirsin. rumeli taverna falan yada mezdekenin eski müzikleri

canım ankara havalarınıda kullanabilirsin oynak kıpır kıpır bence severım ankara oyun havalarınıdelikafadulden

merhaba benmde kınam var 10 temmuzda banada muzikler konusunda yardımcı olabilirmisiniz aglatacak sarkıları bende buldum yuksek yuksek tepeler kınayı getir aney ayşe teyze aglama :) ama oynak sarkılar lazm :)

merhaba benmde kınam var 10 temmuzda banada muzikler konusunda yardımcı olabilirmisiniz aglatacak sarkıları bende buldum yuksek yuksek tepeler kınayı getir aney ayşe teyze aglama :) ama oynak sarkılar lazm :)

ben kastamonuluym..bizm oraya sor sen oynak şeyleri kaydirigubbakcemile3 erkek kardeşm hastasıdır oynak şarkıların..özelden yaz cnm göndereym sana ben maille falan şarkı

izmirli taylan - roman havasında iyidir
ankaralı namık - ankaralı coşkun - ankaralı turgut - sinan yılmaz(kolbastı)
oryantal müzikleri

kızlar banada kına gecesi için müzik lazım...birde ben kınam yakılırken ilahi söylensin istiyorum :2:

Benim çok beğendiğim ağır ama ağlatacak türkülerden birini paylaşmak istiyorum sizlerle Gülbeyaz dıye bır dizi vardı gülbeyaz kına gecesi yazın cıkıyor. Normalde evde dinlerken bile gözlerim doluyorr.Kınadaki halimi düşünmek bile istemıyorum.

X