esiniz bebegi kiskaniyormu ??

SerapAy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
144
1
selam hanimlar , ben uc haftalik hamileyim , dün aksam esimle otururken , "uzanicakmisin , kalkiyim yan koltuga geçiyim " dedim yok kal kucagina uzanicam dedi , uykum geldi ninni soyle diyor ( saka tarzinda tabi ) .. yani ilk defa boyle davranislari oldu .. esimle yurt disindayiz ve burda benden baska ailesi yok . 4 yillik evliyiz ve sekiz yildir birlikteyiz .artik dunyamin merkezinde sadece o olmayacak , derler ya her sakanin altinda bir gerçek var diye , acaba esimde bebegimizi kiskanmaya mi basladi diye dusunmeye basladim :) sizdede buna benzer seyler oldumu hanimlar ??? lülülülülülü:1rolleyes:

selam hanimlar , ben uc haftalik hamileyim , dün aksam esimle otururken , "uzanicakmisin , kalkiyim yan koltuga geçiyim " dedim yok kal kucagina uzanicam dedi , uykum geldi ninni soyle diyor ( saka tarzinda tabi ) .. yani ilk defa boyle davranislari oldu .. esimle yurt disindayiz ve burda benden baska ailesi yok . 4 yillik evliyiz ve sekiz yildir birlikteyiz .artik dunyamin merkezinde sadece o olmayacak , derler ya her sakanin altinda bir gerçek var diye , acaba esimde bebegimizi kiskanmaya mi basladi diye dusunmeye basladim :) sizdede buna benzer seyler oldumu hanimlar ??? lülülülülülü:1rolleyes:

sanmıyorum kıskandığını..size şaka yapmış. espri yani.......

hayır, kimden neyi kıskanacak ki...
ondan gelen değil mi zaten, ondan bir parça...

Neden kıskansınkiii senin bebeğin olduğu kadar onunda bebeği..Bence seni anneliğe alıştırmak için güzel espiriler yapıyor ne güzel işte sende söyleyiver ne olurki

insan canını canından kıskanırmı hiç...
size latife yapmış,siz de öyle anlamışsınız..
sağlıklı hamilelik ve kolay doğumlar diliyorum...
sevgiler...

şu anda hamile değilim ama eşim daha doğmamış bir çocuğu kıskanıyor. çocuk olunca sen hep onu seveceksin ben ikinci planda kalacağım diyor.

ehh pek haksızda sayılmaz

Ciddi anlamda söledigini zannetmem..... :umursamaz:bence ilgini cekmek icin sölemistir
benim esimde hala der sen kizin dogdu dogali beni unuttun diye ama bu dmek deilki kizini kiskandigi icin sölüyooo insan kendi canini kiskanirmi hicccccc

hayırlı olsun hamileliğinizde 3 haftalık nasıl oluyor?
benim bildiğim en erken 4 haftayı geçince farkedebilirsiniz.
neyse konu bu değil..

durun bakalım daha bismillah kıskandı diye düşünmek için bile çok erken..
belli ki şakadan takılmış eşiniz size.
eşiniz kıskançlığa değil de siz alınganlığa başlamış olmayasınız? kaydirigubbakcemile3

neyse konu bu değil..

eşiniz kıskançlığa değil de siz alınganlığa başlamış olmayasınız? kaydirigubbakcemile3

tebrik ederim valla vereliniortak simdi siz soleyince dikkat ettim ciddden uc haftalik bebek olurmu yani sole soleyeyim o kadar erken belli oluyomu ben 1 ayi gecince ögrenmistim cok erken deilmi 3 hafta :uhm:

niye olmasın ki, ben de 3 hafta 6 günlükken öğrenmiştim hamile olduğumu. 4 ü doldurmadığım için 3 haftalık hamileyim diyordum. 6 mayıs son adet tarihim, 2 haziranda öğrenmiştim idrar testiyle

niye olmasın ki, ben de 3 hafta 6 günlükken öğrenmiştim hamile olduğumu. 4 ü doldurmadığım için 3 haftalık hamileyim diyordum. 6 mayıs son adet tarihim, 2 haziranda öğrenmiştim idrar testiyle

saol canim aydinlattigin icin cidden hic duymadigim icin sasirdim ama olabilio dmekki...

kıskanmak degıldı ara sıra latıfe yapıyor
onceden benımle daha cok ılgılenırdın dıye ama o da en az benım kadar yavrumuzu sevıyor

tebrik ederim valla vereliniortak simdi siz soleyince dikkat ettim ciddden uc haftalik bebek olurmu yani sole soleyeyim o kadar erken belli oluyomu ben 1 ayi gecince ögrenmistim cok erken deilmi 3 hafta :uhm:

ben 2 haftalıkken ogrenmıstım beta hcg testınde 1 gunlukken bıle ogrenılıyor

neyse konu bu değil..

kesinlikle haklısın
ben 2 haftalıkken ogrenmıstım beta hcg testınde 1 gunlukken bıle ogrenılıyor

alla alla çok ilginç
hamilelik haftası hesaplanırken adetin birinci gününden itibaren sayılır
genellikle adetten sonraki 2.haftada yumurtlama olur
eğer döllenme olursa rahime tutunan embriyo hcg salgılar ki hamileliğin anlaşılmasını sağlayan budur
nasıl oluyorda yumurtladığınız zaman olan 2.haftada hamile olduğunuzu öğreniyorsunuz anlamadım

X