beta hcg değerim 455.85 çıktı.

SPELL42

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
1.093
23
Mesaj Linki
arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 455.85 çıktı.Adetim 9 gün geçti deneyimlerinize dayanarak sizce bu değer normal mi?test yaptırdığım yerde gebelik var denildi.

tebrikler canımmm
benım 1 gun gectı sonuc 284.77 cıktı

teşekkürler canım.senin değerin 1 gün geçmesine rağmen bayağı fazla.Benimki 9 gün geçtiği için az değil mi?Kişiden kişiye değişiyor mu bu değer.Geç döllenme falan mı oldu acaba.Bi de doktora ne zaman gitmeliyim.:CüvCüv:

canım değerin az olması diğer arkadaştan daha geç döllenmiş olduğundandır bence önemli olan değerinin normal bii şekilde artması yani iki günde bir iki katı olacak

tebrik ederim cnm hayırlı olsun,sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle

bence baya ii bir değer hiç endişelenme.2 gün sonra gne bak istersen 2 ye katlıcak.doktor güördümü o ne dedi peki..

tebrikler canım,rabbim sağlıkla dünyaya getirmeni nasiib etsin.
aklın çok karışıksa doktorunla bi görüş,ama arkadaşlarında dediği gibi büyük ihtimalle geç döllenmedir...

bence baya ii bir değer hiç endişelenme.2 gün sonra gne bak istersen 2 ye katlıcak.doktor güördümü o ne dedi peki..

henüz doktora gitmedim canım.Hafta sonu gideceğim eşime kalsan daha erken bile diyor.Önce hangi doktora gideceğime karar vereceğim umarım sağ salim allah kucağımıza almayı nasip eder.

X