Örgü Kendi ördüğüm bebek örgüleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

hanzadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
5.220
92
ben bunları siparişle ördüm hepsi yerlerine gitti ve gitmeye devam ediyor..kendim ördüğüm için sizlerede fikir olsun diye bu sayfada hepsini zaman zaman yayınlayacağım..yorumlarınızı bekliyorum

... $resim001v.jpg ...
$resim008r.jpg ...

Son düzenleyen: Moderatör:
patiğe 8 zincir çekerek başla üerine trabzan öreceksin uçlarından göz karrı 5-6 trobzan arttır..bir kez dolaş aynı yerlerden tekrara artacak..yeterince büyük olduğunda önlerden bebeğin ayağına uyacak şekilde eksiltmeler yao okendiliğinden yuvarlanacakır..arka kısmına 1-2-3 sıra modele ve bebeğe göre dolaşabilirsin bantını ve gülünü yaptıktan sonra istediğin gibi süsleyebilirsin..kolay gelsin..

Sevgili hanımlar; sohbet ,beğeni ve teşekkür mesajlarını lütfen özelden, profillerden yada rep lerle yapınız..
Kolaylıklar..

hepsini de çok beğendim.maşallah çok marifetlisin.bana en basit lerinden bu yelek geldi galiba..
nasıl örüldüğünü tarif edebilirmisin.şiş numarası ve ilmek sayıları ile..ben de örmek isityorum. fakat pek yetenekli değilim.yanhi kopyasız olmuyor..

canım şiş numarası ve ilme sayısı ipe göre değişiyor bebeğe göre değişiyor..nasıl anlatsam sana..ortalama bir iple 35 ilme başlayabilirsin 3 yada 3,5 nolu şişle...

X