Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

E

EU2

Ziyaretçi
arabesk-fantazi dalındaki beğendiğiniz tüm parçaları paylaşabiliceğiniz bir topic burası..herkeze keyifli paylaşımlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
slm canım hayırlı olsun topiğimizzz damara devamm...yağızdan önerdiğin şarkıyı biliyorum ben bunu mustafa küçükden dinliyorum oda çok güzel söylüyo hatta daha güzel söylüyo bide ondan dinle istersen bitanemm metin ışığa bayıldım zaten durup durup dinliyorum..diğerlerinide dinliycem sıraylaa...öptümm

picture_1.jpg

hayatında bir kere bile arabesk müzik dinlemeyen dostlar varsa lütfen güllüden oyuncak gibi,sabah olmadan ödüm kopuyor,değmezmiş sana,yalan sevgililer,gitme ve ismini yazmadığım tonlarca parça...lütfen bir kere olsun dinleyin bakın nasıl bağımlısı oluyosunuz:asigim:
SABAH OLMADAN adlı parçayı dinlemek için aşağıdaki linke tıklayın
http://www.ktunnel.com/index.php/10...4aa1fa79138c6a0d674df51b75800c550e37221916358

tabikii bize emanett bitanemm..biizm topikimiz burasıı:):)aslında damarcılar topiği açalım geyik muhabbeti bölümüne ne dersin orda daha çok katılımcı olur gibi düşünüyorum canım ben sende düşün bi...
canım o radyoyu bana özelden atsanaa mrk ettim daha çok damar şarkılar öğrenirim hemm:):)
ben canımdan can isteyi başka birinden dinlemişd,imm oda güzel söylüyoduu tüdanyayıda bilmiyom zahtenndelikafaduldenonada bi bakammm...

offffffff beee ne söylüyoo kızz süper söylüyo valaa..
zaten bu şarkının bende anısı varrr üzüldüm şimdiii yaaa:nazar::nazar:

490.jpg

Nakarat] x 2
Bendeki bu aşkı heves mi sandın?
Üç beş gün sonra biter mi sandın?
Böyle bir sevdayı sen kimde gördün?
Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi.

Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi.

Aşkıma karşılık verseydin keşke
Ağlamazdım ben her gece böyle
Sevmiştim ben seni delicesine, ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi x 2

[Nakarat] x 2

Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi.

Vay gülüm vay, derde mi yanarsın sevdaya mı?
Neye yanarım biliyor musun güzel kız?
Hani beni görüpte o suratını asışın var ya
Hah işte ona yanarım, sanki suç bendeymiş gibi

Kendine gel güzelim
Sen benim sevdiğim, sen benim taptığım, sen benim sevdalım olamazsın
Çok değişmişsin be güzelim
Hani bir söz vardır bilir misin?
Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler.
Ama ben seni hala seviyorum be güzelim
Bu da demektir ki ben hala ağlıyorum.
Dedim ya güzel kız bendeki bu aşk ne neves ne de üç beş günlük
Bendeki bu aşk bendeki bu aşk, bu can bu bedenden çıkıncaya kadar güzelim
Bu can bu bedenden çıkıncaya kadar...

[Nakarat]
Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi.

Son düzenleme:
................. Etkin Ayrılık deme bana Mp3

Yaradanı seversen girme benim kanıma Zaten ben yaralıyım vurma Allah aşkına Bir zalime yanmıştım aşkına inanmıştım Boş hayaller peşinde yıllarca kahrolmuştum. Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Yaradanın kuluyum senle huzur doluyum Dünyam sensiz kalırsa hem sefil hem mutsuzum Seni çok seviyorum beni sensiz bırakma Anladın sanıyorum gelde beni yalvartma Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Dinle güzelim dinle şarkıyı Yine sana yazılmış yine sana bestelenmiş Kelimesinde sen mısrasında sen, herşeyinde sen varsın Ben istermiydim böyle bir sevdanın, böyle bir aşkın böyle bir sevginin içine düşeyim gönül bu sevdi bir kere ne dersinki Bazen soruyorsun neden durgun neden susgunsun Biliyormusunki hiçbir karşılık görmeden sevmek Bu durgunluğumun bu susgunluğumun belirtisidir. Peki biliyormusun seni ne kadar çok sevdiğimi Yağmurlu bir havada ellerini havaya aç Tutamadığın yağmur tanecikleri kadar çok seviyorum işte seni o kadar çok seviyorum Tutamadığın yağmur tanecikleri kadar Tutamadığın yağmur tanecikleri kadar Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma Ayrılık deme bana Kıyarım bu canıma Gönül aşktan yaralıdır bir darbede sen vurma
etkin-ayrilikdemebana.jpg

Son düzenleme:
eyuphantutsakgibiyimmi4.jpg

Hasretini Cekiyorum, Ben Senin GüLüm.
Unutmadim Unutamam, Seni Ben GüLüm.
Atesten GömLek Giyimisim, Yaniyor Icim.
ÖyLe Bir Derde Düsdüm Ki, Kan AgLar Gözüm.
Atesten GömLek Giyimisim, Yaniyor Icim.
ÖyLe Bir Derde Düsdüm Ki, Kan AgLar Gözüm.

Yok Gözüm Parada, PuLda.
Ne Söhretde, Nede Samda.
Dünya DoLu, Benim OLsa.
Neye Yarar, Neye Yara.
Sen oLmayinca.
Dünya DoLu, Benim OLsa.
Neye Yarar, Neye Yara.
Sen oLmayinca.

DoktorLar Care BuLmadi, HaLine GüLüm.
ILacLar Derman OLmadi, Derdine GüLüm.
AzraiL Ayirdi Bizi, Yaniyor Icim.
Sastim Derde iLe, Kan AgLar Gözüm.
AzraiL Ayirdi Bizi, Yaniyor Icim.
Sastim Derde iLe, Kan AgLar Gözüm.

Yok Gözüm Parada, PuLda.
Ne Söhretde, Nede Samda.
Dünya DoLu, Benim OLsa.
Neye Yarar, Neye Yara.
Sen oLmayinca.
Dünya DoLu, Benim OLsa.
Neye Yarar, Neye Yara.
Sen oLmayinca

Son düzenleme:
nys balımm topiğii birlikde yönetcez tamam balımm yarın gece görüşürüzz buarad aldım radyoo adını tşkler canımm ben oraya yazıdm ama bakmıyosun kanımca görmedin herhall hadi öptümmcanımcımm...

sonunda buldum sizi canlarım :))) bende abartısız 9 yaşımdan beri arabesk dinliyorum..hüsyin altının dargınım şarkısıyla başladım.arabesk dışında hiçbir müziğe tahammülüm yok diyebilirim..

ağar arabesk değil hakan altun orhan ölmez gibi sanatçılarıda burda tavsiye edebilirsiniz kategori olarak fantazi diye geçerler ztn
992998.png

ben geldim..
sohbet bölümüne yazdım arkadaşlar,ordan takipteyim.
öpüldünüz.

hoşbuldum canım evet yaa bi konuşamadık seninle valla en güzelini yapıyorsun banada ilaç gibi geliyor

daha önce yazmıştım bende arabeskciyim ferdi orhan güllü kiboş ebru daha çok severe dinlediklerim var

bergenden ecel olsun bana senden başkası,ümit yaşardan ateşlerde yanacağım hakan altun seven arkadaşlar yürek ağlar gözden önce,yaralı bir aşkın öyküsü,murat kurşun sevenler gece ölür,allahım canımı almasın tarafımdan tavsiye edilir:KK66:
nefesss_sonaglayisim6rngr3.jpg

ELıMDE DURAN FOTOĞRAFIN adlı parçayı dinlemek için aşağıdaki linke tıklayın
http://www.ktunnel.com/index.php/10...4aa1fa79138c6a0d6770cf16739c215e221f344e16358

X