Saç Rengi ve Saç Boyama yardmm =((

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.374
476
06122007135605_360_516743bak.jpg

bu saç rengii ne acabaa we nasıl elde edebilirimm?? :Saruboceq:

soğan kabugu üstüne röfle ama,soğan kabugunun bakırı yoğun baya resimde..

benimki de bunun gibi bir renk oldu istemeden:KK43: siyahtı saçım koleston renk açıcı kullandımşimdi kızıla çeviremiyorum:KK43:
sizin saçınız ne renk acaba şu anda?

benimm kızılll kızıl yapma yaaa ben çok pişmanımm

bu arada ben bu rengi nette bal sarısı rengi diye aradım çıktı ama alakası yok bence bu değişik bir renk nasıl elde edileceği konusunda fikri olan warsa yazsın ya:1no2:

Bu rengi piyasadan aldığın boyalarla elde edemessin,kuaföre git çok işlem gerekiyor...saçta sarılık dorelik var

canım benim kardeşiminde saç rengi buna yakın bronz sarıya boyuyor ama bunun aralarda sarı röfleler war bence eger tabanın acıksa bronz sarı taban üstüne sarı röfle attirsaan tuttrurmusun gb geliyor..

cnm sanki açık karemel üzerine platin sarıya yakın balyaj atılmış gibi..ama bunu becerebilecek iddalı bi kuaför gerekk

sanırım gidip sorcmdeğişik bir renk ama önce kızıldan kurtulmam lazım en az zararla :1no2:

cnmmm saçı çok yıpratıyor boyayı akıtmak..acaip pişmanım bir sene önce karemel yaptırmak içn gidip akıttım siyah saçlarımı resmen eridi ve omuzlarımda kestirdim..sonra aradan 7-8 ay geçti tam saçım düzeldi derken kalktım gölge yaptrdım iyicene batırdım saçımı..bence hiç elleme saçlarını koyu tonlar herzaman daha güzel ve bakımı daha kolaydır..

ya bende beklemeyi düşünüyorum aslında benim saçlarım açılmıştı koyu kahweyken turuncu yaptırdım açtırdım çok yıpranmadı üstüne 1 ay arayla bir ara 2hafta içnde daha dibim bile çıkmadan boyattım we farklı farklı renklere saçım okadar yıpranmadı hatta kuaförüm güçlü saçın war dedi ama bu sefer değişik oldu yıpranmadı saçlarım aama ben yıpratacam diye korkuyorum biraz daha beklerim çok istiyorum bu renkten kurtulmak..acaba kahwe yapsamm akınca yine kızıllık çıkarmı kahwe yapınca kızıl üstüne dönebilirmiyim ki:KK43:

X