Ses gzelletirmek iin neler yaplabilir?

mükemmel bir önerim var sana sabah kalktıgında 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı tarçın atıp içmen faydasını mutlaka görürsün

Ahmet Maranki bu sabah (19 şubat 2009 perşembe) yayınlanan Herşey Dahil adlı programa konuk olarak katıldı. Pek çok konuda bilgiler veren Prof Dr Ahmet Maranki, ses kısıklığını tedavi eden ve sesi güzelleştiren harika bir çay tarifi verdi. Çayımız için ;

GEREKLİ MALZEMELER :
* Zencefil
* Narçiçeği,
* Hibuskus,
* Adaçayı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün bitkileri birbirine karıştırın. bir Cam kavanoza koyun. İçinden bir miktarını alıp, 1 fincan kaynar suyun içine, demlendiriop, yudum yudum için.
Alıntıdır.
yerimseniben

yumurta ne yumurtası bazılarından bıldırcın yumurtası diye duymuşum yoksa tavuk yumurtasımı acaba içtiğiniz CADIARZU

yumurta içmeye mide de lazım heralde kolay olmasa gerek yumurta içmek çig ya ıyyy
ama bu çay daha mantıklı geldi neden olmasın ki a.s

çiğ yumurta içmeyi denedim, şunu diyebilirim hayatımın en iğrenç tadıydı , mide bulantısından saatlerce kendime gelemedim..
yukardaki çay tarifi akla yatkın uygulanabilir ..
zaten zencefil üst solunum yolları için tavsiye edilir diğerlerinide denemiştim yani benden bu tarife ok :lepi: ..
ama sakın yumurtayı denemeyin benden söylemesi
kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Belki dersle falan eğitilebilir ama bilmiyorum ki böyle otla falan olurmu ki?Benim sesim iyidir de ondn diyorumkaydirigubbakcemile3

Çiğ yumurtayı için diyoruz yiyin demiyoruz ki. Normalde tadını almamanız gerek. Ben bıldırcın yumurtası içtiğim zamanlarda yutuyordum,siz emikliyor musunz ne yapıyorsunuz :KK9:

X