B&ı kullananlar

anelia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
644
74
kızlar ben b&l almak istiyorum lütfen kullananlar resimlerinizi burayada koyarsanız cok sevinirim kargoyla alıcam deneme imkanım yok sizden fikir alıcam.bu başlığı gören bütün b&l kullanıcılarıhihoyyytbenim için tekrar resimlerinizi burdada paylaşırsanız sevinirim lütfen rengin adını ve kendi göz renginizi belirtin

Son düzenleme:
resmimi sildim
sol gözümde amazon green sağ gözümde dark green b&l lens var

Son düzenleme:
bence rainbow al,en kalitelisi o.ben b&l kullanıorum gözüme çok batıo,yıllık bnmki süresini bitmesini bekliorum.fotomu da yollim bi bak şekerim:KK66:
Görüntü194 - Kopya - Kopya.jpg (87.3 KB (Kilobyte

B&l şeffaf kullanmıştım gözlük yerine... kullanım olarak rahat... ama renk olarak hiç denemedim :)

ben de dark green denemiştim natural look yani hareli seriden. gözlerim de açık kahve,çok doğal durmuştu...tavsiye ederim. grisi ise çok kötü durmuştu sanki etiket yapıştırılmış gibi, koyu göze çok açık renkler gitmiyor...

b&l lıght green kullanıorum çok doğal duruyor resim yok ekleyemedim bu yüzden
bu arada göz rengim kahverengi

2 kere taktım gözümü cayı cayır yaktı soluynla alakalı olabilrmi?? renu diye bir şey yanında küçücük hediye vermişlerdi

2 kere taktım gözümü cayı cayır yaktı soluynla alakalı olabilrmi?? renu diye bir şey yanında küçücük hediye vermişlerdi

canım renu sakın kullanma hatta verdikleri solüsyonu çöpe at gitsin durduk yere gözlerine zarar verirsin. yurt dışında renu çoğu kişiyi kör ettiği için yasaklandı malesef türkiyede satışı ve kullanımı devam ediyor zaten rabet görmediği için hediye olarak veriyorlar.
optifree kullan en iyi solüsyon o bana göre. ha bide solo care var ama ben onu kullanmadım açıkçası rahatlığını bilmiorum..

evet ben de kullanıoum ondan ama belli bir süre sonra batma ve bulanıklık yapıo gözde...

4-5 sene var lens kullanıyorum hep freshlook 3 aylık lenslerden alırdm ama pek belirgin değildi aklıma ismi gelmeyen bi marka kullanmaya başladım 1 sene kadar onlarda iyiydi ama 3 ay önce yıllık B&L green ocean aldım ki baya bi pahalıya sattılar bana normal değeri 80 miş yeni öğrendim ben 140 a aldım aldığımada bin pişman oldum böyle kalın bi lens olamaz!! gözüme takıyorum tamam rengi çok ii herkes ne kadar doğal duruyo dio ama çok rahatsız bi lens en fazla 1-2 saat tutabiliyorum gözümde hemen kızzarıo kesinlikle tavsiye etmem kuzenimdede kornea yırtılması yaptı sertliğinden dolayı bence uzak durun!!!

X