Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

merhaba arkadaşlar açıkçası sırf bu konuda size yardımcı olabilmek için siteye üye oldum :)
bende de aynı dert var(dı) ... 1 haftadır nozzplus kullanıyorum ilk önce tabi ki bende çok ön yargılıydım ama ilk haftadan belli olmaya başladı aradaki fark ... tabi işe yarayıp yaramaması bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir...nozzplus kullanıpta memnun kalmayan varsa ( ki piyasadaki en kuvvetli göğüs bakım ürünüdür nozzplus ) bir ürün tavsiye edebilirim ...

busracim ben bi formul biliyorum ise yarar heralde yani bende yaradi sanirim.biraz komik amabi dene istersen..cok kolay bi yontem.. fincan tutdelikafaduldendelikafaduldenyani iki fincan al ve goguslerinin uzerine kapa..veya elinlede tutabilirsin..kaydirigubbakcemile2
yani bana oyle demislerdi ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var:dance:
bikac arkadasim vardi onlarda ayni yontemle buyuttuler goguslerini..kaydirigubbakcemile5

ben tam anlamadım cnm tam anlatırsan çok sevinirim:)

Merhaba arkadaşlar...
Ben 23 yaşında nişanlı bir genç kızım seneye evlenecegim ama benim tek derdim bu küçücük gögüslerim kaç yıldır bekliyorum büyür büyür diye kendiliğinden gelişmedi birazcık büyüdü sonra durdu.Abiye kıyafetleri giyemiyorum ...
Bazı dogal yöntemler var ama çoğu şifalı otlar ve benim bunları bulma gibi bir imkanım yok.Masaj yöntemine yeni başladım sizce düzenli masaj ile normal bir boyuta gelebilirmi bari tam 75 beden olsun...mirmirmirmir önerileriniz nedir çok sıkıntı yapıyorum bana önerilileriniz neler bu otlardan hariç imkanlarımız çerçevesinde kendi başıma halledebilecegim yöntemler...

Şimdiden tşkler herkese Allah kolaylık versin....

Kızlar bunları yaptıktan sonra işe yarayanlar varmı cevaplarsanız sevinirim :26:

X