Kızlar eşime çok güzel bir süpriz yapmak istiyorum ama....

ERKAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
53
0
42
kızlar 2.senemize girdik evlilik yıldönümümüz geldi çattı ona öğle bir süpriz yapmalıyım ki ağlamalı sevincinden geçen sene ilk evlilik yıl dönümünde çok hastaydım ateş içinde hiç bir şey yapamadım bu sene telafi etmek istiyorum siz olsanız nasıl bir süpriz yapardınız
ne olur yardımınıza ihtiacım varrrr:uhm::nazar::enbuyukkk:

maddi durumunuz uygun mu canım,büyük çaplı bir şey mi düşünüyorsun.eğer evde yapacaksanız güzel şık giyinip yemekler hazırlarsın.bir de terliğinin içine,yattığı yastığın üstüne, yemek tabağının altına vs.vs.küçük kağıtlara herbirine ayrı ayrı ve farklı seni..................................... dolayı çok seviyorum yazıp koyabilirsin ve süpriz yaparsın.daha nice yıllar

maddi durumunuz uygun mu canım,büyük çaplı bir şey mi düşünüyorsun.eğer evde yapacaksanız güzel şık giyinip yemekler hazırlarsın.bir de terliğinin içine,yattığı yastığın üstüne, yemek tabağının altına vs.vs.küçük kağıtlara herbirine ayrı ayrı ve farklı seni..................................... dolayı çok seviyorum yazıp koyabilirsin ve süpriz yaparsın.daha nice yıllar :1hug:

canım benim 'BıR SÜPRıZıM VAR'isimli kitabım var her sayfasında değişik süpriz önerileri var haliyle hepsini yazaman ama bana sayfa söyle ben yazayım şansına ne çıkarsa olur mu 12-100 arası sayılar seç bende okuyup sana yazayım canım

canım benim 'BİR SÜPRİZİM VAR'isimli kitabım var her sayfasında değişik süpriz önerileri var haliyle hepsini yazaman ama bana sayfa söyle ben yazayım şansına ne çıkarsa olur mu 12-100 arası sayılar seç bende okuyup sana yazayım canım
canım 22.ve29.sayfala olabilir artık ne çıkarsa bahtıma çok sağol beklicem cevabını
kaydirigubbakcemile5

maddi durumunuz uygun mu canım,büyük çaplı bir şey mi düşünüyorsun.eğer evde yapacaksanız güzel şık giyinip yemekler hazırlarsın.bir de terliğinin içine,yattığı yastığın üstüne, yemek tabağının altına vs.vs.küçük kağıtlara herbirine ayrı ayrı ve farklı seni..................................... dolayı çok seviyorum yazıp koyabilirsin ve süpriz yaparsın.daha nice yıllar :1hug:
canım arkadaşım verdiğin bilgiler çok güzel denemek istiyorum evde olmayı tercih ettim paylaşımın için çok sağolyerimseniben

canım benim ben daha öncede burda başka bi arkadaşıma fikir olarak yazmıştım ama sanada yazayım. Allah kısmet ederse bu sene evlilik yıldönümünde ben eşime, kendi fotalarımızın bulunduğu,romantik bi şarkı eşliğinde fotoğraflarımızın slayt gösterisini içerecek bi cd hazırlayacağım. Benim eşim çok duygusaldır. Bayılır biliyorum. Sanada uygunsa güzel bi anıda kalabilir.

canım benim ben daha öncede burda başka bi arkadaşıma fikir olarak yazmıştım ama sanada yazayım. Allah kısmet ederse bu sene evlilik yıldönümünde ben eşime, kendi fotalarımızın bulunduğu,romantik bi şarkı eşliğinde fotoğraflarımızın slayt gösterisini içerecek bi cd hazırlayacağım. Benim eşim çok duygusaldır. Bayılır biliyorum. Sanada uygunsa güzel bi anıda kalabilir.

akadaşım çok ii düşünmüşsün bende yapıcammmmmmm
kıskandım şimdi
allah seninde evliliğinin bir ömür daim kılsın mutluluğunu hiç bozmasın inşallaha.s

canım 22.ve29.sayfala olabilir artık ne çıkarsa bahtıma çok sağol beklicem cevabını
kaydirigubbakcemile5

canım sen başka sayılar seç bunlar uymaz sana ben yinede yazayım

22 ) bir akşam sevdiğinizle beraber sahilde yürüyüş yapın,o ana kadar sevdiğinizin özel gününü kutlamayın.sevdiğiniz içten ice heyecanlanırken sizde gecenin sonundaki finalı bekleyin.kumsalda sessiz sessiz yürürken sizin daha önce organize ettiğiniz süprizlerle karşılaşacaksınız,yerde kücük mumlar ve mumların ortasında güllerden oluşan bir kalp içindede sizin adınız yazılı.....sonra loş ışıkta bir masa felan....

29 ) ise bir salonda loş ışıkların altında sevdiğiizlesiniz,dostlarınız da orda ama sevdiğinize görünmediler henüz dans ediyorsunuz siz,sonra masanıza pasta geliyor oda ne ikinizin resimleri var pastada,günün anlamıyla ilgili bir yazı felan o an birde dostlarınız ortaya çıkıyor.....

canım yine sayı seç ben sevdim bu işi:hooray:

aaaa bana bunu gweçen sene eşim yapmıştı bi saat ağlamıştım ..ya çok güzeldi yani çıkarken çekildiğimiz resimler ,söz,nişan,düğün ,balayı ,kızımın doğum resimleri ,herşey vardı içinde süperdi ..gerçekten birlikte neler neler yaşamışız ..arkasından bide hayatta yaptığım en doğru şey seni sevmekti demişti ..kopmuştum valla süper oluyo ...

canım eşin için internetten fantazi iç çamaşırı getir ve süslen ve yatağa güller dok susle sonra lanbaları kapat mumları yak çocukta varsa onu onceden uyutmalısın ve dışarda rezervasyon ver bırlıkte yemek yıyın sonra eve gelın doğum gununu kutlayın sonra onu nekadar çok sevdiğinı ve değer verdiğinı soyle ve bırazslov müzik sonra dans sonra yatak odasına doğru götur hediyesinı ver ben yaptım süper oldu çok mutlu oldu ve şaşırdı mahçup oldu ama eşimde bana süprız yaparda doğum gunlerımde fakat ben daha romantık yaptım

X