Bir Kutum Olsa, içine Unutmak istediklerimi Koysam

kuzum85

aşk bir yangın
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
2.988
19
Bir kutum olsa içine unutmak istediklerimi koysam.

Unutmak istediğim anıları kişileri ilişkileri kokuları doldursam.

Unutmak istediğim başlangıçları

Kalbime sığmayanları hapsetsem.

Zaaflarımı zayıflıklarımı kurtulmak istediğim eksikliklerimi yerleştirsem.

Bir kez daha yaşamaktan korktuğum acıları doldursam.

Aldanmalarımı aldatılmalarımı

Kırgınlıklarımı

Bir daha incitmesini istemediğim kişileri...

Beni ben olmaktan çıkaran şartları

Yüreğimi acıtan kötülükleri

Hepsini evet hepsini doldursam
asla açılmayacak şekilde sımsıkı kilitlesem.

Ve saklasam sakladığım yeri de unutsam hiç hatırlamasam..

Canım bunu sen mi yazdın alıntı yazmıyo fisfisfis bence hiçbirşeyi unutma unutmak bazen iyi gibi gelsede bence iyi bi fikir değil yaşanan tecrübeler ağır olsada aynı hataya bir daha düşmemek için unutmak istemem unuttuğun zaman insanlar değişmiyo ne yazıkki :1no2:

bende böyle bir kutu istiyorum
bana acı veren hatırladıkca üzün olayları koymak isterdim
beni rahatsız ediyorlar
ezilmişliğim uğradığım haksızlıklar
hepsini kutuya koyardım.

Canım bunu sen mi yazdın alıntı yazmıyo fisfisfis bence hiçbirşeyi unutma unutmak bazen iyi gibi gelsede bence iyi bi fikir değil yaşanan tecrübeler ağır olsada aynı hataya bir daha düşmemek için unutmak istemem unuttuğun zaman insanlar değişmiyo ne yazıkki :1no2:

alıntı tatlım bu

Zamanla unutuluyor zaten.Yoksa hayatla başa çıkılırmı?.............................

varmı böyle bir kutu nerde satılıyor.bende alacam.
aslında acıları üzüntülerimi koyduğumda mutlu olabilecekmiyim.insan acıyla, üzüntüyle,mutlulukla büyür olgunlaşır.onlarsız hayatın nekadar tadı olacak.ben herşeyi koymazdım.sadece çok büyük acılarımı kitlerdim.mesela annemle babamın öldüğü günlerdeki yaşadım acıları kitlerdim.
:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Ben kutu istemiyorum..:dilcikar:
Herşey olduğu gibi kalsın..
İyi geliyor bana gözümün önünde olması tüm acıların:nazar:

Bende isterdim öyle bir kutu....tüm unutmak istediklerimi icine doldurmak ve raflara kaldirmak....fakat yinede acardim arada sirada o kutuyu...bakardim acilarim ne alemde..:nazar:.

ben yaşanmışlıkları ya da acıları halının altına süpürmektense karşıma koymayı tercih ederim.
gözümün önünde dursun ki hatalarımı tekrarlamayayım;
yaşanmışlıklarımı da unutmıyım..

bende böyle bir kutu istiyorum
bana acı veren hatırladıkca üzün olayları koymak isterdim
beni rahatsız ediyorlar
ezilmişliğim uğradığım haksızlıklar
hepsini kutuya koyardım.

sanki beni anlatmışsın bak duygulandım şimdi senağlama her zaman iyi niyetimden hep haksızlığa uğradım ezilmeye çalışıldım.........

bnede boyle bır kutu ısterdım ya ıcıne koyacagım cok sey var koyup dolabın en dıbıne yerlestırıp bıdaha almamak ısterdım ya

X