Sauna eşofman ...kızlar yardım

karakedibu

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
251
1
43
kızlar sauna eşofman almak istiyorum ama kullananlardanda tavsiye istiyorum.kumaşları nasıl oluyor.hemen deforme olucak kumaşlarmı acaba ayrıca işe yarıyormu.??????????????????????*cevap verirseninz sevinirim.bu hafta almak istiyorum

canım ben pek işe yaradıklarını sanmıyorum..sadece su atarsın..tartılır mutlu olursun ama 2 bardak su içerek o attığın suyu geri alırsın..ama toksin atıyor yani..sauna etkisi işte..öyle olsa hamam kültürünün doğduğu memleketimizin insanları incecik olmazmıy dı?gamyoncuiremsu

ilgin için teşekkür ederim.bukadar kişi içinden cevap yazdığın için sağol.biliyorum cok bişi beklemiyorum zaten .sadece ter atarak zayıflamak daha kolay.bakalım sipariş verdim gelsinde deneyayim yorumlarımı yaparım.teşekkürler.

Annem aldı canım.. attı bir köşede öyle duruyor. faydası olmadı
Ben tavsiye etmem doğal yollardan yürüyüşle zayıfla
Giy eşofmanını yürü hayatım ... bir arkdaşımda aldı oda attı bi köşeye duruyor
O zaman 60 liraydı galiba şimdi kaç bilmem...

karakedibu acaba nerden aldın sauna eşofmanını öğrenebilir miyim ve işe yaradı mı bende almayı düşünüyorum da

hiç mantığı yok sauna eşofmanının boşuna almayın..kalp krizi geçiricektim ben neredeyse...

bence çok saçma ya, hem o tarz eşofmanlar insana hareket özgürlüğü tanımıyor, bence onun yerine pilates topu falan al, onu yap. Kalça karın bacak için kesin çözüm, hem de öyle bir ter atıyorsun ki:)

X