eyizlerimiz Resimli - (Sadece resim paylaalm, yorum yok)

chemeng bn bu çatl bıçak setine bayılıyorum
jumbonun bi modeline çok benziyor.
güral sanırım dimi bu ?
ne kadara almıştn cnm bunu
biricik sennkileri biliyordum zaten ilkini çok beğendimzemuszemus

Son düzenleme:
chemeng bn bu çatl bıçak setine bayılıyorum
jumbonun bi modeline çok benziyor.
güral sanırım dimi bu ?
ne kadara almıştn cnm bunu

Evet Güral Porselen. Alalı 2 sene olacak neredeyse. O zaman kampanya vardı. Sanırım 300 TL civarıydı.

kızlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın, çok güzeller
sinoplu cnm sende battaniyeni güle güle kullan

sunny life canım sende güle güle kullan hepsi çok guseller..o çatal kaşıkları nerden aldın kırmızı saplıları günlük için sanırım onlar, markası nedir hangi markayı önerirsin.

kızlar herkes güle güle kullansın çeyizlerini, mutlu günlerde inşallah :nazar:

chemeng1983 yemek takımın Jumbo sanırım, geçen hafta arkadaşımda yemekteydim, aynı takımdan onda da vardı çok beğenmiştim:nazar:

bende pek çiçekli güllü şeyleri sevmiyorum, kahvaltı takımımı çiçekli aldım cıvıl cıvı olsun diye, onun haricinde battaniye nevresim vs de daha sakinliği sevioyorum çizgiler ve geometrik desenler. ( 2 tane yapraklı falan var ama bende de kaydirigubbakcemile3 )

ama burda gördüğüm nevresim ve battaniye çok güzelll :nazar:

miss biricik seninkilerde cok güzel özelikle o kalbim olana bayılıyorum
teşekkür ederim cnm
koyu renk nevresimleri pek sevmezdim çeyizde tek olcak okaydirigubbakcemile2

aa bilmiyomuş gibi davran kısss:jeyyar:
teşekkürler cnm benimopuyorumnanaktan

[
chemeng1983 yemek takımın Jumbo sanırım, geçen hafta arkadaşımda yemekteydim, aynı takımdan onda da vardı çok beğenmiştim:nazar:

Evet canım Jumbo'nun çok severek aldık. Ağustos da kullanmak nasip olacak inşallah :)

[

Evet canım Jumbo'nun çok severek aldık. Ağustos da kullanmak nasip olacak inşallah :)

çok güzeler gerçekten, özellikle çorba kaseleri sıra dışı, farklı duruyor... güle güle sağlıklı mutlu günlerde kullan inş cnm opuyorumnanaktan

ben 12 kişilik takımı içinde servis tabakları, çukur tabaklar, çorba kaseleri birde tatlı tabakları vardı 140 a aldım.Günlük takım sonuçta sürekli kullanılacak.Vurucaz belki bi yer ene biliim günlük işte.
mtpor0006846.jpg
2074_buyuk_2.jpg

Pinky'cim çok tatlı tabaklar almışsın güle güle kullan cıvıl cıvıllar opuyorumnanaktan
Ayrıca çok ekonomik de olmuş. kaydirigubbakcemile5

gural-porselen-54-parca-6-kiilik-yemek-takimi.jpg

bimdeki kampanya zamanında yine babamın aldıgı 45 tl lik 18 parca günlük yemek takımı..

birde saç kavurma tavası (babamın benzinden birikenlerle aldıgı)

IKEA-VOG-PTRA-TANTUNI-ET-KAVURMA-TAVASI__24311446_0.jpg

ashminukal canım benim çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim.

sinoplu cnm güle güle kullan, sac kavurması çok değişikmiş.

Bu wok tavasından bende aldım. İkea'da 10tl. Çok güzel çin yemeği yapılıyor, hem kolay hem de lezzetli. Çalışan bayanlar için ideal..

kızlar limangoda bu pike takımını gördüm. çok hoşuma gitti. alsam mı karar veremedim. marka ile ilgili internetten birşey bulamıyorum. sizce???

1.jpg

[

ya bu hangi yemek takimi ben goremedim...:1no2: Bi tane var ama corba kasesini goremedim,ayni takim mi, bu..

X