Arkamdan konuşuyorlar..

paranoyak falan degılsın o akrabalarının nıyetı kızlarını senın esın mı vermek tı ?
veya bır akrabalarına onun hazımsızlıgı vardır tabı bırde kıskanclık kurt gıbı kemırıyor onları ne yapaagını sasırtıyor bu kadar komık oluyorlar acıncaklar
bence ınadına onla gelınce takmıyrmus duymyorms gıbı davra gıyın suslen puslen çık onlerıne
olabılır herkesın kulagı az duyabılır veya duyamaz bır enf bakar allah buyuk hamile bır kadını uzenleri rabbıme havele edıyorum
hormonel alınganlıklar olur ama bu kadarda olmaz

cevabını dırektver
senı ezmelerıne ızın verme nasıl baslarsa ole devam eder[/QUOTValla şaşkınlıkla okudum yazııyı şahit olsan bu kadar güzel analiz edemezdin ..Akraba evliliği var zaten onlarda tabii... arnavutum ya ben bizde giyinmek süslenmek son ses hazmedemedikleri gün gibi aşikar ..kaydirigubbakcemile

canım arnavutsan bırde guzelsındır ıyıce kuduruyorlardır
bende gecen sefer kayın valıdeme gıttıgımde bırtane salak bır kız var dık dık bakıyor ddım abana ole geldı
sonra gorumcem mutfaga geldı yaa dedı o kız nıe sana ole bakıyor çok arıp gozlerı saşı olack dedı bılmıyorumabla dedım
nese içeri gırdım kız devmlı laf sokuyor bana ewın hızmetcısı gıbıymısım gıbı davranıyor cok asabımı bozdu seyse canım dedımı sız nısanlımısınız ewlıyım dedı 3 aylık ben yenı ewlıyım sen eskıdın ded ayyybır tepemattıı, dedımkı sız kac dogumlusunuz kız 81 dogumluymus 27 yasında ewlenmıs yaı ewlenılebılır ama ben gıcık oldum yaa yaa dedım cıcegı burnında ewlısınız ama ben ne kadar eskısemde nufus cuzdaım yenı dedım kız bı bozuldu gorsen varyaa sonra onlar gıtı kaynanama dedım bu kızı nıe ogluna almadın abk kızın ıçınde kalmıs benımle yarısıo kıyafet makyaj vb bana markadan bahsedıoo kaynanam yok oe bısıdedı sana ole glmıs dedı sonra esım geldıayy dedım askım bak 2. yı dusunursen kuma olarak talıbın var gercı bıraz yaslı ama olsun dedim dedım onu almadın mı ? hı dedı kız benıme tanısmak ıçın aılecek geldılerde dedı ve kaynanamın yuzunu gormelıydın
sonra kayınvalıdem ayyyy senden korkulur dedı gulerek
bende gereken kısı korksun yeter annnecım dedım
yanı canı bunlara kendını ezdırmıyeceksın
ezdırdın mı arkası gelır sımdı kımse bı laf dıyemıoo
bılyolar cevabın alırlar vede benımle basa çıkmzlar kımsee saygısızlık terbıyesızlık etmıyorum
ozaman bana ınsan gıb davranın
kım ne ekerse onu bıcer ıSTEDIĞINISOYLEYEN ISTEMDIGINI DUYAR bubenım hayat prensıbım

canım arnavutsan bırde guzelsındır ıyıce kuduruyorlardır
bende gecen sefer kayın valıdeme gıttıgımde bırtane salak bır kız var dık dık bakıyor ddım abana ole geldı
sonra gorumcem mutfaga geldı yaa dedı o kız nıe sana ole bakıyor çok arıp gozlerı saşı olack dedı bılmıyorumabla dedım
nese içeri gırdım kız devmlı laf sokuyor bana ewın hızmetcısı gıbıymısım gıbı davranıyor cok asabımı bozdu seyse canım dedımı sız nısanlımısınız ewlıyım dedı 3 aylık ben yenı ewlıyım sen eskıdın ded ayyybır tepemattıı, dedımkı sız kac dogumlusunuz kız 81 dogumluymus 27 yasında ewlenmıs yaı ewlenılebılır ama ben gıcık oldum yaa yaa dedım cıcegı burnında ewlısınız ama ben ne kadar eskısemde nufus cuzdaım yenı dedım kız bı bozuldu gorsen varyaa sonra onlar gıtı kaynanama dedım bu kızı nıe ogluna almadın abk kızın ıçınde kalmıs benımle yarısıo kıyafet makyaj vb bana markadan bahsedıoo kaynanam yok oe bısıdedı sana ole glmıs dedı sonra esım geldıayy dedım askım bak 2. yı dusunursen kuma olarak talıbın var gercı bıraz yaslı ama olsun dedim dedım onu almadın mı ? hı dedı kız benıme tanısmak ıçın aılecek geldılerde dedı ve kaynanamın yuzunu gormelıydın
sonra kayınvalıdem ayyyy senden korkulur dedı gulerek
bende gereken kısı korksun yeter annnecım dedım
yanı canı bunlara kendını ezdırmıyeceksın
ezdırdın mı arkası gelır sımdı kımse bı laf dıyemıoo
bılyolar cevabın alırlar vede benımle basa çıkmzlar kımsee saygısızlık terbıyesızlık etmıyorum
ozaman bana ınsan gıb davranın
kım ne ekerse onu bıcer İSTEDIĞINISOYLEYEN ISTEMDIGINI DUYAR bubenım hayat prensıbım
Aaa neden öyle tip tip bakıyormuş sana.. Gerçi garipsemiyorum var böyleleri biliyorum .Ama güzel cvp vermişsin nüfus cüzdanım yeni...Ayrıca 3aylık birine eski demekte ayrıca sorgulanır..3 aylık sengözlerimebaksanab

yok kız o gıcık 3 aylık ewlı ben 1 senelık evlıyım sız artık yenı gelın degılsınız eskıdınız dedı bende ben 22yasında ewlendım ne kadar eskısemde nufus cuzdanım yenı dedım :)
yaa nıye yapıyor bende eksık arıyor
bulmaya calısıyorlar aynı senınkısıler gıbı bır fark yok ezdirmeyeceksin kendını ama bu ardada kötü olmayacak kıbar yollu gülerek
sen duymamazlıga ver acıktan bsı yaptılar mı cevabını ve kapalı yapararsa anlamıyormus gbı yap hıç suratını dusurme devemlı neselı ol onların yanındada esıne kayınvalıdene çok ama çok ıyı davran kı ıyıce çatlasın gıcıklar

yok kız o gıcık 3 aylık ewlı ben 1 senelık evlıyım sız artık yenı gelın degılsınız eskıdınız dedı bende ben 22yasında ewlendım ne kadar eskısemde nufus cuzdanım yenı dedım :)
yaa nıye yapıyor bende eksık arıyor
bulmaya calısıyorlar aynı senınkısıler gıbı bır fark yok ezdirmeyeceksin kendını ama bu ardada kötü olmayacak kıbar yollu gülerek
sen duymamazlıga ver acıktan bsı yaptılar mı cevabını ve kapalı yapararsa anlamıyormus gbı yap hıç suratını dusurme devemlı neselı ol onların yanındada esıne kayınvalıdene çok ama çok ıyı davran kı ıyıce çatlasın gıcıklar

Can cağızım nereden çıktın sen aaa görüştüğümüz biride söylemişti sen kayınvalidenle çekiştikçe onlar kıs kıs gülüor diye....

yaa soyle oluyor bızm kızı alsaydın bak ne kadar ıyı gelın olurdu ama sen gıttın baskasını aldın sımdık cek bakalım dıolar ondan dolayı oellıkle kocan ve aılesı ıle super olacaksın kı ıyıce catlasınlar onların temennısı senın huzrsuluk çıkkartman onlaraında konusacak malzemeleri olsu BİZ DEMİŞTİK demek ıçın yapıyorlar bunların hepsı oyun sakın onların oyunuNa gelme
canım dıyorum yaa bunlar senın basına gelmıyor hepımızın baına gelıyor hepımız yasıyoruz veya yasayanları bılıyoruz sana boyle davrananlar zamanında yasamadılar mı ? yasatıyorlar sımdıde
sen ohhh diyececeksın bı elım yagda bı elım balda hatta o kadının kızına dalga gecer gıbı esıınkucugu varsa valla kacırma kayınvalıdm çokıyıbırısı .bu aıleye glın gelmek var dıceksın ocnın kardesı yoksa yaa keske bır erkek daha olsada senı alsak benı br rahat ettırıyorla bı rahat ettırıyorlar kı sorma allah sanada bole bır aıle nasıp tsın dıe soyle bak onlr dahad kudurur
yaaa çok mu fenayım bugunde muzurlugum ustumde :)

Acaba hamilesin diye hassasiyetten böyle zannediyor olmayasın?Çünkü tıbbi gerçekliği kanıtlanmış hatta bir sendrom olarak nitelendirilen bir durum.Bunu konuşun bir doktorunuzla.

Acaba hamilesin diye hassasiyetten böyle zannediyor olmayasın?Çünkü tıbbi gerçekliği kanıtlanmış hatta bir sendrom olarak nitelendirilen bir durum.Bunu konuşun bir doktorunuzla.
Canım biri senin için kulağı duymuyor çocuğa nasıl bakacak dese ne hissederdin?Diğerleri hadi alınganlık sadece buna cvp istiyorum..

Canım biri senin için kulağı duymuyor çocuğa nasıl bakacak dese ne hissederdin?Diğerleri hadi alınganlık sadece buna cvp istiyorum..

ben anliyorum seni canim. hamile bir kadin icin boyle bir sey soylenmesi dusuncesizlikten ote terbiyesizlik, gorgusuzluk. ayip denen bir sey var. ama sen takma sakin bosver, kim ne derse desin. sen kendini biliyorsun onemli olan bu. insanlar hep konusurlar, bilhassa kotu niyetlilerse susturamazsin. senin yapacagin duymamak. bosver, ilgilenme.

sunu da ekleyeyim: sendrom olarak nitelendirilern sey dogumdan sonra olur. post partum depresyon denir, lohusalik sendromu denir. hamile bir kadinin sendrom denilecek psikolojik sorunu yoktur.

Konu açan üyenin isteği üzere kapandı

KIZLAR, herkes için yazıyorum...Konu açıp kapattırıyorsunuz. yeter artık ya konu açmayın, ya da yorumlara katlanın

X