Çocuk Hastalıkları buhar makinası hakkında yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

sece

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
452
3
kızımla aynı odada yatıyoruz sabaha doğru hep hırıl hırıl camı açınca kendine geliyo ama kızım malesef gece uyumadığı için sabah dalıyor bende sabah camı açınca uyuya kalıyorum artık bu sefer ben kendimi kollamamaktan üşütüyorum

buhar makinası almak istiyorum kimi şu marka çok ses yapıyo kimi şu marka şu döküyor yerler çok ıslanıyo diyor kimiside sadece iyonizerli olanlar iyi öbürleri işe yaramaz diyo özellikle şıundan memnunum diyebilirmisiniz

canım ben fakirin kullanıyorum çok memenunum hiç sorun yaşamdım sırf bebek için almıştım keşke daha önce alaymışız biz bile rahat ettik burnumuz tıkanmıyor artık

canım biz chıcconun soğuk buhar makinesini kullanıyoruz bizde memnunuz çok rahat ediyoruz çalıştırmadığımız zaman herkesin burnu tıkalı her eve lazım

chicco soğuk buhar makinesini kullanıyorum ..
ne rahatsız edici bir sesi var ne de yerleri ıslatıyor..
tavsiye edebilirim
....

ben de chicco'nun soğuk buhar makinesini kullanıyorum
çok memnunum
oğlum bronşiolit olmuştu doktor hemen buhar makinesi almanız gerekiyor dedi
önerilecek bir marka
çok kullanışlı

kızımla aynı odada yatıyoruz sabaha doğru hep hırıl hırıl camı açınca kendine geliyo ama kızım malesef gece uyumadığı için sabah dalıyor bende sabah camı açınca uyuya kalıyorum artık bu sefer ben kendimi kollamamaktan üşütüyorum

buhar makinası almak istiyorum kimi şu marka çok ses yapıyo kimi şu marka şu döküyor yerler çok ıslanıyo diyor kimiside sadece iyonizerli olanlar iyi öbürleri işe yaramaz diyo özellikle şıundan memnunum diyebilirmisiniz

canım ben sinbonun kullanıyorumçok memnunum.... evet hava üflerken yerler ıslanıyor ama bebeğime çok faydası var ben memnuınum

ben be önce weewell iyonlu almıştım ama çok rahatsız edici bir sesi vardı geri gönderdim yerine chicco iyonlu aldım gayet memnunuz.

bende soğuk buhar makinesi kullanıyorum çok memenunum özellikle kaloriferli evlere muhakkak gerekli

X