Sevgiliniz sizi başkalarıyla kıyaslarsa?

esmer_melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
346
2
sevgiliniz size başka kızları örnek verip bak bunlar senin gibi degil veya senin gibi yapmıyor derse ne yapardınız ne düşünürdünüz???:çok üzgünüm:

Hoşlanmazdım heralde.. çok can sıkıcı bişey
Belli etmezdim ama için için ne demek istiyor bu derdim
Bayanız sonuçta benden başkasının her neyine olursa olsun
Şu böyle şöyle demesi hoş olmaz...
Kimi örnek verdiğinede bağlı, haksızsa tepesine çökerim heralde
:mymeka:

Cok hosuna gidiyorsa onlara git derim..
Tercih onun :kahve:

Herseyin bi adabi var,yediririm o kiyaslamayi ona :mymeka:

sevgilime yetmediğimi ve beni yeterince sevmediğini düşünür...bu ilişkinin uzun sürmeyeceğine kanaat getirirdim....

ve terkedilmeden terk etmek için kendimi ondan soğutmaya çalışırdım.

canım çok sevmek ayrı bişey sonuçta o da seni çok severken böle diyebiliyosa

sende pekala diyebilirsin neden seni kıyaslıyo ki farklı bi şekilde söyleyebilirdi üçüncü

kişiler olmadann.......

aynen canım ben o an bilerek demesemde refleks olarak bile
çok istiyosan onlar gibi sevgili bul kendine derdim sonuçta kıyaslama yapan düşünsün...

canım bunu sürekli mi yapıyo?
seni sadece bi kişiyle mi kıyaslıyo?
genel olarak mı yapıo_
sende açıkça söle neden düşünüyosun kalbini kırdığını farketmiyo mu:KK43:

madem onlar daha iyi neden benimlesin.. diye sorarım?

bak canım ben o bahsettiğin kızlar gibi dört dörtlük olamam ben böyleyim beni değiştirip şekillendirip onlara benzetmek istiyorsun ama malesef ben böyleyim daha fazla hayal kırıklığı yaşamaqk istemöiyoprsan git derim. yada...

falanca erkek de sen gibi değil diye bir örnek veririm neyin ne olduğunu anlayıverir...

açık açık konuş anlat derdini ona..

hiç uğraşma bu çocuk adam olmaz...terbiyesiz ve saygısız...seni sevmiyorsa bile ahlaki vicdani olarak bir insanın başka bir insana bu şekilde davranması çok derece itici...bu çocuk kötü ruhlu...14 yaşındaki oğlum bile vicdanlı insanları asla aşağılamaz..yani bu işin yaşla ilgisi yok.

hiç uğraşma üzme kendini seni ezmesine ruhunda travmalar yaratmasına izin verme...sen ondan bin kat güçlüsün ...o çok basit ve kötü bir çocuk...sana layık değil canım...o ancak onu ezecek kendi gibi bir kıza layık.

canım bunu sürekli mi yapıyo?
seni sadece bi kişiyle mi kıyaslıyo?
genel olarak mı yapıo_
sende açıkça söle neden düşünüyosun kalbini kırdığını farketmiyo mu:KK43:

yok ilk defa oldu.. tek bi kişiyle değil etrafındaki diğer kızlara bi bak tarzında yaptı demekki farketmiyo nerden biliymki farketse bşyler yapardı heralde neden beni başkalarıyla kıyaslıyorsun diye kızdığımda ben seni kötü olarak kıyaslamıyorum falan filan işte ne olursa olsun ben onu diğer erkeklerle kıyaslıyormuyum kıyaslamamda zaten!!

hiç uğraşma bu çocuk adam olmaz...terbiyesiz ve saygısız...seni sevmiyorsa bile ahlaki vicdani olarak bir insanın başka bir insana bu şekilde davranması çok derece itici...bu çocuk kötü ruhlu...14 yaşındaki oğlum bile vicdanlı insanları asla aşağılamaz..yani bu işin yaşla ilgisi yok.

hiç uğraşma üzme kendini seni ezmesine ruhunda travmalar yaratmasına izin verme...sen ondan bin kat güçlüsün ...o çok basit ve kötü bir çocuk...sana layık değil canım...o ancak onu ezecek kendi gibi bir kıza layık.

yok artık o kadarda büyük boyutlu değil teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama saygısız ve terbiyesiz diye hitap etmenize izin veremem!!tamam yaptığı hoş bşy değil kırdı beni canım sıkıldı ama lütfen yorumlarınızı biraz daha dikkatli yapın!!!

Son düzenleme:
sana bayılan yok onun sevgilisi ol umrumda diilsin derim ama umrumda olur tabi...
ama bunun için de ayrılmak yanlış olur bence...
kotu niyetle söylememiş olabilir belki çok istediği bir şeyi yapmıyor olabilirsiniz we yakınındaki biri yapıyordur o da imreniyordur dile getiriyordur...siz hiç yapmıyormusunuz kızlar sevgilinizde kocanızda eksik gördüğünüzü baskasını örnek göstererek gözünü gözüne sokmadınız mı hiç yani??:jeyyar:

X