Selülit Ebru Şallı'nın Selülit Formülü

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
biberiye yararlıymış diye duymuştum. direk demleniyo zaten kolay da görünüyo. denemekten zarar çıkmaz.. voleybol maçlarımız başlıycak. kısacık taytlar giymemiz gerekcek. bu selülitlerle hayatta giyemem. korkulu rüyalarıma girmeye başladı bu durum... bi dizlik var ki, sıktırıyo bacağı daha da beter oluyo :'( geçmesini istiyorum.. o xtra jeller falan , niveanın my silhueti kullandım. avonun selülit kremini kullandım...hiç bi fayda göremedim.. çok dertliyim artık kurtulmak istiyorum.. daha çok gencim ya , şimdiden bu kadar fazla var.. kilom da öyle çok değil.. kahve kola da içmem... annemde ablamda da yok... neden var bende bu ya offf mafoldumben

cnm kremler tek başına hiiç bi işe yaramıyo maalesef nerdeyse denemediğim krem kalmadı.benimki genetik bence.ama kahveyide çok içerim ben ondanda kaynaklıyo sen spor yapıyosan sende çok yoktur bence aslında en iyi ilaç spor. bol su. birde tuz kahve yağlı şeyleri hayattan çıkarmak galiba

cnm kremler tek başına hiiç bi işe yaramıyo maalesef nerdeyse denemediğim krem kalmadı.benimki genetik bence.ama kahveyide çok içerim ben ondanda kaynaklıyo sen spor yapıyosan sende çok yoktur bence aslında en iyi ilaç spor. bol su. birde tuz kahve yağlı şeyleri hayattan çıkarmak galiba

benim gözüme baya batıyo canım ya

takmamaya çalış.zaten spor yapıyosun anladığım kadarıyla onun yanında krem bitkisel çaylar hepsini birarada dene belki bi faydası olur.tabi kullandığın bitki çaylarını iyi araştır derim bazılarının yan etkiside oluyo diye biliyorum inşallah bu yaza selülitsiz gireriz bende zayıfım 52 kiloyum ama var işte başetmeyi öğreniriz umarım bunlarla:gitme:

arkadaşlar derdinizin dermanı bende öyle karışım falan değil sadece selüliti yok edici ve inceltici set merak edenler olursa prpfilimde buluşalım

Ben de bir ise yarayacagini sanmiyorum, fazla suyu atmaya ve diger seylere yarayacaktir ki, maydonozu biliyorum, cok ise yariyor, enginar da. Ama selulitleri asla bir anda yok edemez.. : (
Daha cok caba istiyor, beslenme, spor, az tuz ve bol su+ isteyene krem veya yaglar. Gecenlerde yazmistim, faydasi surekli yapildiginda hissediliyor. Hepinizin bildigi seyler aslinda...

umarım işe yarar arkadaşım mtv pilates cdsi indirdim internetten 1 haftadır onu yapıyorum kendimi çok iyi hissediyorum ama şu lanet selülit gitmiyo azalmıyo anneme çekmişim ondada çok var.bakalım 10 günde bunu yapıym yalnız limonu biraz fazla koydum çünkü tadı bayyıyo.delikafadulden

selülit tamamen ostrojen hormonuyla alakalı yani kadınlık hormonu....öyle kolay kolay kurtuluş yok...bazı kadınlarda bu hormon fazla olur o yüzden selülite fazla olur olay bu ama genede spor,bakım ve bol sıvıyı bırakmamak lazım:Saruboceq:

Kızlar bi sitede rastladım.Ben bunu ebru şallı açıklarken duymadım.Herhangi bi zararı varmı bilmiyorum.Paylaşmak istedim.denemedim deneyen varsa etkilerini paylaşırsa çok sevinirim.

Ebru Şallı 'dan selülit giderici mucize iksir
Ebru Şallı 5 gün içinde selüliti yok eden mucize bir iksir bulduğunu açıkladı. Bu mucize iksiri herkes gibi siz de evinizde yapıp içebilirsiniz.
Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.

Değişimi 5 günde farkedeceksiniz

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.ALINTIDIR.

Denemek lazim, acaba biraz tatlandirmak icin ne kullanilabilir?

ben bır yıldır duzenli spor yapıyorum zayıfladım sıkılastım ama selülitler gıtmıyooo... cok sınır bozucu .... spor da cozum deıl krem de cozum deıl cozum nee pekii acabaa..... herhngı bısey deneyıp cok ıse yaradıgını dusunen var mı.....???.

Kuru yaptim anlatildigi gibi amma berbat ve kesinlikle bir bardak degil bir yudum bile tuketemedim bendede genetik bir selulit problemi var bunlarla yasamayi ogrwnmem lazim cok kotuu

X