Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

B

busra__

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar...
Ben 23 yaşında nişanlı bir genç kızım seneye evlenecegim ama benim tek derdim bu küçücük gögüslerim kaç yıldır bekliyorum büyür büyür diye kendiliğinden gelişmedi birazcık büyüdü sonra durdu.Abiye kıyafetleri giyemiyorum ...
Bazı dogal yöntemler var ama çoğu şifalı otlar ve benim bunları bulma gibi bir imkanım yok.Masaj yöntemine yeni başladım sizce düzenli masaj ile normal bir boyuta gelebilirmi bari tam 75 beden olsun...mirmirmirmir önerileriniz nedir çok sıkıntı yapıyorum bana önerilileriniz neler bu otlardan hariç imkanlarımız çerçevesinde kendi başıma halledebilecegim yöntemler...

Şimdiden tşkler herkese Allah kolaylık versin....

mrb bende 18 yaşındayım benimde çok küçük hatta yok denilecek kadar diyebilirim bu sorunda beni çok rahatsız ediyor ama kainat güzelinin yazığı bir formül var 2 ayda 2 beden göğüsler için topicte yazıyor o formüle bi bak istersen uygulyıpta olumlu sonuç alanlar var bende uygulamaya çlştım ama düzeli yapamadım sadace masaj ve sporu yapıyorum biraz dolgunlaşma var :KK66:

Tşkler inşallah yarar... Sanada kolay gelsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah hurma yada nar bulabilsem düenli olarak uygulucamda bulamıyorum :s

Merhaba arkadaşlar...
Ben 23 yaşında nişanlı bir genç kızım seneye evlenecegim ama benim tek derdim bu küçücük gögüslerim kaç yıldır bekliyorum büyür büyür diye kendiliğinden gelişmedi birazcık büyüdü sonra durdu.Abiye kıyafetleri giyemiyorum ...
Bazı dogal yöntemler var ama çoğu şifalı otlar ve benim bunları bulma gibi bir imkanım yok.Masaj yöntemine yeni başladım sizce düzenli masaj ile normal bir boyuta gelebilirmi bari tam 75 beden olsun...mirmirmirmir önerileriniz nedir çok sıkıntı yapıyorum bana önerilileriniz neler bu otlardan hariç imkanlarımız çerçevesinde kendi başıma halledebilecegim yöntemler...

Şimdiden tşkler herkese Allah kolaylık versin....

Merhaba, kilo alırsan ve spor yaparsan büyürler, onun dışındaki yöntemlere pek inanmıyorum. Magicform 2 beden büyüten sütyen aldım, 42 tl ama güzel..

nasılsa dolgulu çamaşırlarla dış görüntüyü kapatabiliyoruz. nişanlıyken bunu ben de kendime dert ediniyordum. eskiden sorun yoktu kimse görmüyordu şimdi napıcam diye düşünüyordum. sonra bu sıkıntımı eşimle yani o zamanki nişanlımla paylaştım. o beni inanılmaz motive etti ve şimdi böyle bir şeyi hiç takmıyorum. zaten evlenince büyüyor. hiç sıkıntı yapmayıp nişanlınla paylaş umarım özgüvenini kazanman knusunda yardımcı olur.

Tşkler açıklamalarınız için arkadaşlar...
Bu ara kilo al spor yap diyen bir arkadaşımız olmuş ben sporu yapıyorumda kilom normal boy 1.68 klilo 51 ?? kilo alsam büyürmü acaba bize hep gen gen dediler :KK43: okul çagımda aneme derdim göğüslerim küçük diye annemde genimiz böyle bende evlenmeden böyleydim dedi acaba genden kaynaklandıgı için büyümezmi ? bazen karamsarlıga düşüyorum evliliği bekleyemem büyümesi için...

busracim ben bi formul biliyorum ise yarar heralde yani bende yaradi sanirim.biraz komik amabi dene istersen..cok kolay bi yontem.. fincan tutdelikafaduldendelikafaduldenyani iki fincan al ve goguslerinin uzerine kapa..veya elinlede tutabilirsin..kaydirigubbakcemile2
yani bana oyle demislerdi ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var:dance:
bikac arkadasim vardi onlarda ayni yontemle buyuttuler goguslerini..kaydirigubbakcemile5

busracim ben bi formul biliyorum ise yarar heralde yani bende yaradi sanirim.biraz komik amabi dene istersen..cok kolay bi yontem.. fincan tutdelikafaduldendelikafaduldenyani iki fincan al ve goguslerinin uzerine kapa..veya elinlede tutabilirsin..kaydirigubbakcemile2
yani bana oyle demislerdi ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var:dance:
bikac arkadasim vardi onlarda ayni yontemle buyuttuler goguslerini..kaydirigubbakcemile5

şekerim nasıl yapıosun bunu biras daha açarmısın son günlerde çok merak edilio bu konu forumda
ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var demişsin kaç yaşındayken yaptın şimdi kaç yaşındasın
ve göğüslerin şimdi ne kadar o yaptığın fincan kadar mı yoksa daha mı büyük

Son düzenleyen: Moderatör:
yengem ergenlik döneminde annesinin göğüslerine ne kadar büyüklükte bir kap tutarsa o kadar büyüyeceklerini söylediğini ve kendisi çok büyürse utanacağını düşündüğü için küçük bir tas tuttuğunu o nedenle çok büyümediklerini söylemişti. :) onu hatırladım şimdi. bahsettiğim yengem torun sahibi bu arada. annesi eskilerden yani:) ben hiç inanmamıştım ama şimdi bunları okuyunca hatırladım. ya tutarsa hesabı:)

yengem ergenlik döneminde annesinin göğüslerine ne kadar büyüklükte bir kap tutarsa o kadar büyüyeceklerini söylediğini ve kendisi çok büyürse utanacağını düşündüğü için küçük bir tas tuttuğunu o nedenle çok büyümediklerini söylemişti. :) onu hatırladım şimdi. bahsettiğim yengem torun sahibi bu arada. annesi eskilerden yani:) ben hiç inanmamıştım ama şimdi bunları okuyunca hatırladım. ya tutarsa hesabı:)

valla arkadasım benimde göğüslerim yeni yeniuyanmaya başladığında anneannem tas kapa demişti.çok küçük olmasada bende küçük bitas kapamıştım.dayımın kızıyla aynı yaşıtız oda büyük bi tas kapamıştı şimdibüyüdük tabi onun mmemeleri kocaman oldu kötükedihüso benimkiler limon gibi:roflol: tabi batıl bununda açıklaması genetiklik.onun teyzelerinin ve annesinin memeleri kocaman.benim teyzeleriminki benimkikadar olmasa da küçükler.ama halamın bayaa küçük:roflol:

Çok ilginç bir yöntem ben hiç duymamıştım çevremdede hiç rastlamadım ....Benim arkadaşların ne güzel normal bir boyutta benim minicik :KK43: Acaba zamanında fincan felanmı kapamışlar nasıl bu iş yaa aklım ermiyor valla...

bende bunlar abuk subuk şeyler diyordum ama daha ilk göğüslerimiz çıkmaya basladığında arkadaslarım kapamıstı ve simdi ikisininde büyük gayet normaller ama ben kapamadım smdi hiç büyümediler nerdeyse.. :KK43: acaba smdi kapatsam our mu:KK70:

bi yorum da benden gelsin, değerlendirin:KK70:
bizde de vardı bu adet ama tas falan değil kahve fincanı kapatırlardı ki yuvarlak güzel olsun.. bizim sülaledeki herkese de kahve fincanıyla kapatmışlar.. ben ergenlik döneminde göğüslerimin çıkmasından çooook çooook utanırdım resmen yaşlı neneler gibi yürürdüm, büyük göğüslerim olmasını da istemezdim ama bir an önce büyüsün isterdim o yüzden her banyoya girdiğimde tasla deli gibi bastırırdım göğsümeee:))

sonuç: benimkisi kesinlikle genetik değil... sülaledeki bütün kızların göğsü normal boyutta değil, zayıf ya da şişman olsun, kocaman! benimkiler mandalina kadar:KK70:

Bende de öyle.
Teyzelerimin halalarımın onların cocuklarının hatta annemin gögüsleri büyük bir ben böyleyim nedense şansa bak yani.
Genetik diyorlarya benimki genetikte degil daha cok deli oluyorum.
Şu malum tas olayına gelince sırnaşık şeybende bildiklerimi yazayım kültür alışverişinde bulunalım:1hug:
Eger kahve fincanı konulursa gögüse orta boy bir gögüs olurmuş.
Büyük gögüs isteyenlerde tas kapatırlarmış.

Arkadaşımın gögsü 90 dı.Annesinin gögsü küçük oldugundan kızımın de gögsü küçük kalmasın diye ergenlikte cocuguna bu yöntemi uygulamış.
Ben önce inanmadım ama hani anneye cekti desem degil büyük gögüs yok ailede onlarda nerdeyse ama kızın gögüsleri kocamandı.
Kardesi var ona da tas degil kahve fincanıyla kapatmışlar onun gögsü de 75 bedeni gayet iyi taşıyor.Keşke zamanında hurafe demeyip uygulasaydık ya da büyülerimiz bize yapsaydı.Ahhhhhhhhhhhhh cok gec kaldık:eek:klava:

ahh keşke bizde kapasaydık. birde bişey sorucam tam olarak nasıl oluyo bu fincan kapama?

Ya arkadaşlar saçma geldi ilk duydugumda ama inanmaya başladım gibi verdiginiz örneklerde ergenlikte olmasamda yapacam ben bu yöntemi ya belki olur :KK43: yapıp sonuç alan kişiler lütfen bize açıklayın nasıl oluyor bu iş.....birde fincanla bastırılıyor ya o göğüsleri zedelemezmi ya küçük kalmasna neden olursak :KK70:

alla alla ya bi konuda daa vardı böle bişi gerçekten doğrumu bn de yapayım o zmn ergenlikteim hemsositososito ayrıntıları da paylasırsanız.d

Şimdi olabilme ihtimali nedir acaba?
Ergenlik döneminde hormonlar aktifken yapıyorlardı ama
Şimdi bu zamanda ergenlik dönemime göre daha cok büyüdüler
Hormonlarım o zamana göre daha aktif ne dersiniz şimdi de uygulasak cok sacma olmaz heralde.
Gülüyorum kendime bunları yazarken ama ''ya olursa''
Nasrettin Hoca hesabı ''ya tutarsa'':roflol:

X