Sivilceli Ciltler Sivilce ve Lekeler için Süper bir ürün OZON..!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Cilt bakımında Tercihiniz ilk hangisi olurdu?

• Ankete Katılan
    35
E

EU1

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

Bu siteye yeni üye oldum ve gördüğüm kadarıyla kadın dayanışmasının en kuvvetli olduğu ve faydalı bilgilerin çekinmeden paylaşıldığı bir yerdeyim.

Ben 30 yaşında ergenlik sivilceleri gibi bitmek bilmeyen sivilceler ile başı dertte olan bir bayanım. yaklaşık 6 ay önce bir ürün keşfettim ve sizinle paylaşmak istiyorum.

Marka adı veriliyor mu bilmiyorum ama herkesin bundan faydalanmasını istiyorum. Çünkü yıllardır alternatif tıp, bitki, ot, kök vs. kullanmaktan ve bunları sürekli hazırlayıp uygulamaktan çok yorulmuştum. Sürekli cilt ile ilgili dergiler, yayınlar ve web sitelerinden çare ararken OZON markasını keşfettim.

Bildiğiniz gibi artık Dermokozmetik çok revaçta ve sürekli araştırmalarım sonucunda dermokozmetiğin ilaç endüstrisindeki gibi titizlikle üretim yapan ürünler olduğunu öğrendim. İnanın Ozon hayatımı değiştirdi. Özellikle Correctine (yağlı ciltler için) isimli ürünün 4 serisini düzenli olarak kullandım. Sonuç MÜKEMMEL. Birçok ürünü var bu markanın. Aklınızda olsun sivilce dışındaki tüm problemlere yönelik ürün bulabilirsiniz.

Fiyatlarının çok uygun olmasından dolayı rahatlıkla biten ürünümü tekrar alabiliyorum düşünmeden. Ne paralar vermiştim pahalı markalara bir bilseniz. Artık çok mutluyum. hihoyyyt Ve hepinizin de mutlu olacağı haber ve gelişmelerle karşılaşmanızı diliyorum.

Sevgiler :lepi:
Sare

Eeee Arkadaşım bunu nereden temin edeceğiz.Nerelerde vardır.Distiribütörlük falan mı yapıyorsun.O nu da söyle bize faydalanalım.

Hangi ürünlerini kullandın.Resimli ve açıklamalı paylaşırsan seviniriz:dance:

Son düzenleme:
distribütörlük yapsam keşke. onca para kazanıp estetik yaptırır kurtulurum her sorunumdan :)
sefil bir uzmanım sadece. :)

ben kozmetik mağazasından aldım. Tekin acar 'da dermokozmetik var. başka nerde var bilmiyorum. bu ürünler eczanelerde de olabilir emin değilim

Sevgiler

pardon atlamışım hangi ürünleri kullandın sorusunu.

Ozon - Correctine serisini kullandım yağlı ciltler için
bir de leke problemlerim için white by ozon ürününün tonik-nemlendiricisi ve ampullerini kullandım.
paketlerin resimlerini daha sonra yollarım. şu anda resim aktaramıyorum bilgisayarıma.

Roc - Soya özlü yeşil kutulu ürününü kullandım lekelr için. cildime ışıltı verdi ama tam anlamıyla geçmedi.

Seaderm - Yüz temizleme köpüğü ve çamur maskesini kulandım. Peeling olarak kullandım çamur maskesini.

Sevgiler
Sare

white by ozon ürününün tonik-nemlendiricisi ve ampullerinin lekelere iyi söylemişsin . Eğer kesinlikle geçiriyorsa süper. internete yazdım ama bulamadım .benimde bacaklarımda oluşan lekeler var. özel mesajdan bana adını adresini atarsan sevinirim.

dejavu, sana adımı ve adresimi neden vereceğim anlamadım :) ürünün adını verdim zaten, nerelerde satıldığını tam olarak bilmiyorum ama ben tekin acar kozmetik mağazasından aldım. orada dermokozmetik bölümü var ve bir çok iyi markayı bulabilirsin dermokozmetik bölümünde. ben Ozon'u denedim memnun kaldım. herkesin yararlanmasını istediğim için bu forumlarda yazıyorum. tekin acar mağazalarının nerelerde olduğunu internetten araştırabilirsiniz. orada ürünlerle ilgili detaylı bilgiler de var.
sevgiler
Sare :CüvCüv:

white by ozon ürününün tonik-nemlendiricisi ve ampullerinin lekelere iyi söylemişsin . Eğer kesinlikle geçiriyorsa süper. internete yazdım ama bulamadım .benimde bacaklarımda oluşan lekeler var. özel mesajdan bana adını adresini atarsan sevinirim.

White by OZONu ben de kullanıyorum ve çok memnunum. ancak aynı klinikte çalıştığım dermotolog arkadaşım leke tedavilerinin 4 ay ile 4 sene arasında düzelebildiğini ve bunun da kişiye göre değişebileceğini söyledi bana. ilaçlarla pek verim alamadığım için Ozon'u denedim ve cildimdeki lekelerde 2 ay sonunda ciddi bir açılma meydana geldi. kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar bende de güneş lekelri var yüzümde kötü görünüyor etkisi olur mu dersiniz?

X