Selülit Ebru Şallı'nın Selülit Formülü

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
Kızlar bi sitede rastladım.Ben bunu ebru şallı açıklarken duymadım.Herhangi bi zararı varmı bilmiyorum.Paylaşmak istedim.denemedim deneyen varsa etkilerini paylaşırsa çok sevinirim.

Ebru Şallı 'dan selülit giderici mucize iksir
Ebru Şallı 5 gün içinde selüliti yok eden mucize bir iksir bulduğunu açıkladı. Bu mucize iksiri herkes gibi siz de evinizde yapıp içebilirsiniz.
Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.

Değişimi 5 günde farkedeceksiniz

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.ALINTIDIR.

Alla alla
kolaymısta valla
deneyen varmı bunu arkadaslarr
keske cozum olsa

işe yararmı acaba ama ben ıcememkı sevmedigimsebzeler var ıcınde:bbo:ben yınede not alım 5 gunden bişi olmaz herhalde:)

saol emegine sağlik yelyela.s.

yaw çok kötü ama maydonoz limon falan neysede soğan kabak falan ne oluyor ya :bbo: kimsenin böyle bir içeceğe 1 bardak bile olsa dayanacağını sanmam

valla işe yararsa süper olur bıktım bu selülitlerden.ben yarın bi deniym arkadaşlar gerçi enginar yok enginarsız deniym enginar tadını nekadar değiştiricekki size tadını yazarım.ay inşallah işe yarar bişeydir ya bıktım valla bıktım bu selülit derdinden:eek:klava:

Arkadaşlar sabah düdüklüde 1 kabak 1 brokoli 1 soğan maydoz biraz suyla aynen haşladım limon sıktım içilmiycek gibi değil sebze çorbası tadında biş enginar ben bugün enginar alıp 10 gün yapcam sizi bilgilendiririm aslında bikaç kişi daha deneyip paylaşşa süper olur.kaydirigubbakcemile5

enginar yapragı ödem atıyomuş verdıgı selulıt cayındada var gelısmelerı beklıyorum:)

enginar yapragı ödem atıyomuş verdıgı selulıt cayındada var gelısmelerı beklıyorum:)

umarım işe yarar arkadaşım mtv pilates cdsi indirdim internetten 1 haftadır onu yapıyorum kendimi çok iyi hissediyorum ama şu lanet selülit gitmiyo azalmıyo anneme çekmişim ondada çok var.bakalım 10 günde bunu yapıym yalnız limonu biraz fazla koydum çünkü tadı bayyıyo.delikafadulden

ebru şallı da yok ki nerden bilsin etki edip etmediğini mirmirmirmirkaydirigubbakcemile3

tembelimmm yaa gönül ister yapmak beden izin vermez mirmirmirmir

arkadaşlar bişey farkettim düşük tansiyonlu olanlar dikkat etsin içerken tansiyonu dahada düşürüyo bu içeçek benim düşüktür normalde dün içtim ilk tansiyonum düşmüştü bu gün içtim yine düştü o yüzden uyarmak istedim.

Arkadaşlar 5 gündür içtim bu karışımı bu selülit efendilerde hiiiç bir gerileme yok maşallah:sm_confused:.sadece 1 kilo vermişim ama onuda iki haftadır yaptığım spora bağladım.yani sağlığınız için içebilirsiniz ama selülitte çokda etkili diyemem 10 gün yapacaktım ama daha fazla dayanamıycam bu zülmekafamçokkarıştı.onunyerine lahana suyu içip spora devam ediym bari ne yapıym.:çok üzgünüm:Ama tabi cengaver arkadaşlar varsa daha fazla gün deneyip faydasını gören yeniden düşünülebilira.s

merhaba arkadaslar..bende bu karısımı denemek istiyorum yarın baslıcam inşallah bir faydası olur..Merak ettigim bu tarifi her gün ayrı ayrı yapıp taze mi içicez..Bir günlük için bu malzemeler cok geldi bana bilgilendirirseniz sevinirim..

MERABA BEN TAZE OLSUN DİYE YARIM ÖLÇÜYLE YAPTIM BİR BARDAK ÇIKACAK ŞEKİLDE AMA PEK Bİ FAYDASINIDA GÖRMEDİM UMARIM SİZDE İŞE YARAR SONUÇLARI PAYŞALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM KOLAY GELSİN alkisalkisalkis

arkadaşlar bir de yine ebru şallının bi formulü varmış selülit için tv de bahsetti kitabında varmış açıklamadı acı biberli bi formulmüş duyan bilen deneyen varmı

Ebru Şallıdan selülit için 2 adet çay tarifi:
Ebru Şallı’nın tarifi:
2 yemek kaşığı elma sirkesi, 3 tane karanfil, 1 tatlı kaşığı süzme bal, 1 bardak su Suyu bir demliğe alın ve kaynatın. Altını kapatın. Kaynamış suyun içine diğer malzemleri de ilave edip demlenmeye bırakın. Ilındıktan sonra her sabah kahvaltıdan 1 saat önce aç karnına 1 bardak için.
Ebru Şallı’dan ikinci tarif:
Yarım çay kaşığı biberiye, 6-8 adet enginar yaprağı, yarım limon suyu, 4 su bardağı sıcak su. Sıcak su kaynamaya devam ederken ilk önce enginar yapraklarını suya koyun. Arkasından biberiye, limon suyu ilave ederek 2 dakika kaynatın. Demlendikten sonra süzün ve içilmeye hazırdır. Bu karışım günde 3 kez sabah, öğle, akşam bir su bardağı içilmelidir. Bu karışımı bir hafta yaparsanız hızlı değişimi, selülitleriniz görünmez hale gelecektir. Biberiye çayı, günde 2-3 bardak, tatlandırılmadan içilmelidir. Hamileler ve yüksek kan basıncı olanlar içmemelidir. Enginar yaprağı çayı için; 1 tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış yaprak, 1 bardak kaynar suyla haşlanır, 8-10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 bardak çay, aç karnına, tatlandırılmadan içilir. Limon suyu, suyla yarı yarıya inceltilir, tatlandırılmadan, günde 1 bardak içilir.Duvar sarmaşığının yapraklarını ufalayın ve bir litre sıcak suya katıp için.

birde bunu deneyelim bakalım zemuszemus

bu formülü denemedim ama kızlar ebru şallının selülit için yaptığı pilates egzersizi var o tam çözüm çünkü ben her gün 15 defa o hareketi yapıyorum 1,5 aydan beri ve gerçek çözüm yokoldular

biberiye yararlıymış diye duymuştum. direk demleniyo zaten kolay da görünüyo. denemekten zarar çıkmaz.. voleybol maçlarımız başlıycak. kısacık taytlar giymemiz gerekcek. bu selülitlerle hayatta giyemem. korkulu rüyalarıma girmeye başladı bu durum... bi dizlik var ki, sıktırıyo bacağı daha da beter oluyo :'( geçmesini istiyorum.. o xtra jeller falan , niveanın my silhueti kullandım. avonun selülit kremini kullandım...hiç bi fayda göremedim.. çok dertliyim artık kurtulmak istiyorum.. daha çok gencim ya , şimdiden bu kadar fazla var.. kilom da öyle çok değil.. kahve kola da içmem... annemde ablamda da yok... neden var bende bu ya offf mafoldumben

bu formülü denemedim ama kızlar ebru şallının selülit için yaptığı pilates egzersizi var o tam çözüm çünkü ben her gün 15 defa o hareketi yapıyorum 1,5 aydan beri ve gerçek çözüm yokoldular

Cnm hangi hareketler pilates cdsimi yoksa selülit için ayrı hareketlermi göstermiş.Bende pilates cdsi var onun ama ayrı hareketler varsa onu bilmiyorum.Nerden bulucaza.s.

X