glifor kullanıp hamile kalanlar varmı?

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
glifor şeker ilacı kullananlar Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

akadaşlar doktor bana yumurtalarım yavaş çalıştığı için glifor verdi ve hamile kalınca gel ben bırakacağın zamanı söylerim dedi benim durumumda olup hamile kalan oldumu hamileliğini öğrendikten ne zaman sonra ilacı bıraktı

glifor şeker ilacı kullananlar Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

akadaşlar doktor bana yumurtalarım yavaş çalıştığı için glifor verdi ve hamile kalınca gel ben bırakacağın zamanı söylerim dedi benim durumumda olup hamile kalan oldumu hamileliğini öğrendikten ne zaman sonra ilacı bıraktı
senin durumunda degilim ama hamileysen gozun aydin yoksada en kisa zamanda nasip etsin Allah sen yinede dr danis bence hemde 1 dr kalma bi kac kisiye gorun canim gecmis olsun

bende glifor ile hamile kaldım.ama malesef düşük yaptım bence her bebek isteyen kullansın tabi doktor tavsiyesi ile hem pcos dan dolayı adet göremediğimiz için kilo almamızı engelliyor hemde yumurtlama sağlıyor.daha geniş bilgisi olan ne olur yazsın

X