eyizlerimiz Resimli - (Sadece resim paylaalm, yorum yok)

Honest Canim merhaba, sanirim mesaj sayim yeterli olmadigindan ozel mesaj yazamiyorum bu sekilde yazdigim icin kusura bakma :)

guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim, dilerim sende Allahin izniyle herseyi kolaylikla ve en guzel sekilde halledersin.

Pembe ve beyaz nevresim takimini ozdilekten aldim, beyaz olan pamuk saten ve 99 lira digeri 50 kusurdu.

Diger uc nevresim takimi pamuk saten ve bir internet sitesinden aldim 98 lira bir tanesi.

Pikelerimin beyaz olani linensten %50 indirim ile 53 liraya aldim Eylul basinda. Diger pikede özdilek oda 50 kusurdu.

Gunluk yemek takimim de'moonji diye bir marka ,web siteside var. Yemek takimlari olarak cok guzel seyler var bakmani kesinlikle tavsiye ederim. Ben benim takimimi migrostan tek tek alarak 6 kisilik takim yaptim 200 civari birsey oldu. porselenler cok guzel bonechina hepsi. kesinlikle tavsiye ederim. Ben iletisim kurmustum yerleri Eminonu Mercan'da, sanirim cumartesi gunleri perakende satis yapiyorlar.

Caydanligimida bir internet sitesinden aldim bazen belirli indirim oranlarinda belirli zamanlarda satis yapiliyor 84 yada 89 lira gibi birseydi.mafoldumben

Aldıklarınızı güle güle kullanın.Ben hergünlük yemek takımınızı sorucaktım.De moonji markasının int sitesine baktım.Bende günlük yemek takımı bakıyorum siz nerden ve ne kadara aldınız bu markanın yemek takımını?

Aldıklarınızı güle güle kullanın.Ben hergünlük yemek takımınızı sorucaktım.De moonji markasının int sitesine baktım.Bende günlük yemek takımı bakıyorum siz nerden ve ne kadara aldınız bu markanın yemek takımını?

Cok tesekkur ederim begonvila, ben bu yemek takımini mayis gibi Migrostan almistim, hatta anneler gunu olma sebebiyle 3 al 2 ode gibi bir kampanyada vardi yararlanmistim.tek tek satiliyordu tum urunler.

6 kisilik bir takim yaptim yaklasik olarak 200 gibi fiyati oldu. Aldiklarim su sekilde.
6 buyuk duz tabak,
6 yemek tabagi
6 pasta tabagi
6 kase
1 buyuk salata kasesi
6 adet nescafe fincanı ve tabagi
6 adet kahve fincani ve tabagi
Tuzluk ve karabiberlik

Honest Canim merhaba, sanirim mesaj sayim yeterli olmadigindan ozel mesaj yazamiyorum bu sekilde yazdigim icin kusura bakma :)

guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim, dilerim sende Allahin izniyle herseyi kolaylikla ve en guzel sekilde halledersin.

Pembe ve beyaz nevresim takimini ozdilekten aldim, beyaz olan pamuk saten ve 99 lira digeri 50 kusurdu.

Diger uc nevresim takimi pamuk saten ve bir internet sitesinden aldim 98 lira bir tanesi.

Pikelerimin beyaz olani linensten %50 indirim ile 53 liraya aldim Eylul basinda. Diger pikede özdilek oda 50 kusurdu.

Gunluk yemek takimim de'moonji diye bir marka ,web siteside var. Yemek takimlari olarak cok guzel seyler var bakmani kesinlikle tavsiye ederim. Ben benim takimimi migrostan tek tek alarak 6 kisilik takim yaptim 200 civari birsey oldu. porselenler cok guzel bonechina hepsi. kesinlikle tavsiye ederim. Ben iletisim kurmustum yerleri Eminonu Mercan'da, sanirim cumartesi gunleri perakende satis yapiyorlar.

Caydanligimida bir internet sitesinden aldim bazen belirli indirim oranlarinda belirli zamanlarda satis yapiliyor 84 yada 89 lira gibi birseydi.mafoldumben
canım açıklamaların için çok teşekkür ederimmtabi iyi dileklerin içinde..opuyorumnanaktan

Bunun siyah beyaz çiçeklisini aldım
Bunun üzeri beyaz ve pembe kelebeklisini aldım
Üstü pembe olanından aldım Bunun da üstü biraz daha farklıydı
Bunlar çok ünlü markalar değil ama çok kaliteliler. sadece bir tanesi loyadan alındı. Fiyatları da çok uygun. 15-20tl arasında. Özellikle H'Y markasını görürseniz bir yerlerde bakmanızı tavsiye ederim. kumaşları çok kaliteli.Sonuçta gece giyilen pijamalar çok fazla yıkanacak bu yüzden kaliteli bir oenyeden ya da kumaştan üretilmeli.Ben loyadan aldığım yukarda da gösterdiğim pijamayı bir kere giydim ve düğmeleri hemen koptu,üzeri de soldu.

Son düzenleme:
bende enson bu gondol seti ve bardak setini aldım,bardak setinin resmini çekemedim bi ara çekerim bu gondol seti 90 tl,37 parça bardak seti 150 tl...çok büyük rakamlar vermedim,piyasada nerdeyse 400 tl,bunları imalatçısından aldım ve çokta kaliteli arkadaşlar,hemen mağazalardakine kapılmayın,benim gibi araştırarak alın derim...turkbayragi:teytey:

Eklentiler

• $gondol seti.jpg
    $gondol seti.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 76
  • $Görüntü048.jpg
    $Görüntü048.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 60
bende enson bu gondol seti ve bardak setini aldım,bardak setinin resmini çekemedim bi ara çekerim bu gondol seti 90 tl,37 parça bardak seti 150 tl...çok büyük rakamlar vermedim,piyasada nerdeyse 400 tl,bunları imalatçısından aldım ve çokta kaliteli arkadaşlar,hemen mağazalardakine kapılmayın,benim gibi araştırarak alın derim...turkbayragi:teytey:

tatlım ya o kadar uzun zamandır bardak seti falan arıyom ki. en uygun beğendiğim set 250 liraydı ben 12 kişilik yapmak istiyom öyle olunca 500 tl oluyo :KK43: ben de daha uygun bişi istiyom ve istediğim bardakları alıyım diyom ama nerden bulcam ki... sen nerden aldın

walla aynı senin gibi bende araştırdım dedim ya bardak imal eden bir atölye buldum yaklaşık 2 ay içime sinen modelleri takib ettim ama beklememe deydi canım resimdeki model son yaptıkları model ben akşam bardakların resmini çekerim yarın burda gösteririm 37 parça yani 6 şar kişilik aldım ben 150 tl verdim beğenirsen bi görüşürüm normalde dışarıya vermiyorlar ama komşu sayılırız beni kırmadı ama sen ankaradasın cnm nasıl ulaştırırım bilmiyorum...

yusum nerden aldın bunları canım??
canım ben küçük bir ilçede görev yapıyorum. burda sadece eşofman ve pijama satan bir yer var, ordan aldım. ama ilk resimdekinin benzerini loyadan aldım. diğerlerinin markası pijaclub, H'Y . hem ucuzlar hem de penyeleri iyi. anneme ablama da almıştım çok kaliteli çıktı. Hatta nişanlım için de şort takım,pijama takımı siparişi verdim gelince onu da eklerim

walla aynı senin gibi bende araştırdım dedim ya bardak imal eden bir atölye buldum yaklaşık 2 ay içime sinen modelleri takib ettim ama beklememe deydi canım resimdeki model son yaptıkları model ben akşam bardakların resmini çekerim yarın burda gösteririm 37 parça yani 6 şar kişilik aldım ben 150 tl verdim beğenirsen bi görüşürüm normalde dışarıya vermiyorlar ama komşu sayılırız beni kırmadı ama sen ankaradasın cnm nasıl ulaştırırım bilmiyorum...

sabırsızlıkla bekliyorum tatlım resimleri... bu kadar araştırarak aldığın bardaklarını iyi günlerde kullanmanı dilerim.

işte hayatım resimler azcık dekor yaptım :)) biraz pipirikliyim araştırarak almam o yüzden canım belki aman aman model değil ama çok içime sinmeli aldığım şey..

Eklentiler

• $Görüntü128.jpg
    $Görüntü128.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 31
  • $Görüntü129.jpg
    $Görüntü129.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $Görüntü134.jpg
    $Görüntü134.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $Görüntü135.jpg
    $Görüntü135.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 31
  • $Görüntü136.jpg
    $Görüntü136.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 45
bukdr hayatım umarım bir fikir edinebilirsin...

yusum iyi günlerde kullan canım,bende biraz araştırayım canım...

Eklentiler

• $Görüntü143.jpg
    $Görüntü143.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 22
  • $Görüntü149.jpg
    $Görüntü149.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 28
  • $Görüntü008.jpg
    $Görüntü008.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 28
  • $Görüntü122.jpg
    $Görüntü122.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $Görüntü002.jpg
    $Görüntü002.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 30
beğenmenize sevindim canım,Allah herkezin çeyizini iyi günlerde kullanmak nasip hepsin,hepsi göz nurumuz oldu..

bal63 gondol takımın ve bardakların cok guzel iyi gunlerde kullanmanı dilerim. Ben nereden aldığını merak ediyorum mumkunse adres bilgisi verebilir misin? Su anda alamam ama biraz odemelerimi azalttıgımda boyle bir set almayı dusunuyorum. Yardımcı olursan sevinirim. :kedi:

X