kimyasal gebelik yaşayan varmı

hayri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
15
0
43
ben 2 defa idrar testinde ikinci silik çizgiyi gördüm bu arada adeti 5 gün geçti kan testi yaptırdım 12.58 çıktı gebelik var ama değer düşük dendi ertesi gün kanamam başladı doktora gittim adet oldun dedi ama ben inanamıyorum o kadar eminim ki ben kimyasal gebelik yaşadım ve şu an düşük yaşıyorum

canm merhaba.oncelikle gecmis olsun.ben de ayni durumu yasadim.adetime 5gun kala test yaptim.ikinci cizgi silik cikti.hemen gidip kan testi yaptirdim ve sonuc 27 cikti.doktor gebelik var ama cok kucuk dedi ve eger adet olmazsan gunude gel dedi.adet olursan dusmus olur ve kimyasal gebeliktir dedi.ama zaten bu degerler dusuk olunca genellikle kimyasal gebelik oluyo canm.ben 7aydir bekliyorum ama olmuyo ama en azindan diyorum bi sekilde hamile kalabildim cok sukur.hayirlisi insallah..uzme kendini..

mrb ben de aynı durumu yaşadım benim adetimi 2 gün geçmişti kan tetim 140 çıktı.1 hfta bekledik bi sorun yoktu keseyi göremedik ozaman 2 gün sonra düşük yaşadım zaten.ama nerdeyse bir yıl geçti üzerinden şimdi tedaviye başladım bebişime daha çabuk kavuşabilmek için.Allah hepimizin yüzünü güldürsün.

ama doktor bana hiç kimyasal geblikten söz etmedi adet oldun dedi ısrarla peki o çift çizgi kandaki gebeilk neydi

en azından doğal yollardan hamile kalabileceğimi de görmüş oldum kan geldikçe içim gidyor

kimyasal gebelıği hamılelıkten ve düşükten saymadıkları içindir.. bende adetımden 10 gun sonra test yaptım ıdrarda hamıleydım..
vajınal muayenede kese yok dr haftaya tekrar gel dedi.. kan testım 27lerdeydı..

4 kasımda kanamam oldu ve düştü...

her kadında olurmus ama duzenlı adet gören kadınlar kımyasal gebelıgı anlarlarmış...

teşekkür ederim kızlar o kadar çok araştırma yapıyorum ki inanın doktordan daha çok bilgi sahibi olmuşumdur

selam bende şubatta kimysal gebelik geçirdim. adetim henüz geçmemişti fakat bedenimde deişiklikler oluyordu göğüslerim patlayacak kadar şişmiti ve kesinlikle dokunulmuyordu anorml bir uyku hali vardı belime ara sıra sancı giriyordu vs. adetimi beklemeden kan tahlili yaptırdığımda 155.6 çıktı bhcg sonucum mutluluktan nasıl ağladığımı anlatamam. geçen yaz dış gebelik geçirmiştim ve gene böyle bişi olup olmayacaı kafama takıldı hevesim mutluluğum kursağımda kaldı 48 saat sonra bir test daha yaptırdım onun sonucuda 86 çıkınca yüzüm soldu istemedende olsa doktorum geçirdiğimin kimyasal bir gebelik olduğunu herkesin bunu yaşayabileceğini sadece benim geçirmiş olduğum kötü tecrübeden dolayı kendimi çok dinlediğimi kafama taktığımı söyledi eşim ve bende bir sorun olmadığını hamile kalabildiğimi söyledi bende umudumu yitirmemeye çalışıyorum inşallah 1-2 aya kadar hamile kalacağımı hissediyorum umut ediyorum

hayri kimyasal gebeligi dr lar önemsemiyo anneler önemsiyo genelde olurmuş ama fark etmezmiş kadınlar adet gecikmesi diyo dr 10 gün günüm geçti ne güzeldi 11 gün adet oldum döllenme oluyo ama yerleşecek biyer bulamayınca adetle atıyomuş

X