glifor şeker ilacı kullananlar

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
akadaşlar doktor bana yumurtalarım yavaş çalıştığı için glifor verdi ve hamile kalınca gel ben bırakacağın zamanı söylerim dedi benim durumumda olup hamile kalan oldumu hamileliğini öğrendikten ne zaman sonra ilacı bıraktı

arkadasım mrb sendede mi pco var onun için mi verdi bende içiyorum daha yeni başladım ama çok bulantı yaptı sana yapmadımı nezamanlar çiyosun günde kaçtane

arkadasım mrb sendede mi pco var onun için mi verdi bende içiyorum daha yeni başladım ama çok bulantı yaptı sana yapmadımı nezamanlar çiyosun günde kaçtane

evet maalesef ben günde bir tane içiyorum emek yemezsen bulantı yapmıyor yemek yediğimde çok bulantrı oluyor gece uyku sorunu yaşamaya başlamıştım gerçi şuan rejimdeyim bana doktor kiloyu verdiğinde ortadan kalkar bu sorun dedi ama bilmiyorum bakalım

kaç kilosun canım gerçi bana doktor vermedi ben 49 kşloyum ama acayip derecede bi yemek iştahım ve tatlı krizlerim var engelliyemiyorum kendimi bende bu ay doğum kontrol hapını bıraktım adetim düzensizleşcek korkusuyla kendim başladım bilmiyorum iimi yaptım gerçi hemşireye danıştım hiçbir yan etkisi yok dedi

ben 85 kiloydum başladığımda şuan 80 kiloyum ama doktora görün bence çünkü bende kilo alma sonucunda adetim düzensizleşti bir rahatsızlığım yoktu bence sen yine de bir doktora git

bende yaklasık 1 aydır kullanıyorum glıfor u
yumurtlama problemım var ve bebek ıstıyoruz
devamlı kullanımda cok ıyı etkılerı oluyor yumurtlama uzerınde dedı dr.um
ben yemeklerden 5 dakıka once gunde 2 defa alıyorum
kılo olayına gelınce yuruyuse baslamıstım zaten 1 kılo kaybım var bılmıyorum ılactan mı yoksa yuruyusten mı bırde bende ıshal yapıyor

kızlar dr banada vermişti pko yüzünden
yanlız ben ancak 2 hafta dayanabildim
sürekli mide bulantısı ve kusma oluyordu
açken alınca olmuyormu bu bulantı ve kusma?
birde ilacı aldıkdan ne kadar sonra yemek yiyorsunuz?

yaa kızlar bu şeker ilacını kadın doğumcumu yazdı sizlere.ben dr umdan istedim ama o dahiliyecinin yazması gerekir dedi..aklım karışrı..sizlere hangi dr yazdı..öptüm canlarıımm..

yaa kızlar bu şeker ilacını kadın doğumcumu yazdı sizlere.ben dr umdan istedim ama o dahiliyecinin yazması gerekir dedi..aklım karışrı..sizlere hangi dr yazdı..öptüm canlarıımm..

allah allah:nazar:
bana kadın doğumcu yazdı
bildiğim kadarıylada kadın doğumcunun yazması lazım:nazar:

kızlar gl,for bende kullanıyorum..size tavsiyem yemek arasında için..mesela öglen yemegi yiyorsunuz yarıda kesip hapınızı için sonra devam edin o zaman bulantı falan olmuyor ...bende çok şikayetçiydim hatta bulantı yüzünden kaç kere bıraktım hapı..ama annem böyle yapmamı söyledi ve şimdi bir sorun yaşamıyorum.

allah allah:nazar:
bana kadın doğumcu yazdı
bildiğim kadarıylada kadın doğumcunun yazması lazım:nazar:[/B]

valla benimde aklım karıştı canım yaa dr ben yazarsam seni şeker hastası göstermiş olurum dedi ama dahiliyeci yazarsa bişey olmaz dedi..acaba o da yazar mı şaştım valla..öptüm canlarıımm..

ben bıraktıktan ibr ay sonra hamile kaldım bende asırı derecede mide ağrısı yaptı zaten sorunlarım vardı iye tetikledi doktoruma sordum bıraktım zaten bir iki ay bile kullansan işe yarar dedi bana
artı düsükleride önlüyor bizim hastalıkta ben pko luyum bana cok faydası oldu

kızlar dr banada vermişti pko yüzünden
yanlız ben ancak 2 hafta dayanabildim
sürekli mide bulantısı ve kusma oluyordu
açken alınca olmuyormu bu bulantı ve kusma?
birde ilacı aldıkdan ne kadar sonra yemek yiyorsunuz?

canım bende de ılk gunlerde cok bulantı yaptı ama sımdı devamlı olmuyor ara ara oluyor
ben yemeklerden 5 dakıka once alıyorum bol suyla sonra yemegımı yıyorum bulantı olmuyor fazla keske devam etseydın ozellıkle 2 ay kullanımdan sonra cok ıyı etkılerı oluyor dedı dr.um hatta nısanda asılama yapacaktı ıstersenız bırkac ay bekleyelım dedı
benım dr. bu ılaca cok guvenıyor bakalım ınsallah bendede ıyı etkı eder

banada kadın dogumcu yazdı hem dahılıyecının yazması gerekseydı eczaneden vermezlerdı uzmanın yazması gerek derlerdı senın dr.ya bılmıyor yada yazmak ıstemedı

peki bu ilacı kullanıp hamile kalan oldumu arkadaşlar işe yaradımı yani

ben 1 aydır kullanmaya basladım ama forumu arastırırsan hamıle kalan cok olmus
glukofen dıyede gecıyor ılacın adı aynı ıcerık

banada kadın dogumcu yazdı hem dahılıyecının yazması gerekseydı eczaneden vermezlerdı uzmanın yazması gerek derlerdı senın dr.ya bılmıyor yada yazmak ıstemedı

valla canım bilemiyorum.dr eğer ben yazarsam seni şeker hastası diye göstermiş olurum dedi ama dahiliyeci yazarsa bişey olmaz dedi.bi sakıncası var mı dedim yok dedi.hatta faydası var dedi.bu ilacı pko lular kullanabiliyo,yumurtalıkları çalıştırıyo dedi.günde 2 tane içebilirsin dedi.ben kendim eczaneden alıp başlasam olur mu acaba?:çok üzgünüm:..öptüm canlarıımm

bende günde bi tane kullanıyorum ama bana doktor verdi ben bir iki ay kullanıp bıraktım ve bebek çalışmasına başladık belki zararı olur ilaç sonuçta diye 6 ay olmadı bebek tekrar aynı doktora gittim dedim kullanmadım bıraktım dedim oda tekrar başla bırakma dedi ama iki aydır yine kullanıyorum daha hala bebiş gelmedi acaba iki tane mi alsam ki günde akafam karıştı ama inşallah yararı olur hepimize arkadaşlar

merhaba arkadaşlar bende aynı dertlerden muzdarıbim, cuma başladım ilacı kullanmaya, günde 2tane sabah akşam yemeklerden sonra kullanıyorum ve sabah içtiğim ilaç akşama kadar akşam içtiğim ilaç ise afedersiniz çıkartıncaya kadar midemi altüst ediyor.. varsa bi formülü lütfen banada yardım edin kızlar çok kötüyüm şuan bile

mrb kızlar.bende glukophace kullanıyorum .bendede pko var ve haşimoto hastağımda var.yeni başladım ilaca.nekadar zamanda etki eder kızlar.bilgisi olan lütfennn yardımaaa:) bebiş istiyorummm

arkadaşlar bende kullandım ama tam bitirmedim 3 kere falan verdi hep yarım kaldı neden yarım bıraktın derseniz bilmiyorum bana şekerim yüksekti onun için verdi bana yurtlamayla ilg,ili veriyorumdemedi ben hamile değilim

mrb kızlar.bende glukophace kullanıyorum .bendede pko var ve haşimoto hastağımda var.yeni başladım ilaca.nekadar zamanda etki eder kızlar.bilgisi olan lütfennn yardımaaa:) bebiş istiyorummm

ben 2.kutuya basladım benım dr.um 2 aylık kullanımdan sonra yumurtlamaya
cok ıyı etkılerı oluyor dedı benım adetlerım hep duzensızdı bu ay hıc gecıkmeden geldı
bende bebıs ıstıyorum ınsallah hepımıze ıyı gelırde kavusuruz bebıslerımıze:Saruboceq:

X