Piercing, Hızma burnumu deldirmek istiyorum

M

melisxes

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisxes
arkadaşlar ya ben burnumu deldirmek istiorum ama malum annem benii e ve almaz :KK70: bi kere yapıştırmayla eve geldim anneme deldirdim dedim hemen celallendi :KK70: ama çok istiyorum..yaptırmayı düşünüyorum yaptırsam annemlern yanında takmam yani delik belli olurmuu??? bide deliği kapatmak istediğim zaman nasıl kapatabilirimm kapanırmı yani bi çözümü varmı? sorularımı cvplarsanız sevinirm arkadaşlar şimdiden teşşkler:..

• Konu Sahibi melisxes
valla kapanacağını hiç sanmıyorum uzun sğre takınca düşünki kulağındaki delik küpe takmasan da kapanıyormu HAYIR! ona göre karar ver burnunda delikle mi dolaşacaksın sıkıldığın vakit bence hiç hoş olmaz ama karar senin anneninde biraz sözünü dinle bence

• Konu Sahibi melisxes
mrb cnm ben bi ara deldiröiştim burnumu ve deldirirken inanılmaz bi acı yaşıyosun bikere.uzun bi süre kullandım.çok dikkatli olmak gerekşyo çünkü iltihaplanıyo delik yer ben her banyoya girdiğimde çıkarp deliğede su girmesini sağlıyodum.tekerar takıyodum ama sonra rahatsız oldum ve çıkarıp attım ve zaten birgün boyunca takmassan delşk melşk kalmıyo kapannıyo yani en azından burnun iç tarfı kapanıyor..zamanla görünen yerde kayboluyor ama tavsiyemi sorarsan hiç bulaşma. çok dikkat çok bakım istiyen bişi.karar senin tatlım

• Konu Sahibi melisxes
ben altı sene önce burnuma küpe taktırdım.. hiç iltihaplanmadı..zararını görmedim.. halende kullanıyorum.. gerçi ciltten cilde değişiyor..
kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama yinede annenin sözünden çıkma derim..

• Konu Sahibi melisxes
benim burnum delik ve belli oluyor delik olduğu....koca bir delik yok tabi burnumda ama bakan anlar sonuçta, hele anneyse anlaması için bir mucize olması gerekir, ayrıca öyle canın istediğinde kapatamazsın burun deliğini...ben bir yıl hızma takmadım ama yine takmam istediğimde kolayca taktım...ama 3 - 5 gün takıp delik oturmadan çıkarırsan kapanır, o da senin işine yaramaz

• Konu Sahibi melisxes
canım benim evet ben de iki yıl önce lisede okurken deldirmiştim, benim de annem beni eve almayacağını söylemişti ama ana yüreciği işte dayanamıyo. iltihap konusunda da nasıl kullandığına bağlı mesela ben lisede okuduğum için o zamanlar bazı hocalar kızıyodu, bazıları ses çıkarmıyodu, dolayısıyla ben de kızan hocaların derslerinde çıkarmak zorunda kalıyodum,yanımda minik bi kutu taşıyodum çıkarınca ona koyuyodum, tenefüslerde yine takıyodum.aslında o kadar uğraşmazdım a yen delindiği için hemen kapanmasın diye mecburiyetten yani :)...
ilk gün biraz burnun sızlıyo ama sonrasında hızmanla uğraşmadıkça pek acı hissetmezsin.hatta benim artık hiç canım acımıyo, istediğim zaman hızmamı değiştirebiliyorum.

• Konu Sahibi melisxes
ya bende burnumu deldirmek istiyorum ama sivilceden falan iltihaplanır bişi olur yüzün öne çıkan kısmı diye cesaret edemiyorum yapıştırma flan takıyorum herkes çok beğeniyo bende ama acımasından değilde bişey olmasından korkuyorum püfff ne yapsam ben:KK43:

• Konu Sahibi melisxes
valla ben bir sene önce türkiyede deldirdim. cok memnunum ama hic cikartmiyorum cünkü cikartacak olursam delik galiba kücük oldugundan zorlaniyorum. Benim annemde karsiydi aslinda ama ben önce yapistirma olanlardan anneme göz alistirmasi yaptim :KK66: deldirdigimde de hemen söylemedim malum toplum icinde kizmasini istemedim :KK66: tatilden döndükten sonra söyledim annemde yalan söylüyorsun dedi gercegine inanmadi bende vallahi deldirdim dedim ve cok hosuma gitti annemin o anki tepksi aynen su oldu " iyi kizim sakin birdaha burnunu deldirme :KK66: ikinciye zaten gerek halada cok hosuma gidiyor bikacagimida hic düsünmüyorum cünkü cok kibar duruyor en kücük olanlari tabi. sende canim anneni ikna etmeye bak :KK66: belki razi olur ama babamdan hala cekiniyorum :KK66:

• Konu Sahibi melisxes
valla ben bir sene önce türkiyede deldirdim. cok memnunum ama hic cikartmiyorum cünkü cikartacak olursam delik galiba kücük oldugundan zorlaniyorum. Benim annemde karsiydi aslinda ama ben önce yapistirma olanlardan anneme göz alistirmasi yaptim :KK66: deldirdigimde de hemen söylemedim malum toplum icinde kizmasini istemedim :KK66: tatilden döndükten sonra söyledim annemde yalan söylüyorsun dedi gercegine inanmadi bende vallahi deldirdim dedim ve cok hosuma gitti annemin o anki tepksi aynen su oldu " iyi kizim sakin birdaha burnunu deldirme :KK66: ikinciye zaten gerek halada cok hosuma gidiyor bikacagimida hic düsünmüyorum cünkü cok kibar duruyor en kücük olanlari tabi. sende canim anneni ikna etmeye bak :KK66: belki razi olur ama babamdan hala cekiniyorum :KK66:

:KK70: bende yapıştırmayla eve gelip babama deldirdm demiştim :KK70: ama o dudağımdaydı babamda aynen şunu demişti kızım başka deldircek yer bulamadınmı demişti:KK70: kızmamıştı annemede deldirdm demiştim odaa az kalsın postalıodu evden :KK70:

:KK70: bende yapıştırmayla eve gelip babama deldirdm demiştim :KK70: ama o dudağımdaydı babamda aynen şunu demişti kızım başka deldircek yer bulamadınmı demişti:KK70: kızmamıştı annemede deldirdm demiştim odaa az kalsın postalıodu evden :KK70:

Dogrudur inanirim :KK66: ama ben dedigim gibi göz alistirmasi yaptim birde anneme kendimce iyi olan yönlerini söyledim hihoyyyt mesela su "anne bak burnumu deldirdim ama daha iyi cünkü bana pahaliya gelmez artik :) cünkü yapistirma olanlara gidip gidip para veriyoruz sonrada düsüyorlar yine git al yine yapistir birde yapiskanina para ver :) öyle seyler anlattim birsey demedi aslinda benim annem cok sert birisi ama önemli olan ikna edebilmek birde güzel sebepler bulabilmek bu her konu icin gecerli tabikide :) bana bir anda geldiler gittim hemen deldirim :) darisida senin basina ins ikna edebilirsin anneni canim :CüvCüv:

ben 2 kez deldirdim.ikisinide kapattırdım.
1, si : küpeyi çıkarınca delik belli oluyor.
2, si : 15 gün takıp 15 gün takmasanda delik hemen kapanmıyor.istediğin zaman tekrar kullanabiliyorsun.
3. sü : deldirdikten sonra 1 hafta boyunca theremasin sürersen iltihap,yara.. olmuyor.
4. sü : artık takmak istemediğindede delik tamamen kapanıyor.hiç belli olmuyor.

arkadaşlar ya ben burnumu deldirmek istiorum ama malum annem benii e ve almaz :KK70: bi kere yapıştırmayla eve geldim anneme deldirdim dedim hemen celallendi :KK70: ama çok istiyorum..yaptırmayı düşünüyorum yaptırsam annemlern yanında takmam yani delik belli olurmuu??? bide deliği kapatmak istediğim zaman nasıl kapatabilirimm kapanırmı yani bi çözümü varmı? sorularımı cvplarsanız sevinirm arkadaşlar şimdiden teşşkler:..

ben yaklaşık 5 yıldır hızma kullanıyorum deldirdiğim zaman tabiki biraz acı hissetmiştim deldirdikten sonra dikkat edersen iltahaplanacağını zannetmiyorum ben hiç böyle bir sorun yaşamadım uzun süre takmadığın zamanda delik kapanır

bende 3 sene önce taktirmistim o zamanlar 17 yasindaydim annem izin veriyordu ama babam karsiydi sonra annem bi sekilde ikna etmisti babami:dance: 3 sene taktim hizma burnuma hic iltihaplanma falan olmadi. gecen sene ameliyat olmustum ve cikarmak zorunda kaldim hastanede baya kaldigim icin takamamistim sonrada zaten hic takmadim delik gittikce kücüldü hevesimde gecmisti zaten. bunlar bi anlik heves sonrada zaten pek ilgilenmiyorsun.

canım bende deldirdim.çok acısı olmuyor.
ama çıkarttığın zaman delik görünürmü demişsin.
belli oluyor tabiki.
büyük ihtimalle de anlaşılacaktır.
kapanma konusunda ise;
2 sene boyunca hiç takmadım.
2 sene sonra ise tekrar takmak isteyince hafif acıdı ama yine de oturdu.
kapanıcağını sanmıyorum.
bence çok istiyorsan bunu öncelikle ailenle konuş ve istediğini söyle.onları ikna etmeye çalış.
ama ikna olmazlarsa sen vazgeçmeye bak cnm.bi anlık hevestir geçer ilerde bu emin ol.hevesini almak içinde yapışkanlı olanlardan fln kullan eve geldiğin zaman da çıkart:KK66:

kızlar ben burnumu deldireli yaklaşık 4 sene oldu
deldirdiğimde hafif bir acı hissettim o kadar ki göbeğimi deldirmemle kıyaslanamazki canımdan can gitti sanki.
size minik bir tavsiye hızmaların arkasıda top oldugu için takıp çıkarırken canınız acır ve o yuzdende delik hep büyük kalır ben hızma alırken aldıgım gümüşçüye içerde kalan topunu törpülettiriyorum ne canm yanıyor nede delik belli oluyor :)

X