Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

ıyıde tum erkekler anlayıslı olmuyo malesef yaaa:1no2:

benim de goguslerim kucuk ama 75.seninki kac ki busra?ben de nisanliyim kendime dert etmisdim.ama artik takmiyorum nedense bilmiyorum :)sen de takma.

Ben 75 beden sütyen takıyorum ama içi bomboooşş...:KK43: yani ölçtüğümde normal 72 gibi birşey tam anlamıyorum ölçümlerinden ama ölçtüm 72 çıktı.Kafama takmamaya çalışıyorum ama takıyorum illa ki arkadaşlarım bana kompleks yarattı aslında birde arkadaşlar arasında konuşuyorduk bir arkadaşım(sürekli göğüslerime takıp konuşan ) "erkekler büyük göğüslü kızlardan hoşlanır" !! demesi kendime öz güvenimi kaybettirdi açıkçası arkadaşlarım ayy senin göğüslerin hiiç yook çok küçük falan diyolar sanki ben görmüyor gibi.... Çaresi yok mu ya hiç olmazsa biraz dolgunlaşsın bu fincan kapama nasıl halen aklım ermiyor...

fincan flan kapayıp göğüslerini mahvetme sakın ... ergnliğe ilk girceğim zamanlarda annem bana göğüslerim küçük olsun diye yapmıştı ve şuan hiç ama hiç göğüsüm yok.. dümdüzüm tahta gibi ... :çok üzgünüm:

kizlar bende 23 yasindayim ve gögüslerim ergenlikte dolgundu baya,ergenlik gecti gögüslerim balon gibi söndü resmen,adet düzensizligi yüzünden doktor dogum kontrol happi verdi ve yemin ederim 1 hafta sonra gögüslerim doldu,simdi 75 b tam oluyo cok mutluyum..sekli güzellesti daha yuvarlak dik birazcik daha büyük ..bikmistim artik gögüslerimden sütyen bulamiyodum giyisi cirkin duruyodu simdi cok büyümesede en azindan dolgunluk var,bunada sükür :KK66: doktora git sor gögüslerim normalmi bukadar kücük olmasi diye normal dilse hormon ilaci filan verecektir

hormon ilaçlarının yan etkileride var ama ..
mesela ben vücut tipi olarak armut tipliyim yani göğüs kısmı küçük,kalçalar dolgun... kalçalarımı biraz daha o ilaçlar genişletirse naparım yaa mirmirmirmir doğum kontrol haplarınında yan etkileri var diye biliyorum off napsakkk kkii senağlama

ya benimde çok küçük ve inanılmaz derece rahatsız oluyorum özellikle yazları açılıp saçılında tahta gibi dümdüz hiçbişey yok :S dokununca çok sert bi tabaka var ama çok küçük :KK43:

ya benimde çok küçük ve inanılmaz derece rahatsız oluyorum özellikle yazları açılıp saçılında tahta gibi dümdüz hiçbişey yok :S dokununca çok sert bi tabaka var ama çok küçük :KK43:

ben azda olsa o kotu goruntuden kurtuldum ama yınede ıstedıgım sevıyeye ulasmadı yanı bu sene basladım ben daha yenıyım ama ıns ıstedgım gıbı olana kadar cabalıycam senı cok ıyı anlıyorum sınır bozucu bı durum aynaya bakmak ıstemıyodum cıplak ama artık en azından elıme gelıo gorunumu daha guzel oldu :sm_cool:

laelaelaelaelae şeyyy pardon evlenınce neden buyuyor??nasıl bıde

Ben de aynı soruyu soracaktım. Ben evliyim ve büyümedi.

Acaba hamile kalmayı mı kastetti arkadaş? Ama maalesef emzirdikten sonra sönüp, eskisinden daha da kötü oluyolarmış..

yaa erkek elı degınce falan dıyolar ama ben de ınanmıyorum buna evlenınce cınsellık dogum falan hormonlarla ılgılı olabılır bencehihoyyyt

kızlar ewlenince neden büyüor derseniz anlarsınızya:jeyyar: iliskiden kaynaklanıyoŞeniz karı koca arasındakiiiikaydirigubbakcemileondan dolayı yaneeee sewgilerrr:1hug:

yaaaa bende diyorum yaa evlenene kadar beklerseniz oohoo büyümez onlar ne bellim hem belkim evde kalcaanız şimdiden ilişkilerinizi geliştirin olsun bitsin bütüyüsün

canım sen büyüt büyütebiliyosan ewde kalırsakda kalırız umrumuzda değil biz memeişlerimizi kendimiz için büyütmek istiyoruz güzel görünsün diye canım sen geliştir ilişkiniŞeniz sewgiyle kallla.s.

kızlar ewlenince neden büyüor derseniz anlarsınızya:jeyyar: iliskiden kaynaklanıyoŞeniz karı koca arasındakiiiikaydirigubbakcemileondan dolayı yaneeee sewgilerrr:1hug:

onunla alakası yok bence:)

Walla bende pek bilmiyorum ama hani belki olabilir diye düşündüm ama ewliler diyolar ya büyüo diye öyle düşündüm bende amann bizi sewen böyle sewsin napalım biz böyleyizzzz dimi kızlarrkaydirigubbakcemile5:1hug:

Walla bende pek bilmiyorum ama hani belki olabilir diye düşündüm ama ewliler diyolar ya büyüo diye öyle düşündüm bende amann bizi sewen böyle sewsin napalım biz böyleyizzzz dimi kızlarrkaydirigubbakcemile5:1hug:

valla bende sana katılıom cnm yaa evlenınce buyudugune ınanıom yanıhihoyyyt

bende hep merak ederdim evlenince büyür derlerdi de ne alaka derdim mantıklı aslında ama evlenmeden yapamıcağmıza göre yada kendi adıma konuşayım yapamıcağma göre küçük göğüsle devammısenağlama

bencede seven bööle sevsin zaten büssürü küçük göğüslü kadın yada kız varmış yalnız deiliiiiiiiiiiiiiiiiz hihoyyyt

bende hep merak ederdim evlenince büyür derlerdi de ne alaka derdim mantıklı aslında ama evlenmeden yapamıcağmıza göre yada kendi adıma konuşayım yapamıcağma göre küçük göğüsle devammısenağlama

yok cnm bızde her turlu yontemı uygulamaya devam yaa pes etmek yok evlenene kadar ne kadar buyurse kar yanı ondan sonra zaten buyur ıns kendılıgındenhihoyyythihoyyyt

valla aslında ben küçük küçük diodum ama yani ne iyi geldi bilmiyorum sanırım masaj artık 80beden sütyende hafif taşma oluo ama yanlardan benimki boyuna deil enine büyüyoo

X