eyizlerimiz Resimli - (Sadece resim paylaalm, yorum yok)

közmatiğimi sonunda alabildim:KK8: banyom için dekoratif mum setim

Eklentiler

• $kozmatik_enl[1].jpg
    $kozmatik_enl[1].jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 21
  • $260945[1].jpg
    $260945[1].jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 23
sarya mumların cok güzelmiş..nerden aldın cok egzotik :)
güle güle kullan cnm..
kızlar hepiniz güle güle kullanın ceyizlernizi..

neyyyyyyyyyyyyy kusura bakma canım çok yaaa :KK43:
yani benim için çok ben yatak ö5rtüsü kullanmak istemiyorum işte öylesine alıcam en fazla 200 veririm daha ucuz olursa süper olur ben de fabionun beyazını alıcam :)
artık almışın beğenmişin hayırlısı olsun canım

ben de ondan düşünüyorum. açıkçası fiyatı bana çok cazip geliyor.ama siyah mı beyaz mı kararsız kaldım.Sen gördün mü acaba beyazı süt beyazı şeklinde mi yoksa kırık beyaz gibi mi?merak ediyorum beyazın rengini!!!

sağolun kızlar sizin aldıklarınızda çok güzelmiş Allah güle güle kullanmayı nasip etsin hepimize :KK75:

ben de ondan düşünüyorum. açıkçası fiyatı bana çok cazip geliyor.ama siyah mı beyaz mı kararsız kaldım.Sen gördün mü acaba beyazı süt beyazı şeklinde mi yoksa kırık beyaz gibi mi?merak ediyorum beyazın rengini!!!

yok canım görmedim ama resimden çok beğendim hiçbiryerde bulamadım internette gidip mağazaları dolaşıcam :)

kızlar günaydın.

soleyden dün gittim bornoz takımı aldım fotosunu ekliyorum. Rengi akarmı diye düşünmeye başladım soley kullanan varsa aydınlatabilirmi beni.

1174.jpg

Son düzenleme:
kızlar günaydın.

soleyden dün gittim bornoz takımı aldım fotosunu ekliyorum. Rengi akarmı diye düşünmeye başladım soley kullanan varsa aydınlatabilirmi beni.

1174.jpg

Güle güle kullan canım. Çok güzeller.
Rengi akarmı bilmiyourm. İnşallah akmaz

X