kızlar bebeğim çok ağlıyo

açelyaakaslan

oğluşuna aşık
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
310
2
36
meraba arkadaşlar bebegım 3 gunden berı durmuyo gaz sancısımıdır çözemedım bıan gelıyo öyle bı ağlıyokı aglamaktan ugunacak nerdeyse sonra susuyo aradan bıraz zaman gecıyo yıne basıyo çığlıkları napacagımı sasırdım acaba kolık gaz falan mı dıyorum kendı kendıme gaz sancısından boyle agladıgını bılsem aglasın dıcem ama ne bıleyım korkuyorum acaba çoçugun baska bıtarafımı agrıyo falan dıye aklıma gelıyo gaz sancısı olan cocuk boyle aglamaktan uğunacak hale gelırmı allah tan cok uzun surmuyo bı muddet sonra susuyo aradan bıraz zaman gecıyo yıne baslıyo sızın bebeklerınızde boylemı kaynanam gaz sancısıdır dıyo ama yınede tedırgın oluyorum doktora gıtmeyede korkuyorum cocugu delık desık ederler kan alıcam dıye bılmıyorum napıcagımı çok üzülüyorum bebegımın bu halıne böyle aglamalarına....:çok üzgünüm:

benim bebiş gaz sancısı olduğu zaman ıkınarak ağlıyo ve hep emmek istiyor sakinleşiyor emerken gaz sancısı olabilir damla kullanıyormusun gaz için birde yediklerini gözden geçir gaz yapıcı bişeyler yedinmi kolik belli saatlerde başlayıp belli bir saate kadar sürer ve sürekli ağlar ben öyle biliyorum ama

canim benim gecmis olsun gercekte dertlerini bilmemek onlar agladiginda yardim edememek cok kötü
eger agladigi belirli saatler varsa o saate denk gelen bi randevu al cocuk doktorundan doktorda nasil agladigini görsün diye..... ins. gaz sancisidir cnm

benim bebeğim bugün 40 ını doldurdu. 1 haftalık olduktan sonra akşamları ortalama saat 19:00 dan gece 23:00 24:00 e kadar çok kötü ağlıyor. herşeyini kontrol ediyorum yinede ağlıyor kıpkırmızı oluyor arada susuyor sallıyorum kucaklıyorum falan sonra yine başlıyor. ne yapacağım bende bilmiyorum. bugünü bekliyordum düzelir belki daha sonraki günler diye bakalım insallah...

Son düzenleme:
benim bebeğim bugün 40 ını doldurdu. 1 haftalık olduktan sonra akşamları ortalama saat 19:00 dan gece 23:00 24:00 e kadar çok kötü ağlıyor. herşeyini kontrol ediyorum yinede ağlıyor kıpkırmızı oluyor arada susuyor sallıyorum kucaklıyorum falan sonra yine başlıyor. ne yapacağım bende bilmiyorum. bugünü bekliyordum düzelir belki daha sonraki günler diye bakalım insallah...

Koliğin tipik belirtisidir bu anlattıkların.Oğlumda fön makinesi ve çingene salıncağıyla o saatleri sorunsuz geçiriyorduk.

Sanırım öyle, burda okuduklarıma göre bebişim kolik ama çokta endişe edilecek bir durum değilmiş sanırım. sadece biraz bizi zorluyo o kadar :) Banyo yaptırmıştım o günün akşamını rahat geçirdik sanırım benimkine banyo iyi gelecek ama havalar soğuk olduğu için hergün banyo yaptırmakta korkutuyor beni. Beşik ne derece faydalı olur bilmiyorum çünkü dizimde sallıyorum durmuyor ama yinede onuda bi deneyeceğim.. tavsiyen için teşekkürler

X