korse?

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar ben bugün korse almaya gttim ama satıcı bana can simitleri diye adlandırdığımız biölgeyi slip korselerle toplarsın diğer korse o kadar etkili olmaz dedi ama ben sadece bel korse almak istiyordum aranızda kullanan var mı ya da bana hangisini önerirsiniz? bir de korse kullanmak zarralı mı böbreklere felan zararlı diye duydum acaba öyle mi bi zararını gören oldu mu?

• Konu Sahibi kokoshatun
niye kimse cevap yazma gereği duymuyor herkes bedava bilgiye bayılıyor ama 17 kişi bakıyor bi tanesi bile fikir vermiyor konu kapansın gitsin diye açılmadı bi fikri bi düşüncesi olanlar cevap yazamazlar mı?

• Konu Sahibi kokoshatun
eğer bacaklarında toplu ise slip korseninde alt kısmı iz yapar . bel korse ben hiç kullanmadım. sanki oturduğunda yukarı toplanacakmış gibi. ben çok eskiden beri dönem dönem korse kullanırım kimisi şekillendiriyo diyo. doğumdan sonra kullanamadım ve hiç bir korse ile toplanamayan göbeğim kaldı :KK43:

• Konu Sahibi kokoshatun
ben bir satıcıdan bilgi almıştım bayan en iyisi zıbın gibi olan korseler diyor. diğerlerinde kaymalar oluyor diye şikayet geliyormuş onlar hem daha kullanışlı hemde daha rahat dedi orada bir kaç örnek verdi gerçekten bende bu bilgileri destekledim... inşallah yardımcı olabilmişimdir:1hug:

• Konu Sahibi kokoshatun
çok teşekkür ederim arkadaşlara.s.

• Konu Sahibi kokoshatun
süslü03

canım toparlayıcının böbreklere zararı oalcağını sanmıyorum babam böbrekelrinde rahatsız ve sürekli giydiği pamuklu kuşayı var(kalın) aksine sıcak tuttuğunu için iyi geleceğini düşünüyorum,

aynı şekilde benimde simitlerim var, ben de almayı düşünüyorum ama henüz ne bedeni ne rengi uyan bir toplayıcı bulamadım,

birde alacağın mağazadaki yetkiliye toplayıcı olarak bahset derim çünki korse daha farklı, can simtleri ve popo bölgesi için koyduğun resimdeki toparlacı kullana bilirsin,

korse daha sıkı biraz riskli

• Konu Sahibi kokoshatun
hmm teşekkür ederim cnm ondan alayım bari ah bu simitlerrr...

• Konu Sahibi kokoshatun
canim bendede ayni sorun var ve ben ilk resimdekinden kullandim..
daha dogrusu kullanmaya calistim..
bi süre sonra asagiya kayiyor ve bu defada mideyi cikariyor maalesef:KK43:
hic tavsiye etmiyorum yani..
bence de mayo tarzi olanlarlan kullan,askilarida destekledigi icin daha cok isini görür..
bende bulursam almayi düsünüyorum

• Konu Sahibi kokoshatun
aaaa ne kötü bir de mide başımıza dert olur boşuna almış oluruz o zaman bulabilirsem onlara bakıım ama pek sanmıyorum burda bulabileceğimi olmassa antalyaya felan gidicem ordan alıım orda vardır buyuk ıhtımalle tşk ederim cnm bu arada:1hug:

bu mayo tarzı olanlar nasıl acaba bana bir resim gönderebılır mısınız bende almayı düşünuyorum da... bir de hani şu titanikte falan rose un giydiği arkadan ipli korseler var ya ben nişan kıyafetim için öle birşey düşüniyprum ama bir türlü bulamadım acaba o tarz bişey bulabilir miyim kızlar

korse alırken dikkat edin arkadaşlar. göbeğiniz varsa yüksel beli olmayan korseler kat kat yapıyor göbeği. zıbın gibi tüm vücudu saran korselerin rahat giyilip çıkarılması ve çıtçıtlı olması önemli wc de sorun olmaz o zaman

yemyeshill senin dediğin korseleri erotik iç giyim olarak ararsan bulursun

ay şu korseli satmak için zayıf insanlara giydirip gösteriyorlar ya uyuz oluyorum
sıkıysa şişmanlara giydirip göstersinler.tvde giyen şişmanlarda hep karnını içeri çekiyor:dilcikar:

kızlar ilk resimdeki korseden bende war...hiç pratik değil..
göbeği üstten taşırıyor.
göbek olmuyor mide oluyor bu sefer.
ama mayo gibi olan korseler mantıklı geldi bana
nerde bulunur ki?:uhm:

aynı zıbın gibi canım bu şekilde oluyor diye biliyorum istanbulda yaşıyormuşun bence rahatlıkla bulursun orda biraz zaman alır araştırman ama bulursun inş

kıslarr haftasonu toplayıcı almaya gittim53 kiloyum bolumda 1,65 ama sürekli oturarak çalışmakdan göbek bölgem aldı başını gidiyor, kuşak gibi bel bölgesine ait korse vardı s bedeni aldım denicem yok 1 bacağı soktum diğeri nerde onun içine girmek imkansız satıcıdan m bedeni istedim neyse ona 2 bacağımıbirden soka bildim ama kalcalarımdan geçmedi anlıcanız bu kadar sıkı olduğunu tahmin etmemiş korse sevdasından vaç geçtim altdaki resimdeki gibi zıbınlık vardı ama talimatlarında hiç toplayıcı özellikğinden bahsetmediği için pek içime sinmedi

göbişimle mutlu mutlu oturmaya devam :a015:

405725_200.jpg

16393431_0.jpg

15338285_0.jpg

14691326_0.jpg

komple korse olarakk bu modeller var bulmakk cabası tabi gg de var ama bedenini iyi bilirsen...yemyeshill senin dediğin tarzdaki korseler gerçekten çokk güzel bende bayılıyorum onlara hatta evlendiğimde ilk işim almak olacakk denebilir ama sorun nasıl giyineleceği yaa..

korsedx8.jpg

16301848_0.jpg

ancakk korseler sanırım sürekli giyildiğinde çokk sıktığından problem yaratabiliyormuş...
CorsetComp.jpg

hask janım işte istediklerim tam olarak bu son gönderdiğinden ama bulamadım bir türlü sanırım doğru yerlere bakmıyorum:bbo: ben sürekli giymek için değil özel gnlerde kıyafetn daha hoş durması için istiyorum çunkü vücudum orantsız gögüs ve kalca var bel yok:1no2:

ne harika korseler var.neredeyse büstiyer gibi giyilir normelde.
bence cnm sen korse kullanma..korsenin göbek yaptığını duydum ben...

dün bi alışveriş sitesinden ucuz yollu %100 taklit korse aldım simitlerim ve kursağım acayip şiş görünüyo sezeryandan sonrada 3 yıldır salmıştım kendimi..akşam işten dönünce pijamanın içine giydiğimde bile minik bi fark oluştu..forumlarda iyisi kötüsü hepsi biraz şekle sokar diyolar benimki bu askılı göğüs altı diz üstü tam giyilen ağı açık bırakmışlar pratikliğini test etmedim.ama duruşum ilk dakkadan değişti.dik durmaya yarıyo kendini salıp oturamıyosun bu nedenlede şekil veriyo göbek çevrem takmadan 79 idi şimdi 77 bakalım boğazıda kesince neler olcak nihayetinde dün bir bu gün iki:)

kızlar alışveriş sitesi linki ekleyebiliyor muyuz bilmiyorum ama ben de ipli korselerden istiyorum bi sitede buldum korse adı altında ama sizce tam olarak korse görevi görür mü ya daha çok büstiyer gibi geldi arkadaşın da dediği gibi. kararsız kaldım.

X