Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

pelusa, şimdi hamilelik nasıl gidiyor?

peluse geçmiş olsun.hamılelık nasl gıdıyor

Hamileliğim iyi gidiyor çok şükür. Ama tedirginlik ve paranoya hali her zaman var. Hala ultarasona girdiğimde bebeğime bakamıyorum doktor iyi diyene kadar.
Sizlere de çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda yeniden sağlıkla hamile kalabilirsiniz.

canan mrb öncelıkle gecmiş olsun.bende yarın kurtaj olucam.5 haftalık hamıleyım.beyınden amelıyat oldum 2000 yılında ılac kullanıyorum ılaclar cocuga zararlı dedı benım doktorum ve cocugu aldıracağım ve cok korkuyorum.zor olurmu

jaste canım sanada geçmiş olsun.merak etme 1 haftada kendini fiziksel olarak toparlıyorsun ama psikolojik olarak zor ouyor...

Hamileliğim iyi gidiyor çok şükür. Ama tedirginlik ve paranoya hali her zaman var. Hala ultarasona girdiğimde bebeğime bakamıyorum doktor iyi diyene kadar.
Sizlere de çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda yeniden sağlıkla hamile kalabilirsiniz.

canım benim korunarak mı hamile kaldın sen? nasıl oldu bu. :1shok:

inşallah bizlerde tez zamanda gebe kalırız. bende 28 Temmuz da 11. haftamda kürtaj oldum ama bebeğim 6 hatalıktı gelişmemiş, kalbi 1 hafta öncesinde atıyordu sonra durmuş. darısı isteyen herkese :Saruboceq:

canım benim korunarak mı hamile kaldın sen? nasıl oldu bu. :1shok:

inşallah bizlerde tez zamanda gebe kalırız. bende 28 Temmuz da 11. haftamda kürtaj oldum ama bebeğim 6 hatalıktı gelişmemiş, kalbi 1 hafta öncesinde atıyordu sonra durmuş. darısı isteyen herkese :Saruboceq:

Canım aslında bir ay korunup sonra tekrar aşılama tedavisine başlayacaktık. Aşılama yaptırdığım yer öyle söylemişti. Ama kürtajdan sonra 23. gün gibi korunmayı bıraktık yumurtlama zamanı geçmiştir diye bir de onca zaman olmamış nasıl olsa olmaz diye.
Allahıma şükür nasip etmiş işte. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

kurtajdan 33 gun sonra regle oldum doktora kontrole gitttim ikinci kez, yine bir ay korunma yeterli dedi, ben zor hamile kalmistim ondan mi bilmiyorum ama turkiyede kurtaji yapan doktorda bir ay yeter demisti. kurtajdan sonra genel olraka ne zaman hamile kaldiniz hanimlar ben de cok merak ediyorum. biliyorumki degisir ama onceden zor hamile kalmis ne yazikki bebegini kaybetmis ama ikincisine kolay hamile kalmis arkadaslari ozellikle merak ediyorum var mi? umut dunyasi iste:KK43:(

kurtajdan 33 gun sonra regle oldum doktora kontrole gitttim ikinci kez, yine bir ay korunma yeterli dedi, ben zor hamile kalmistim ondan mi bilmiyorum ama turkiyede kurtaji yapan doktorda bir ay yeter demisti. kurtajdan sonra genel olraka ne zaman hamile kaldiniz hanimlar ben de cok merak ediyorum. biliyorumki degisir ama onceden zor hamile kalmis ne yazikki bebegini kaybetmis ama ikincisine kolay hamile kalmis arkadaslari ozellikle merak ediyorum var mi? umut dunyasi iste:KK43:(

ben 3 kez düşük yaptım hepsinde kürtaj oldum 1. den sonra 11 ay bekledim 2.den sonra 7 ay bekledim ama yeni 3.yü düşürdüm bu sefer süreyi kısaltıp 3 ay bekleyip hamile kalacağım benim düşüklerimin bir nedeni bulunamıyor tıpta ....ben süre uzarsa rahim dinlenir toparlanır düşmez sanıyordum ama hepsi düşüyor 1 yılda beklesen düşüyor 1 ayda tamamen şanş ...tabii bu benim için geçerli düşük nedenim olmadığı için doktorum 3 ay sonra deneyebileceğimizi söyledi rahim anca toparlanıyormuş. gerçi gebelik haftanda önemli 4-5 haftalıksa düşüğün 1 adet dönemi beklemek yeterli diyorlar 6 hafta ve üzeriyse 3 ay diyorlar en azından benim gittiklerim öyle dedi bana... Not: kürtaj olmam hamile kalmamda sorun yaratmadı en azından 3. ye kadar 4. bilemiyorum deneyince göreceğim. denersen hemen kalırsın başka bir sorunun yoksa.

Son düzenleme:
bende böyle bse yasadım:KK43:13 haftalık hamileydim..belki dedim bebegimin cinsiyetini ögrenirim gittim doktora..dedi kalp atısı yok alttan baktı yanılmıs olabilir diyee ama gene görülmedii..bebeğimin 3 haftadır ölmüş.ve bende hiçbir belirti olmadı..ilac werdi doktor hem agız yoluyla hem vajinaya 2 tane koyuldu.suni sancı werildi yani bebeğimi bu yöntemle düşürdüm ama gene kürtja girdim.suana tam 1 ay oldu we ben hala adet görmedim:KK43:nezaman adet olunur lütfn ark cwp yazın..cok üzgünüm cünkü cok istemiştim kendimi zor topladım en büyük destekcim esim oldu.nolur cwp yazınn

gozde geçmiş olsun üzülme canım, insan zamanla toparlıyor kendini, benim hikayem de sana benziyor, 50 güne kadar ilk regl olunuyor normal, sıkıntı yapma, rahim hazır olduğunda reg olursun canım.

canm bende 9 haftalıkken bebeğimin kalp atişlarını alamadık.kürtajla aldılar bebişimi.doktorum 1 ay sonra tekrar düşünebilirsiniz dedi ama ben daha uzun bi süre korunmayı tercih ettim hem rahim toparlansın hem ben derken aradan 5 ay geçti şimdi yeniden hamileyim:CüvCüv:bence sende biraz ara ver.allahım hepimize sağlıklı sıhhatli çocuklar versin:Saruboceq:

valla arkadaslar ben 1 senedir hamile kalamiyordum doktora gittim klomen hapini kullandim hemen hamile kaldim.ama bebegimin kalp atisi yoktu o nun icin bebegi aldirmak zorunda kaldim. ve hemen geri hamile kaldim saka gibi amaa allah verecekse o bebegi zaten veriri vermiyceksede kacinci ayda kalirsan kal o bebegi alir .

valla arkadaslar ben 1 senedir hamile kalamiyordum doktora gittim klomen hapini kullandim hemen hamile kaldim.ama bebegimin kalp atisi yoktu o nun icin bebegi aldirmak zorunda kaldim. ve hemen geri hamile kaldim saka gibi amaa allah verecekse o bebegi zaten veriri vermiyceksede kacinci ayda kalirsan kal o bebegi alir .

evet orası öylede insan yinede korkuyo işte bende temmuz başı düşük yaptım dr 3 ay korunun dedi 3 ayın dolmasını bekliyorum .sen nasıl hamile kaldın hemen kürtajdan sonramı adet olmadanmı kaldın.çok sevindirici bi haber buu insana umut veriyoo eminim sevinçten uçmuşsunuzdurr.inşallah allah bizede nasip ederr.

arkadaşlar bende 9 haftalıkken bebeğin kalbi canlanmamış dedi doktor ve kürtaj oldum 3ay beklemem gerekiyomuş inş bu defa hayırlısıyla güzel ve sağlıklı bir hamilelik yaşarım

arkadaşlar bende 9 haftalıkken bebeğin kalbi canlanmamış dedi doktor ve kürtaj oldum 3ay beklemem gerekiyomuş inş bu defa hayırlısıyla güzel ve sağlıklı bir hamilelik yaşarım

inşallah allah bu mübarek günlerde sesimizi duyarda bizede nasip eder bu güzel duyguyu anneliği

Selam hanimlar bende martin 1 de kurtaj oldum 8 haftalik beklerken
5 haftalik cikmisti bebegim ama dusuk yaptim oyle kurtaj oldum yani 8 haftalik bebege benzemiyordu
kurtaj oldum martin 1 de mart nisan arasi korundum nisan mayis arasi korunmadim simdi 19+3 haftalik hamileyim galiba kizim olcak =)) simdi o guzel tekmeleri atiyor melegim :ecrin_bebek:

Selam hanimlar bende martin 1 de kurtaj oldum 8 haftalik beklerken
5 haftalik cikmisti bebegim ama dusuk yaptim oyle kurtaj oldum yani 8 haftalik bebege benzemiyordu
kurtaj oldum martin 1 de mart nisan arasi korundum nisan mayis arasi korunmadim simdi 19+3 haftalik hamileyim galiba kizim olcak =)) simdi o guzel tekmeleri atiyor melegim :ecrin_bebek:

cok güzell bi haber yaaa böyle duydukkca insan seviniyo umutlanıyoo allah kucagına saglıklı bi sekilde almayı nasip etsin canım.bende bugün fakülteye hocaya gittim korunmanıza gerek yok dedi bakalım belki bizde 3ayı beklemeyiz 2. adetimden sonra korunmayız belki. hayırlısı yarabbim allahım hayırlısı versinn

kızlar düşükten sonra araştırma yapılması için belli bir sürenin geçmesi mi lazım.yoksa düşükten hemen sonra araştırma yaptırabilir miyiz.bir adet döneminin geçmesi mi lazım.
kan pıhtılaşması testi yaptırdınız mı.beni aydınlatırsanız çok sevinirim.inanın psikolojim çok bozuldu.

X